Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

2.0 b/lpg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gregor9kk

Gregor9kk

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 1
  • Dołączył:  28 lut 2023
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Grzegorz
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2023 - 14:15

Witam właśnie odebrałem Pitka od elektryka. Problem z komputerem prawdopodobnie. ECU był wysłany 2x do specjalistów w Brwinowie. Po zamontowaniu pracował prawidłowo przez 15 minut. Wkręcał się na obroty chodził na wszystkie cylindry i wogole super. Kiedy pojechałem odebrać auto Elektryk stwierdził że pacjent nie żyje. Wszystko wróciło do stanu sprzed wizyty w warsztacie. Chodzi na 3 gary i wkręca się na max. 4000 obrotów. Jest ktoś w stanie pomóc lub wie kto może pomóc?

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

#2 pitkowechucherko

pitkowechucherko

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1711
  • Dołączył:  23 mar 2021
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:1.6
  • Imię:Zosia
  • Skąd::Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 29 październik 2023 - 11:00

Witam właśnie odebrałem Pitka od elektryka. Problem z komputerem prawdopodobnie. ECU był wysłany 2x do specjalistów w Brwinowie. Po zamontowaniu pracował prawidłowo przez 15 minut. Wkręcał się na obroty chodził na wszystkie cylindry i wogole super. Kiedy pojechałem odebrać auto Elektryk stwierdził że pacjent nie żyje. Wszystko wróciło do stanu sprzed wizyty w warsztacie. Chodzi na 3 gary i wkręca się na max. 4000 obrotów. Jest ktoś w stanie pomóc lub wie kto może pomóc?

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka


Obd trzeba podłączyć. I w jakich sytuacjach się tak dzieje? U mnie np ale to w 1.6 był winny czujnik położenia walka, rok użerałam się z usterka i nie jeden ,,mechanik” wymieniał pół auta. Pomogli Dr Andrzej (przez rok nie jechałam na lawecie) i Gutek który podmienił z innego auta na chwile i testował tydzień. I po wymianie usterka odeszła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych