Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

klima


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 grudzień 2010 - 02:50

zastanawia mnie jak w pitku 2.2 crd odprowadzana jest woda z parownika bo przeciez napewno sie tam rosi, bo tak idac po kolei sprezarka spreza gaz o wysokiej temperaturze i wysokim cisnieniu, gaz przechodzi przez skraplacz w ktorym sie skrapla,wentylator sie kreci i chlodzi oddaje cieplo do otoczenia, po wyjsciu ze skraplacza ciecz przeoplywa do osuszacza,jak przejdzie przez zawor rozprezajacy stan skupienia sie zmienia w ciecz i pare o niskiej temperaturze, dalej do parownika tam absorbuje cieplo, tam wentylator przedmuchuje i powietrze zimne wpada do kabiny, i dalej w kolko gaz sprezarka spreza , itd...
chodzi mi o to ze u mnie w lecie jak klimatyzacja dziala to oszroniony jest osuszacz i TYLKO z jego powierzchni kapie woda pod autem, natomiast nie zaobserwwowalem zeby gdzies rurka kapalo spod parownika, i jeszcze takie cos teraz jak jest nawiew na szybe to wiadomo klimatyzacja zapina ale czuje nosem jakby wilgoc w powietrzu, daje sie to wyczuc...to mnie niepokoi
jakie wnioski macie??? wobec tego co napisalem?

[ Dodano: 2010-12-12, 15:04 ]
tak sobie sledze i widze ze jeszcze nikt nie odpowiedzial, ....ale moze zie pojawia komentarze /ale prosze tzw, merytoryczne.../





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych