Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Sprzęgło klimatyzacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.polpastor_*

Bezimienny Gość.polpastor_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 październik 2011 - 21:12

witam, ostatnio zauważyłem ze przy wysokich obrotach zaczęło mi się coś kopcić spod silnika. Okazało się ze spaliło się sprzęgło kompresora klimatyzacji no i mam problem gdyż podobno jako cześć zamienna sprzęgło występuje tylko z kompresorem. Wie ktoś może gdzie mogę kupić samo sprzęgło (kompresor jest sprawny) ew. mieliście podobny problem? Mam Pitika z 2006r po lifcie 2.2 CRD, typ kompresora to Denso 10s17c

#2 Bezimienny Gość.Jędrek_*

Bezimienny Gość.Jędrek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 październik 2011 - 09:42

masz twardy orzech do zgryzienia chyba:P z ciekawości sprawdziłem, tutaj jest Twój kompresor klimatyzacji - cena jak widać nie zachęca:) zostaje Ci więc poszukiwanie na allegro albo na szrotach, bo myślę, że nawet w ASO będzie ciężko. no właśnie, a dzwoniłeś do serwisu?

#3 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 17 październik 2011 - 09:51

polpastor,
Pisz do naszego niezastąpionego w takich sprawach Jacka (jasmina), może On Ci coś pomoże :kawka

#4 Bezimienny Gość.polpastor_*

Bezimienny Gość.polpastor_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 październik 2011 - 14:29

no właśnie, cena ze tak powiem zaporowa a w serwisie w Zabrzu tez niestety do kupienia tylko w komplecie z kompresorem

#5 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 17 październik 2011 - 19:43

polpastor, pierwsze pytanie czy jest spalone sprzeglo czy cewka sprzegla - akurat do tych kompresorow jest wszystko dostepne i mozna zakupic w specjalistycznych sklepach - tylko pytanie co sie tak naprawde zepsuło - i dlaczego sie zepsuło.

:kawka

#6 Bezimienny Gość.polpastor_*

Bezimienny Gość.polpastor_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 październik 2011 - 18:26

dlaczego się zepsuło-nie mam pojęcia, być może dlatego ze rzadko używałem klimatyzacji, kompresor został sprawdzony i jest sprawny, do wymiany mam elementy które są na zdjęciu, w serwisie w Zabrzu powiedziano mi ze występują one tylko w komplecie ze sprzęgłem

https://picasaweb.go... ... zegloKlimy

#7 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 19 październik 2011 - 19:10

zawsze sie wymienia kompletne sprzeglo albo caly kompresor - nie wymienia sie kawalkow sprzegla - jutro sprawdze ci wszystko i napisze co ile i dlaczego - moze bede mial jakąs uzywke.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych