Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


jakie świece?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.daniel 26_*

Bezimienny Gość.daniel 26_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2008 - 19:04

mam założpny gaz jakie powinny być świece

#2 Bezimienny Gość.Maciek_*

Bezimienny Gość.Maciek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2008 - 22:22

Wydaje mi się ,że niema co przesadzać muszą być takie jak zaleca producent . Jak chcesz to wymień profilaktycznie ja polecam AUTOLITE PLATINUM.

#3 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 listopad 2008 - 12:01

ja kupilem oryginalne w ASO w cenie NGK, mysle ze warto, tez mam gaz, ale nie ma co przesadzac

#4 AGAMACIEJ2

AGAMACIEJ2

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 348
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4l

Napisano 13 listopad 2008 - 13:25

Świeca NGK LZTR4A-11 - 11zł./szt
Do instalacji gazowych zaleca się świece jedno elektrodowe o odstępie elektrod 0.7mm
Można jednak jeździć na seryjnych.
Wymiana częściej niż przy benzynie mniej więcej o połowe, w praktyce dolatują tyle samo co na bP.

#5 Bezimienny Gość.misiek11270_*

Bezimienny Gość.misiek11270_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 listopad 2008 - 15:35

ja mam platynowe... na 500 000mil:P czy z gazem czy nie i tak tyle nie przejade:P jedyne co trzeba zrobic to sprawdzac przerwy w nich

#6 Bezimienny Gość.Dzawor_*

Bezimienny Gość.Dzawor_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 styczeń 2009 - 02:40

Hej ja kupilem w Salonie Chryslera swiece CHAMPION RC9MCC - oryginalne po 16,50 zl za sztuke nie ma co szukac po www i allegro

#7 Bezimienny Gość.Marco_*

Bezimienny Gość.Marco_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 luty 2009 - 00:27

W moim serwisie gazowym polecają NGK i jeszcze jakąś inną firmę, ale nie pamiętam nazwy. Jak przyjechałem z Championami to mi powiedzieli, że nie założą bo kłopoty murowane. Jeżdżę więc na NGK ( są tanie, dostępne) i jest bezproblemowo. Posiadam instalację Landi Renzo.

#8 Bezimienny Gość.lolas2007_*

Bezimienny Gość.lolas2007_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2009 - 12:43

co do świec to orginalne w serwisie chryslera firma moper sztuka 21 zl wiec szkoda zachodu(ponoć nie ma co kombinować) ,zastanawiam sie tylko jaka jest żywotność świec w naszych autkach napędzanych na lpg hmm ponoć krótsza o ile?

#9 Bezimienny Gość.misiek11270_*

Bezimienny Gość.misiek11270_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2009 - 15:41

podobno niecała połowe... Ja u siebie miałem jakies platynowe z gwaracja przebiegu na 500 tys mil czy jakos tak... czyli bym ich nie wymienial ale miały za duza rezystancje i przebicia szły po przewodach NW. Mysle ze były zle dopasowane bo w drugim samochodzie mam je zamontowane i juz nie wymieniam swiec w ogole i nie ma problemow.

#10 PT-ek

PT-ek

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 105
  • Dołączył:  28 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Adam

Napisano 04 październik 2010 - 20:41

tak czytam o tych swiecach no i tez mi sie wydaje ze te NGK beda lataly calkiem niezle :dance ja tez zawsze przy swoim autku mialem NGK i spisywaly sie bez zarzutow!!no a tak na marginesie jak do nich sie dostac??trzeba sciagnac te zebra od kolektora??czy jak hmm





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych