Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Hak Holowniczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 28 marzec 2009 - 12:24

no wlasnie nie zamowilem go w poniedzialek - w srode dzwonilem powiedzieli ze tego akurat nie bylo bo ja chcialem wiekszy udzwig do przyczepy kempingowej lub duzej lodzi motorowej - - jest troszke gluzsza kula i inne mocowanie haka (chyba do podluznic) - wkazdym razie przesylka wyszla w srode i zginela - firma ma list przewozowy i wyslala a firma kurierska twierdzi ze list owszem jest ale paczki niet :glupek
wlasnie pół godzinki temu dzwonili do mnie i powiedzieli ze jak nie dojdzie do poniedzialku to mi przyslą na swoj koszt lub przeslą do zaprzyjaznionej firmy w lodzi i zapytali czy bede mogł odebrac go osobiscie a moze gratis mi go założą tam bo jest im bardzo glupio i bardzo przepraszają za całą sytuacje. :torba
A ja dzisiaj mialem juz szalec z przyczepką i kładem :foch

[ Dodano: 2009-04-09, 21:27 ]
hak załozony i jest super polecam wszystkich bo zawsze moze sie przydać

#22 Gnatek

Gnatek

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 138
  • Dołączył:  13 lip 2011
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Mirek
  • Skąd::Lubicz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2011 - 12:53

Po przeczytaniu tego postu z pozytywnymi opiniami.też zamówiłem w Firmie Szarmach Stargard Gdański . I niestety KICHA.
Hak przyszedł niekompletny, Zadzwoniłem i zgłosiłem to w firmie Szarmach, ale niestety powiedziano mi ,że oni tych haków nie produkują tylko je sprzedają i jeśli mam problem to mam to zgłosić u producenta. Wg. mnie to nie takie podejście do klienta.
Zdecydowanie nie polecam.
Zadzwoniłem do producenta firma HAK-HOL w Dzierżoniowie 74 8312851, bez problemu obiecano mi wysłać brakujący element.

Nie kupujcie w firmie SZARMACH , a u producenta firmie HAK-HOL w Dzierżoniowie

[ Dodano: 2011-08-29, 20:25 ]
No i hak założony i po przeglądzie.
Brakowało mi uchwytu do linki zabezpieczenia, i tu słowa podziękowania dla ludzi z firmy HAK-HOL z Dzierżoniowa. Na moja prosbę przysłali listem do domu.
jeszcze raz dziękuję

#23 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 02 wrzesień 2011 - 16:55

Po przeczytaniu tego postu z pozytywnymi opiniami.też zamówiłem w Firmie Szarmach Stargard Gdański . I niestety KICHA. Hak przyszedł niekompletny

Mam to samo ... do meganki wprawdzie, ale brakuje podstawowych części :cenzura

#24 Bezimienny Gość.nowy123_*

Bezimienny Gość.nowy123_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 wrzesień 2011 - 19:57

Troszeczkę się spóźniłem na pogawędkę, ale też dorzucę coś od siebie. Ja kupiłem niedawno haczyk tutaj:

http://www.masterhak...pl/kontakt.html

100zł więcej niż na allegro ale kuleczka odczepiana (półautomat).
Z mojej strony mogę polecić, dostałem kompletny hak, komplet śrub, podkładek, instrukcja, gniazdo instalacji z zapinkami (za dopłatą 20zł). Krótko mówiąc solidna firma.

#25 tucha

tucha

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 38
  • Dołączył:  17 sie 2009
  • Rok Produkcji:0
  • Silnik:2,2 crd
  • Imię:Marta

Napisano 07 październik 2011 - 08:19

a jaki jest max. uciag na haku? 1000 kg?
pozdrawiam

#26 Bezimienny Gość.nowy123_*

Bezimienny Gość.nowy123_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 08 październik 2011 - 23:00

Zgadza się... Mi to wystarczy i obawiam się że nasz pitek do większych ciężarów się nie nadaje.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych