Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Różne poglądy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#41 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 531
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 03 lipiec 2023 - 23:28

Lubię poczytać takie rady i przemyślenia ludzi sukcesu, światowców i wizjonerów. Pozwala mi to na wyjście, chociaż trochę, z mojego mentalnego kokonu, po to aby móc spojrzeć na moją smutną rzeczywistość. Jak sobie pomyślę, że wsiadasz właśnie do swojego prywatnego odrzutowca lecąc do Toronto, to już wiem dlaczego mi się nie udało.

Wszystkiemu winna ta moja zaściankowa mentalność i błędna ocena rzeczywistości.

 

Idę teraz wypić trochę "łiskacza" aby nastrojowo posłuchać disco polo z mojego gramofonu. Utopię ten smutek w alkoholu i w ambitnej polskiej muzyce. Może włączę Playstation aby pograć w jakąś grę. :-)

Wspolczuje ci takiego rozumienia Swiata..Jezus Chrystus i jego historia  nie miesci sie w zadnej z twoich kategori wartosciowania..i inni po nim, ktorzy poszli w jego slady....

Tacy jak ty go Ukrzyzowali..i do dzis krzyzuja..i o tym tutaj mowa..Twoja Mentalnosc to mentalnosc Strusia..

Te twoje szydercze przesmiewki " Wszystkiemu winna ta moja zaściankowa mentalność " i inne ..wystawiaja tobie jednoznaczne swiadectwo..

Uzywajac stwierdzenia o swojej " zasciankowej mentalnosci popelniles Freudowskie Parapraxis..

Pomodle sie za ciebie..wszak Wrogow trzeba milowac..



#42 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 lipiec 2023 - 06:30

Wspolczuje ci takiego rozumienia Swiata..Jezus Chrystus i jego historia  nie miesci sie w zadnej z twoich kategori wartosciowania..i inni po nim, ktorzy poszli w jego slady....

Tacy jak ty go Ukrzyzowali..i do dzis krzyzuja..i o tym tutaj mowa..Twoja Mentalnosc to mentalnosc Strusia..

Te twoje szydercze przesmiewki " Wszystkiemu winna ta moja zaściankowa mentalność " i inne ..wystawiaja tobie jednoznaczne swiadectwo..

Uzywajac stwierdzenia o swojej " zasciankowej mentalnosci popelniles Freudowskie Parapraxis..

Pomodle sie za ciebie..wszak Wrogow trzeba milowac..

 

Dopisz jeszcze, że tacy jak ja odpowiedzialni są za holokaust to będziemy mieli komplet.

 

Max,

Bez urazy ale może warto abyś porozmawiał z psychologiem, bo Twój sposób dyskusji i wnioskowanie, są, delikatnie ujmując, dziwne.

 

Kto to napisał? 'Więcej dystansu do siebie".


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 lipiec 2023 - 06:30


#43 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 531
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 04 lipiec 2023 - 10:53

Dopisz jeszcze, że tacy jak ja odpowiedzialni są za holokaust to będziemy mieli komplet.

 

Max,

Bez urazy ale może warto abyś porozmawiał z psychologiem, bo Twój sposób dyskusji i wnioskowanie, są, delikatnie ujmując, dziwne.

 

Kto to napisał? 'Więcej dystansu do siebie".

Pilegnowanie  defektow wlasnej  mentalnosci majacej zrodla w PRL zaprowadzilo ciebie do trywilizowania Holokaustu i uzywania tej tragedi do robienia sobie " podsmiechojek "..Latwo ci to przyszlo..

Oczywiscie , ze moje opinie sa dla ciebie " dziwne "..Posiadamy zasadniczo rozna mentalnosc.

To byla moja pierwotna teza ..

Ta twoja potrzeba bycia Demiurgiem i wyplywajaca z niej pewnosc siebie oraz  poczucie wlasnej wartosci , wystarcza na brylowanie w malym , zamknietym srodowisku..poza ktorym nic nie znaczysz i jestes niedostrzegany..

Ty o tym wiesz i ta swiadomosc wlasnej bezradnosci i ograniczen powoduje twoje frustracje..

Te zas powoduja ucieczke w swiat konfabulacji o siebie samym ..Jest medyczne okreslenie na tego typu chorobe...

Warto bys porozmawial z psychologiem bowiem zachowujesz sie co najmniej dziwnie ..Wyobraz sobie , ze poza Polska obowiazuja inne standardy etyczne, moralne ..Ludzie posiadaja inna mentalnosc..

Poza Polska o takich ludziach  jak ty mowi sie jako " Homo-Sovieticus"

Trudno sie z taka opinia nie zgodzic biorac pod uwage twoje tutaj opinie..Pzdr..


Użytkownik Maxilampus edytował ten post 04 lipiec 2023 - 10:55


#44 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 lipiec 2023 - 14:48

Maks,

 

Nie masz specjalnie problemu z trywializowaniem ukrzyżowania a mnie zarzucasz trywializowanie holokaustu? Świetne.

 

Gratuluję zdolności "jasnowidzenia". To prawdziwa sztuka aby na podstawie wpisów na forum internetowym wiedzieć, że ktoś "nic nie znaczy i jest niedostrzegany". Gratuluję też nowoczesnej mentalności, pozwalającej na podstawie tych samych wpisów zdefiniować kogoś jako "wroga". Ogólnie podziwiam twoje nastawienie do ludzi w Polsce, szczególnie do młodzieży.  Cieszę się, że jesteś taki super. Cieszę się również, że ludzie z taką mentalnością jak twoja znajdują swoje najlepsze miejsce na ziemi w innym kraju niż Polska.

 

Natomiast zdecydowanie nie cieszę się z tego, że masz do czynienia z jakimikolwiek polskimi studentami.

To jest dla nich potencjalna tragedia, przy takim nastawieniu wykładowcy.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 lipiec 2023 - 15:08


#45 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 lipiec 2023 - 21:10

dzien dobry,.. mam cos wpisac???  bo tak czytam i  oczom nie,..no,.. w dupe 

z polikierstwem wydupcaC BO TO JEST ZAPISANE W REGULAMINIE , ALE JESLI KTOS COS TOPRZYDUPCYC NA ODLEW BARDZO PROSAE,..



#46 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 06:50

Miecio,

 

1. Chyba pomyliłeś wątki bo nie piszemy tutaj o polityce. Jeżeli jest inaczej to wskaż takie wpisy.

2. Od pilnowania porządku na forum są moderatorzy.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 05 lipiec 2023 - 06:51


#47 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7793
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 lipiec 2023 - 10:43

Obserwuję.  Mam nadzieję, że nie zmusicie mnie do zamknięcia tematu.

Mieciu nie ma co wydupcać, bo potem pomyje się wylewają, że nawet podyskutować nie można.

Można! 



#48 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 531
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 lipiec 2023 - 11:39

Maks,

 

Nie masz specjalnie problemu z trywializowaniem ukrzyżowania a mnie zarzucasz trywializowanie holokaustu? Świetne.

 

Gratuluję zdolności "jasnowidzenia". To prawdziwa sztuka aby na podstawie wpisów na forum internetowym wiedzieć, że ktoś "nic nie znaczy i jest niedostrzegany". Gratuluję też nowoczesnej mentalności, pozwalającej na podstawie tych samych wpisów zdefiniować kogoś jako "wroga". Ogólnie podziwiam twoje nastawienie do ludzi w Polsce, szczególnie do młodzieży.  Cieszę się, że jesteś taki super. Cieszę się również, że ludzie z taką mentalnością jak twoja znajdują swoje najlepsze miejsce na ziemi w innym kraju niż Polska.

 

Natomiast zdecydowanie nie cieszę się z tego, że masz do czynienia z jakimikolwiek polskimi studentami.

To jest dla nich potencjalna tragedia, przy takim nastawieniu wykładowcy.

 Posiadasz umiejetnosci manipulowania slowem wyrwanym z kontekstu..

Z twoim rozumieniu rzeczywistosci na poziomie Intelektualnym rowniez dostrzegam double-thinking ( podwojne-myslenie) co okreslane jest mianem Decepcji

Decepcja to Samooszukiwanie siebie lub innych..jest uwarunkowana roznymi przyczynami....

Nie  jestem zdziwiony , ze posiadasz taka skrecona mentalnosc..

System PRL-i post - PRL. Zindoktrynowal twoj sposob myslenia..Innego nie znasz nawet o tym nie wiesz..

Nie jestes jedyny..

Jak starczy tobie osobistej odwagi obejrzyj sobie ten link :

https://wolnosc.info...-nas-oklamywal/

Malo w nim o Pandemi..Wiele o implementowanych ideologicznych mechanizmach w zyciu jedenostek i ich skutek..

Temat znam empirycznie..Cale moje zycie do czasu banicji  z Polski obracalo sie na tej indoktrynacji..

Nie mam watpliwosci , ze gdybym zostal w Polsce posiadalbym  taka sama mentalnosc jak ty i wiele milionow Polakow..

Subtitles sa w jezyku Polskim..Tam znajdziesz prawde o sobie  samym i takich jak ty..

Cala ta hostoria nie dotyczy tylko Polski  i Polakow..Sa Was juz Miliardy..

Histori Ukrzyzowania nie da sie zinstrumentalizowac.bowiem dotyczy ona Boga i jest Jego wlasnoscia.....Nie ma takiego instrumentu..

Holocaust juz tak..to dzielo ludzi.Bylo ich wiele..i wiele nadejdzie..Robienie sobie z nich platformy do polemiki jest nie etyczne i wskazuje na brak wartosi wyzszego rzedu u osoby..

 

Wrogiem to ja jestem dla ciebie..ja miluje swoich wrogow ..Przychodzilo mi to z trudem ale obserwuje wyrazny postep u siebie w tej kwesti..

Jestes ofiara nie wiedzac o tym..Pzdr..


Użytkownik Maxilampus edytował ten post 05 lipiec 2023 - 11:43


#49 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 12:18

 Wrogiem to ja jestem dla ciebie..

 

Nie "wlewaj" sobie. To kolejna twoja nadinterpretacja rzeczywistości. Nie czuję do ciebie żadnej wrogości a wpisy raczej traktuję wzruszeniem ramion.

Co ta twoja lepsza mentalność daje w praktyce? Oczywiście oprócz zdolności jasnowidzenia przez internet, poczucia własnej wyższości (Nietshze się kłania?) i wyraźnej potrzeby atencji, wyrażanej idiotycznymi wpisami na forum typu składanie życzeń na rok przed terminem. Nie dałeś się niby zindoktrynować i co z tego wynika?

Stawiam tezę, opierając się na twoich własnych wpisach, że niezbyt dużo dobrego. Pogarda dla tych, którzy tutaj zostali i oznaki ojkofobi.

 

P.S. nie baw się w te prymitywne zagrywki erystyczne dotyczące holokaustu. Przyrównałeś mnie do Żydów krzyżujących Chrystusa, więc dlaczego nie do hitlerowców? I ty coś piszesz o etyce? Żenująca próba deprecjacji interlokutora albo brak świadomości wagi używanych porównań i argumentów. "Jak Kali zabrać krowę to jest OK, jak Kalemu zabrać krowę to nie jest OK"  :-)

 

PS 2

Decepcja i double-thinking to chyba jednak coś innego. Nie pomyliłeś się aby?


Użytkownik Al Capone edytował ten post 05 lipiec 2023 - 13:30


#50 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 15:58

Ponad tysiąc lat okupacji watykańskiej na tych ziemiach doprowadziło moim zdaniem do wyhodowania mentalnych niewolników.

 

Nawet samo zniesienie niewolnictwa w Polsce nie odbyło się Konstytucją 3 maja, tylko ukazem cara w kwietniu 1864 roku (o zniesieniu pańszczyzny) a wdzięczni chłopi kosami i cepami dobijali w lasach ostatnich uczestników powstania styczniowego. Car w swojej dobroci oddał skonfiskowane majątki ziemskie powstańców kościołowi katolickiemu a wiele kościołów i zakonów otrzymało dowody wdzięczności od cara w postaci dzwonów i etatów w szkolnictwie i wojsku. Do dziś są ludzie, którzy całują księdza w rękę.

 

Podobnej metody użyto w 1945 roku w ramach reformy rolnej, dzięki którym majątki ziemskie zostały rozdane chłopom i założonym PGR-om. 

 

Moim zdaniem wolność będzie gdy skończy się indoktrynacja religijna i będzie realne rozdzielenie państwa od kościoła


  • Grucha i Szymek_T lubią to

#51 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 16:05

Moim zdaniem wolność będzie gdy skończy się indoktrynacja religijna i będzie realne rozdzielenie państwa od kościoła

 

Jeżeli wolność ma polegać np na możliwości wzięcia ślubu ze swoją kozą to z pewnością.

Kościół skutecznie oddzielono od państwa w Chinach, Korei Płn i w ZSRR. Czy mamy tam wolność?

Rozumiem, że przed 966 rokiem byliśmy wolni?


Użytkownik Al Capone edytował ten post 05 lipiec 2023 - 16:13


#52 Vampir_Va

Vampir_Va

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 263
  • Dołączył:  06 lut 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.4 GT
  • Imię:Artur
  • Skąd::Piła
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 17:15

Wasze wypociny nadają się jedynie do postawienia diagnozy przez psychiatrę...., a nawet kilku.
Forum nie powinno być miejscem do wylewania swoich frustracji i plucia jadem.
Ani to ciekawe, ani śmieszne.
Dziwię się, iż ten śmietnik nie został jeszcze skasowany.

#53 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 17:31

Patrz! A ja szanuję również tych, którzy mają zupełnie inne zdanie niż moje. I mają do tego prawo. I nie ma dla mnie znaczenia czy modlą się na podstawie jakiejś świętej księgi (ja preferuję Silmarilion) czy wyznają jakąś ideologię czy opcję polityczną. Oczywiście do momentu, gdyby wpadli na pomysł wpierdzielenia się z tym do mojego życia.



#54 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4972
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 17:39

Wasze wypociny nadają się jedynie do postawienia diagnozy przez psychiatrę...., a nawet kilku. Forum nie powinno być miejscem do wylewania swoich frustracji i plucia jadem. Ani to ciekawe, ani śmieszne. Dziwię się, iż ten śmietnik nie został jeszcze skasowany.

 

 

Dział offtopic, temat wyodrębniony, można pisać. Oczywiście z zachowaniem netykiety. :andmis



#55 Vampir_Va

Vampir_Va

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 263
  • Dołączył:  06 lut 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.4 GT
  • Imię:Artur
  • Skąd::Piła
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 17:56

W takim razie bardzo współczuję.

#56 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 18:49

Ani to ciekawe, ani śmieszne.
Dziwię się, iż ten śmietnik nie został jeszcze skasowany.

Nie ma obowiązku czytania każdego wpisu.


(ja preferuję Silmarilion) 

 Akurat z tym miałem trochę problemów z przejściem ale resztę Tolkienia bardzo lubię.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 05 lipiec 2023 - 18:50


#57 Maxilampus

Maxilampus

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 531
  • Dołączył:  19 lip 2018
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.0
  • Imię:max
  • Skąd::Toronto
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 05 lipiec 2023 - 23:05

Nie "wlewaj" sobie. To kolejna twoja nadinterpretacja rzeczywistości. Nie czuję do ciebie żadnej wrogości a wpisy raczej traktuję wzruszeniem ramion.

Co ta twoja lepsza mentalność daje w praktyce? Oczywiście oprócz zdolności jasnowidzenia przez internet, poczucia własnej wyższości (Nietshze się kłania?) i wyraźnej potrzeby atencji, wyrażanej idiotycznymi wpisami na forum typu składanie życzeń na rok przed terminem. Nie dałeś się niby zindoktrynować i co z tego wynika?

Stawiam tezę, opierając się na twoich własnych wpisach, że niezbyt dużo dobrego. Pogarda dla tych, którzy tutaj zostali i oznaki ojkofobi.

 

P.S. nie baw się w te prymitywne zagrywki erystyczne dotyczące holokaustu. Przyrównałeś mnie do Żydów krzyżujących Chrystusa, więc dlaczego nie do hitlerowców? I ty coś piszesz o etyce? Żenująca próba deprecjacji interlokutora albo brak świadomości wagi używanych porównań i argumentów. "Jak Kali zabrać krowę to jest OK, jak Kalemu zabrać krowę to nie jest OK"  :-)

 

PS 2

Decepcja i double-thinking to chyba jednak coś innego. Nie pomyliłeś się aby?

.." Co ta twoja lepsza mentalność daje w praktyce "....

.." Przyrównałeś mnie do Żydów krzyżujących Chrystusa "

jakies " ojkofobie"..

Jest gorzej niz przypuszczalem..

Postawilem wczesniej teze ,z nie rozumiesz tego co czytasz..Teraz jestem tego pewny..

Michnik i podobni przed nim zlobotomizowali to co w dziecinstwie miales mozgiem..Stad ten twoj belkot tekstami z Gaz-Wybu..

Oczywiscie ze strachu w pozyskaniu wiedzy o sobie samych linku nie ogladnales..wygodniej zyc i snic absurdy o sobie i swoim zyciu w swiecie Tolkina..

Jestes jak cale wasze pokolenie Aberracja..bez przyszlosci..Niewolnikiem spuszczonym na chwile  z lancucha przez swojego wlasciciela , ktory cie wychodowal , abys mogl zalatwic swoje fizjologiczne potrzeby ...

Jak ci meta-amftamina nie zabierze wczesniej do innej rzeczywistosci ta rozmowa po wielu latach wroci do ciebie.." Al Capone "..

ps. zanim siadziesz do pisania pocwicz Polska gramatyke  bo z poslugiwaniem sie ta prosta umiejetnoscia  masz problemy " erystyczne "..


Użytkownik Maxilampus edytował ten post 05 lipiec 2023 - 23:17


#58 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 lipiec 2023 - 23:17

Normalnie ubaw po pachy! ;-)

Jutro sobie naszykuję popcorn przed czytaniem tego wątku!

 

Uwielbiam klimaty, gdy okazuje się, że to żydowski spisek stoi za ustawianiem masztów 5G itp.



#59 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 lipiec 2023 - 06:20

 

Jest gorzej niz przypuszczalem..

 

 

Z tym się zgodzę. Podziwiam samokrytykę.  :-)

Poproś, max, obsługę naziemną twojego prywatnego odrzutowca aby sprawdziła instalację tlenową bo masz objawy mocnego niedotlenienia mózgu. 

 

Przy okazji. Czy to prawda, że Kanada tak mocno potrzebuje emigrantów, że po to aby zostać przyjętym wystarczy umiejętność czytania, pisania i tabliczki mnożenia?

 

P.S. Dodam, że meta-anfetamina, o której wspominasz, nie jest typowym problemem rodzinnym w Polsce.

Jeżeli chodzi o gramatykę, to jeżeli jest ona dla ciebie problemem w zrozumieniu tego co piszę to mogę zacząć rysować ci obrazki :-)


Użytkownik Al Capone edytował ten post 06 lipiec 2023 - 14:26


#60 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1304
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 06 lipiec 2023 - 17:06

panowie, to nie ma sensu. Przepraszam, że sie wtrącam,







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych