Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Proszę o ocenę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.kiszona_*

Bezimienny Gość.kiszona_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 październik 2010 - 12:10

Witam wszystkich,

Noszę się z zamiarem kupna Pitka z silnikiem diesla 2.2 CRD, ale ma on nie standardowo 121 KM lecz 143 KM. Takiego modelu nie znalazłam więc czy jest to po prostu tunning silnika? Czy ma to jakiś wpływ na usterkowość i większe spalanie? No i czy w ogóle warto?
Jak z częściami zamiennymi i serwisowaniem? Jestem z Wrocławia, czy istnieje tu może jakiś zaprzyjaźniony warsztat w którym mechanik - fan lub chociaz właściciel Pitka pogadałby ze mną chociaż chwilę o tym samochodzie?
I jeszcze jedno pytanie, czy po złożeniu jednej części siedzenia tylnego zmieści mi się rower górski?
Rocznik 2003, wersja limited, czarny z dodatkowym kompletem kół i opon zimowych za ok 17 000 zł.

P.S A nie da się tutaj wkleić zdjęcia z kompa?

Pozdrawiam

Kaśka

#2 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 26 październik 2010 - 12:27

witamy :)
- najpierw spytaj osobnika od ktorego chces kupic autko skad sie wziely dodatkowe konie :). albo to jego pomylka i wpisal zla ilosc koni, albo faktycznie przerobka.
- czesci zamienne stosunkowo latwo dostepne w internecie - uzywane i nowe w zaleznosci od tego co to. pitek stal sie wbrew pozorom dosc popularnym autem w ostatnich latach
- co do wroclawiakow to poczekaj na pewno sie ktos zglosi ;). zreszta przede wszystkim czytaj forum i znajdziesz wszystkie interesujace Cie informacje.
- z tym rowerem to nie wiem, nie probowalem, ale stawialbym ze wejdzie.
- zdjecia mozesz najpierw wrzucic na www.imageshack.us a potem wrzucic tutaj linki :)

pozdrowienia

#3 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 październik 2010 - 12:52

ja czesto woze rower, miesci sie nawet bez skladania przedniego fotela, wystarczy polozyc tylne oparcia

#4 Bezimienny Gość.kiszona_*

Bezimienny Gość.kiszona_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 październik 2010 - 13:06

http://img535.images...felgesommer.jpg

Dzięki za pomoc, teraz udało się je zamieścić :)
Warty jest tych 17 tyś?

#5 scoroop

scoroop

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 838
  • Dołączył:  21 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 Limited

Napisano 27 październik 2010 - 06:52

na wyglad tak ale pada pytanie: pokaz kotku co masz w srodku ;) i to juz trzeba ocenic organoleptycznie z kims kto sie zna, dac auto do serwisu itd...

#6 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 27 październik 2010 - 07:04

kiszona,
Zdjęć jest niewiele, ale warto autko pooglądać z bliska. Brak napisów na tylnej klapie, sugeruje, że auto mogło być malowane. Czy było mocno bite czy np, lekko wgnieconą klapę? Trzeba się dokładniej temu przyjrzeć .

#7 Kostek

Kostek

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1591
  • Dołączył:  27 mar 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:1,2 benzyna M
  • Imię:Adam

Napisano 27 październik 2010 - 19:21

Brak napisów na tylnej klapie może też swiadczyć o tym że była tam reklama. Ja tak miałem przy mojej yarisce i fakt wszyscy myśleli że była bita dopiero jak przykleiłem napisy to się sprzedała.

#8 Bezimienny Gość.kiszona_*

Bezimienny Gość.kiszona_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 31 październik 2010 - 11:51

co do silnika to dowiedziałam się że przeszedł on chiptunning ale ogólnie zakup się nie udał gdyż właścicielka mieszka na samym końcu Niemiec i stwierdziliśmy że jest za duża niepewność że może być on jakiś felerny żeby jechać taki kawał ;)
Ale dzięki za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieje ze następnym razem znajdę coś lepszego :)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych