Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


bębenek stacyjki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.darek_*

Bezimienny Gość.darek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 maj 2010 - 22:32

Witam wszystkich którzy mają problem z bębenkiem stacyjki.U mnie zaczęło się od tego że radio grało a nie było nic na wyświetlaczu po ruszeniu kluczykiem pojawiało się i znowu gasło.Myślałem z początku że wina może być spowodowana kostką stacyjki i ów kostkę wymieniłem(błąd) :glupek problem został.Po kilkukrotnym wyjęciu bębenka udało mi się problem rozwiązać.W tylnej części bębenka jest mały otworek w który wchodzi trzpień od kostki w ten otworek włożyłem mały kawałek plastiku i po zmontowaniu wszystkiego było już ok po za tym że gdy otwierałem drzwi gong działał nawet bez kluczyka w stacyjce co mnie bardzo denerwowało :sciana (z tond moje pytanko na forum)ale przypomniał mi się mój patent że tam może być przyczyna i tak właśnie było.Odchudziłem nie co podłożony plastik i teraz jest wszystko ok!!! :jupi (plastik ma nie cały milimetr grubości).Może komuś pomoże ta informacja :kawka

#2 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 maj 2010 - 23:09

A kluczyka nie mozesz wyciągnąć podczas włączonego samochodu? Bo moja stacyjka jest w takim stanie ze wyciaga się ale wszystko działa jak powinno.

#3 Bezimienny Gość.darek_*

Bezimienny Gość.darek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 maj 2010 - 23:19

Też niestety wyciąga się ale to nie pierwsze auto w którym tak mam i mnie nie zdziwił ten fakt

#4 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 maj 2010 - 00:04

no własnie...to jest najgorsze w tym wszystkim :p





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych