Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Tych Pitków lepiej nie kupywać.!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Maciek_*

Bezimienny Gość.Maciek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 10 kwiecień 2010 - 17:27

Witam! Wszystkich po długiej przerwie!!! :siema
Z choroby " Pitkowej " wyleczyć się nie mogę więc szukam autka dla siebie.

Znalazłem dwa ogłoszenia. Sprawdziłem dokładnie i wrzucam co aby przypadkiem ,ktoś się nie nadział .

1.ten sam pitek w dwóch ogłoszeniach:
VIN: 3A4FY58B07T541224
http://www.otomoto.p...ow&id=C11169031
http://www.otomoto.p...ow&id=C11498773
ciekawsze wpisy z autocheck'a:
12/12/2006 INDIANAPOLIS, IN Departament Motoryzacji REJESTRACJA/ODNOWIENIE POJAZD DLA WYPO􀂂YCZALNI ZAREJESTROWANY JAKO POJAZD DLA WYPO􀂂YCZALNI LUB CZ􀀥􀁟􀀓 FLOTY POJAZDÓW
09/01/2009 LOUISVILLE, KY 25,421 Departament Motoryzacji AKT W􀁂ASNO􀁟CI (AKT W􀁂ASNO􀁟CI #:092440340388) KOREKTA W AKCIE W􀁂ASNO􀁟CI
POJAZD Z ODZYSKU USZKODZENIA W WYNIKU POWODZI PRAWDOPODOBNA SZKODA CA􀁂KOWITA DOKUMENTY PRZEKAZANE DO FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ

2.w 2 ogłoszeniach.
VIN: 3A4FY58B27T505633
http://www.otomoto.p...ow&id=C12456658
http://www.otomoto.p...ow&id=C12457409
co ciekawsze wpisy z autocheck'a przebieg 48 tyś mil w 2009r.
a w komisie 44 tyś km . ;)

05/18/2009 TITUSVILLE, PA Departament Motoryzacji AKT W􀁂ASNO􀁟CI (AKT W􀁂ASNO􀁟CI #:63961929) WRAK PRAWDOPODOBNA SZKODA CA􀁂KOWITA DOKUMENTY PRZEKAZANE DO FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ
05/27/2009 TITUSVILLE, PA 48,675 Aukcja Pojazdów Uszkodzonych SPRZEDANY NA AUKCJI Z POJAZDÓW USZKODZONYCH /WYDANO CERTYFIKAT AUTA Z ODZYSKU UDERZENIE PRZODEM

Pozdrawiam Wszystkich !!! :)

#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 kwiecień 2010 - 17:40

Maciek,
Dzieki za info, ale to przerażające. :(

#3 vojpiotr

vojpiotr

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1134
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:EX- Street Cruiser 2

Napisano 10 kwiecień 2010 - 18:11

:brawo :brawo Maciek, :brawo :brawo

to pod rozwage poszukiwaczom "okazji" i tym dziwiacym sie dlaczego porzadne auta kosztuja wiecej niz te "okazje" :glupek :glupek

#4 Kostek

Kostek

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1591
  • Dołączył:  27 mar 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:1,2 benzyna M
  • Imię:Adam

Napisano 10 kwiecień 2010 - 19:24

Ja się nad tym drugim też zastanawiałem ale zastanowiło mnie to że przy stanie 48000 ktoś wymienił opony dla mnie to było trochę za szybko :diabelek

[ Dodano: 2010-04-10, 20:26 ]
I teraz się tylko utwierdziłem w moich przypuszczeniach

#5 artex38

artex38

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 2099
  • Dołączył:  29 gru 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:artur
  • Skąd::paryz/wroclaw
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 kwiecień 2010 - 07:00

Maciek, klubowy lowca wrakow :kciuki

#6 Bezimienny Gość.RADEK1962_*

Bezimienny Gość.RADEK1962_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 kwiecień 2010 - 07:39

Maciek, Klubowy łowca wraków, ale myślę, że swoim działaniem ostrzegł kilka osób przed nabyciem tych wraków. Naprawy są bardzo kosztowne i bolesne dla portfeli. Pozdrawiam :piwo :piwo :brawo

#7 filmowiec

filmowiec

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 23
  • Dołączył:  07 sie 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2,4
  • Imię:Marcin

Napisano 11 kwiecień 2010 - 13:37

a mojego tez mozna zlustrowac? 3A4FY48B86T358176

#8 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:04

Witam serdecznie wszystkie kolezanki oraz kolegow na codzien uzytkujacych forum.. Wybaczcie moje poczatkowe zagubienie na forum z czasem sproboje sie poprawic i zywo uczestniczyc w dyskusjach-o ile oczywiscie stane sie szczesliwym mam nadzieje posiadaczem Pi-tka! Mam na imie Damian i mieszkam w okolicach Krakowa, jest mi niezmiernie milo moc byc tutaj z Wami i mam nadzieje poznac sie blizej w przyszlosci... Jak zauwazycie wspomialem ze na dzien dzisiejszy nie posiadam samochodu ktore kfalifikowalo by mnie do uzytkowania tej ze strony-nie wiem czy uda mi sie znalesc samochod ktory warto bedzie kupic w dosc przyzwoitych pieniadzach, prace rozpoczalem stosunkowo niedawno, studiuje.. nooo..cos tam uzbieralem. Mysle nad wplaceniem czesci kwoty i skredytowaniem reszty.

Dlatego tutaj zwracam sie z uprzejma prosba do Was, potrzebuje malej pomocy ktora chyba jest mi niezbednna...Nie chce zamienic mniejszej obecnej skarbonki jakim jest moj samochod na wieksza i choc piekniejsza to bardzo kosztowna...Sami wiecie ze nie sztuka jest samochod kupic ale sztuka jest go utrzymac..

Chorowalem swego czasu na afle romeo-zwyczajne zauroczenie spowodowane chwila;) Moim marzeniem byl rover 75-po ogledzinach stwierdzilem ze choc piekne, dopracowane w kazdym detalu-hmm?...co tutaj mowic troche dziadkowe;) Trafilem na Wasza strone, na ogloszenia w allegro i od pol roku niezmiennie marza aby wejsc w posiadanie PT-ka.. Widzialem 1 egzemplarz...wisniowy, benzyna plus gaz-stan idealny-moge komus polecic...sprowadzony przez mojego dobrego znajomego.. niestety nie stac mnie.... Zmierzam do konsensusu...znalazlem granatowy egzemplarz...co dziwne w standardzie nie ma klimy...byla tam taka dyskusja jak czytalem wszystkie klime powinny miec.. to jest jednak nie wazne, wole smazyc sie w lato i byc pewny tego ze kupilem dobry egzemplarz..sprzedajacy wydaje sie byc uczciwy, komplet opon zima, lato...wymieniony rozrzad, podobno jest dokumentacja...szczerze powiedzial ze do wymiany koncowki drazka kierowniczego i prawy wahacz przedni, ze byl malowany od strony pasazera,uwazam ze szczerze powiedzial iz nie wie czy byl bity, na takiego nie wyglada. Moja prosba do Was POMOZCIE! Macie doswiadczenie....wiecie gdzie spojrzec na samochod... Poczatkowo prosil bym o sprawdzenie numeru VIN jesli ktos z Was ma taka mozliwosc... Jesli raport bylby w miare satysfakcjonujacy o pomoc w ogledzinach...jechal bym po niego przeszlo 400 km, nie chcial bym zmarnowac czasu ani tez paliwa..

Jesli ktos ma mozliwosc:

1C8FYNB921T269627

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...prosze pomozcie...jesli udalo by sie sprawdzic...pomoc...musze juz negocjowac urlop..

#9 asiaikrzyś

asiaikrzyś

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 13
  • Dołączył:  06 mar 2010
  • Rok Produkcji:0

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:05

1c8fynb981t289879 Proszę !!! W książce gwarancyjnej instalacji gazowej mam na początku wpisane 126 000 , ale jeszcze jak mój Pitek jeździł w Austrii to miał 133000(w2006.04.24)!!!
Kupiłem go w komisie w Gdańsku. Na moje oko wszystko zostało sfałuszowane. Łącznie z książką gwarancyjną instalacji gazowej. Niby miał wymieniany rozrząd !!! Na szczęście jeździ dobrze. Proszę o sprawdzenie. :chory

#10 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:09

Dante,
Miło, że chcesz dołączyć do naszego grona.
Autko po nr VIN, pewnie zaraz ktoś Ci sprawdzi, ja bym chciał , żebyś "wrzucił" fotki tego auta lub link, moglibyśmy go wtedy pooglądać i może coś powiedzieć na podstawie zdjęć.

#11 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:35

Milo ze tak szybko ktos zauwazyl moja osobe! Dziekuje! Widze ze formu tentni zyciem...Sam probowalem sprawdzac numer VIN, niestety informacje sa tajne...jedyne co mogli mi powiedziec ze pochodzi z Niemiec, w 2004 roku mial przejechane 70.000 km, ogloszenie na otomoto.pl jest juz nieaktualne...zadzwonilem zaraz po jego obejzeniu...nikt specjalnie na tegoz wlasnie PT-ka sie nie napalal, tak odczulem gdy sprzedajacy zgodzil sie poczekac prawie miesiac... Nie mial jednak zadnych zachamowan przed podaniem jakiej kolwiek informacji...numer VIN wyslal po 10 minutach od czasu kiedy poprosilem aby byc pewnym ze nie pojade tam na darmo... Na szybkiej sprzedazy mu nie zalezy poniewaz jak mowil ma znajomego w komisie i moze go tam zostawic... Przekazal mi ze chce sprzedac oba samochody i kupic cos nowego...wspominal o mondeo, passacie w nowej budzie.. dlatego dopuki nie sprzeda obu ktorych jest posiadaczem jeden moze stac...wystawil wiec 2 samochod.. Wszystko wydaje mi sie ok, jednak jak w kazdej bajce jest ale...powiedzial ze samochod kupil dla zony, ze zona nim jezdzic nie umie...w lutym ma wbity w dowod zalozony nowy gaz... czyli 2 miesiace temu na rocznej gwarancji jak wspomial.. Schody zaczely sie niedawno...sprzedajacy mieszka jak sprawdzilem w woj.kujawsko-pomorskim, przeslal mi kilka zdjec...slabej jakosc niestety z telefonu-wierze mu ze nie mial czasu sam mam go bardzo malo na codzien.. zmierzajac do sedna z tego co mi wiadomo kujawsk-pomorskie ma poczatek rejestracji "C" na zdjeciach jest jednak "F"-wydaje mi sie ze "F" to poczatek lubuskiego...dzwonie pytam wiec dlaczego.. powiedzial ze tam kupil go od znajomego szefa...wczesniej moglem zle doslyszec przerywalo mowil ze kupil go od szefa.. wiec zaczynam miec pewne watpliwosci...jak wspominal pracuej w komisie gdzie sprzedaja samochody dstawcze..wiec w moim przekonaniu dla pracownika komisu zadna sprawa jest cofniecie licznika i zatajenie prawdy... Zaczynam sie wiec zastanawiac i obawiac...wspomne i podkresle jednak ze wydaje sie byc szczery...sam powiedzial ze jesli przyjade i klamie wroci mi za paliwo... wspomnialem ze nie chce sie wkurw*** jadac 400 km zeby obejzec zlom...sami wiecie jak to jest...ja bym nie oszukal i tego wymagal bym od innych innie jednak umieja zaczarowac.. Sprawdzilem VIN tyle ile moglem jak mowilem... 70 tys w 2004 a teraz niespelna 110.000...w przeliczeniu to daje jazde do kosciola, pracy zakladajac ze sa to niewielkie odleglosc...rocznie 5 tys?...no 6.... chyba niemozliwe...sam robie swoim fiatem min 15 tys na rok.. Dlatego prosze Was o pomoc w takiej fazie jakim jest sprawdzenie numeru VIN...chce za niego 15.700 zl...szczerze powiedzial ze dal 13.000...wydaje mi sie ze szczerze uzasadnil ze chce aby zwrocila mu sie instalacja gazowa jaka zalozyl oraz wymiana oleju...moze byc nieswiadomy tego ze ktos cofna go wczesnie..ale jak wspomnialem pracownik komisu chyba by na to nie pozwolil.. Nie wiem co myslec...nie napalam sie poniewaz jest to zgubne...rok prod 2000, wersja clasic jak wspomialem bez klimatyzacji ale z pelnym pozostalym wyposazeniem...4 poduszki, abs itd. klima to rzecz wazne...ale jesli wiedzial bym ze jest to dobry egzemplarz moge sie smarzyc;) Dzieki raz jeszcze za szybka reakcje...i wybaczcie...jak widze chyba zmotywowalem reszte i zasmiecam nieodpowiednie forum...mozecie usunac moje wpisy tutaj-prosba do admina..albo tez przeniesc je gdzies w odpowiednie miejsce...

#12 himo9

himo9

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 277
  • Dołączył:  23 mar 2010
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:36

Dante, napisał: Widzialem 1 egzemplarz...wisniowy, benzyna plus gaz-stan idealny-moge komus polecic...sprowadzony przez mojego dobrego znajomego..

Witam Cię serdecznie :bry
Możesz coś wiecej napisać na temat tego PiTka? Bo ja też poszukuje jakiegoś dobrego i pewnego PiTka :kawka
Jak możesz to napisz

[ Dodano: 2010-04-26, 18:36 ]
na pw

#13 Kajka

Kajka

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5639
  • Dołączył:  11 lut 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Katarzyna
  • Skąd::Śląsk
  • Płeć: Kobieta

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:42

Dante, a nie za dużo wątpliwości jak na jedno (jeszcze nie kupione) auto?
Może sobie tamto odpuść i pooglądaj coś w okolicy (będziesz miał na pewno pomoc niejednego fachowca).
Albo zobacz co mają do zaoferowania nasi klubowi koledzy - swoje zawsze pewniejsze (bo dobrze je wszyscy znamy) niż cudze!
Powodzenia w poszukiwaniach!

#14 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:47

No tak, ale jestem taka osoba-nauczona na bledach...ze czasem zaufanie nie prowadzi do nieczego dobrego..kupilem fiata-pewnego...od znajomego....dolozylem po raz drugi jego wartosc...nawet wiecej przez okres 3 lat...jestem uczulony;0 I zawsze mam watpliwosci... no tak widzialem jak wspomialem 1 egzemplarz..wtedy zaczalem rozglada sie za Pt-kami...jest w malopolsce...niedaleko mnie...bylo to pol roku temu...jesli chcesz moge sprawdzic czy jeszcze stoi...znam wlasciciela...dobrze..wiem ze nie wsadzil by mi byle zlomu... co do watpliwosci...jesli ktos je rozwieje numerem VIN bede wdzieczny: ) W malopolskim jest tylko 1 oferta sprzedarzy na otomoto...wersja cabrio za 38 tys:/

#15 himo9

himo9

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 277
  • Dołączył:  23 mar 2010
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:56

Dante,
A za ile stał hmm

#16 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:03

25 tys z hakiem

#17 himo9

himo9

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 277
  • Dołączył:  23 mar 2010
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:07

Dante, Oki dzięki :mistrz
Jak narazie to nie na moją kieszeń :pod
Ja szukam do 20tyś :piwo
Mam już dwa na oku i teraz musze podjąć decyzje hmm :cwaniak
Pozdrawiam :dance2

#18 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2010 - 22:35

Troche off sie zrobil...wybaczcie-moja wina...admin napewno zajmie sie porzdakiem...jak wspominalem poznaje forum...Raz jeszcze prosze jesli ktos ma mozliwosc o sprawdzenie VIN pojazdu-bede niezmiernie wdzieczny...

1C8FYNB921T269627

A jesli ktos w przyszlosci moze pomoc na terenie kujawsko[pomorskiego ma u mnie flaszke;) I zaproszenie na impreze do Krakowa;)

#19 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 kwiecień 2010 - 22:57

w okolicach krk moge sie pofatygowac namiary masz n.......





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych