Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

"Puszka Pandory"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#21 T.N.T

T.N.T

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 437
  • Dołączył:  07 lut 2013
  • Rok Produkcji:--------
  • Silnik:--------
  • Imię:--------

Napisano 15 marzec 2013 - 15:13

Ja rozumiem kobitki w swej słabości strzelą :foch, ale dorosłe chłopy
Świat się kończy czas Dołączona grafika :diabelek

#22 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 16:17

Tak się zastanawiam czy osoby które są oburzone tym co się stało, wiedzą co się stało i dlaczego? Czy znają dyskusję która spowodowała że dwie osoby otrzymały ostrzeżenie? Czy zainteresowaliście się jakie były powody takiej reakcji z mojej strony?
Oczywiście że nie, bo Was w tym czasie kiedy toczyła się ta dyskusja nie było na forum.
Może więc przytoczę dwa fakty ( które mam udokumentowanie)
Kilka dni wcześniej jedna z tych osób bardzo zbulwersowała się, odpisując:
"nie będzie mi tu ku.wa ktoś mówił że jestem nikim bo mam grubo wy.ebane na tak kulturalne osoby"
bo ktoś napisał:
"Sprzedałeś i teraz jesteś czyżby " nikim" wśród pieknych pitków? "

Parę dni później beztrosko i z rozbawieniem nazywa nowo wybranego Papieża "ciotą"
Jeśli takie wypowiedzi pojawiające się na tym forum, według obrońców osób które otrzymały ostrzeżenia jest czymś normalnym i nie ma podstaw do reakcji ze strony administracji, to się bardzo mylicie.
To nie zamach na wolność słowa, to była i będzie reakcja na oszczerstwa i szykany wobec nie tylko Ojca Świętego, ale i wobec każdego człowieka.

#23 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 16:45

Powiem Wam tak! Znam relacje jednej i drugiej strony, co mnie nie zdziwiło, że racja jest po obu stronach. Jak napisał T.N.T :cenzura Panowie proponuje :mayhem przypalić i spotkać w ''połowie'' Obcja jest ''zabetonić''(alternatywa) na 3-4 dni i gitarra :dance4
Spory można/należy/powinno się rozstrzygać face to face :alko ...i ta rura :lol

...w sumie pewne rzeczy na forum maja miejsce a nie powinny, ale z tego tyt. ''kakao'' mnie nie boli :piwo

#24 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 17:28

marek a nie masz dziwnego wrażenia że to jakiś matrix zaczął być od wy.. medyka? ankiety interpretowane wedle uznania niekoniecznie zgodnie z wynikami,kasowania przetasowania, brak wolności słowa,
:dobranoc

Sławek, ciekawe zachowanie z twojej strony, rzucić poważne oskarżenie na kogoś po czym zniknąć. No gratuluje, pokerowa zagrywka :) a może jakieś konkrety ?


Mam podobne wrażenia jak kordyl i knott od jakiegoś czasu non stop piszący posty są pouczani co pisać, jak pisać, o czym nie pisać itp. jest to totalne nieporozumienie.
Przykro mi Przemku (Nazwa) ale muszę to napisać przeglądając wiele postów zauważyłem najwięcej pouczeń z Twojej strony, za bardzo przejąłeś się rolą.

Krzyśku bardzo bym Cie prosił o podanie kilku przykładów tego pouczania, skoro robię to non stop to na pewno w ostatnim miesiącu znajdziesz przynajmniej kilkadziesiąt takich przypadków.

Tak tak zaraz odezwą się głosy ze porządek itp.
Wygląda że to forum ma być znormalizowane do bólu to może załóżcie moderatorzy jakieś szablony postów wtedy będziecie mieli porządek.
Przegięliście moderatorzy z waszym ugrzecznianiem, pouczaniami, forum staje się nudne oraz staje się enklawą dla pewnych ludzi którym się wydaje że mają monopol na wiedzę (nie piszę tutaj o doktorach bo oni wiedzę fachową mają bez wątpienia), wszyscy inni z odrębnymi poglądami są be.
Róbta co chceta, to już nie jest to forum co kiedyś. AMEN.

Tak Krzyśku, to nie jest to co kiedyś, dzisiaj już nikt by Cię nie potraktował tak jak kiedyś surem.

W sprawie tego co działo się w shoutboxie, chciałem jasno zaznaczyć że w pełni popieram działanie adamesa, jeśli ktoś myśli że miałem w tym udział to ma rację.

Z wolnością zawsze w parze powinien iść szacunek do drugiego człowiek i o ten szacunek zawsze będę się upominał.

#25 MiGi42

MiGi42

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  06 lut 2011
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2CRD
  • Imię:Romuald
  • Skąd::Poznan
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 18:54

Adam, masz rację.

#26 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:04

Roman, nie masz racji.

#27 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:13

Roman, nie masz racji.

:lol :lol :lol dobre Marek dobre :piwo

#28 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:35

Marku, ponieważ masz odmienne zdanie na ten i nie tylko ten temat, od dawna masz inną wizję prowadzenia tego forum. Więc może nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność za to co się mówi, a nie chować się za plecami i z tyłu mieć odwagę krytykować.
Marku, przejmij administrowanie tym forum, ja chętnie zrezygnuję, bo widocznie nie wiem co czynię, a to co robię jest złe.
Stwórz swój zespół , powołaj nowych moderatorów i zrób zmiany o które tak dobitnie walczysz.
Ja nie odejdę z forum, ale będę z tyłu wyrażał jako zwykły adames swoje opinie na temat Twojej pracy.
Pokaż co potrafisz.
Wystarczy że wyrazisz zgodę a ja od razu zrezygnuję , będziesz mógł bez problemu przeprowadzić swoje zmiany.
To co masz jaja?
Ja rzucam swoje karty na stół i sprawdzam Ciebie, czy Ty pokażesz swoje czy dalej będziesz blefował?

#29 resiurc

resiurc

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2589
  • Dołączył:  09 wrz 2008
  • Rok Produkcji:300 C
  • Silnik:3,0 CRD
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:38

PISZĘ DRUKOWANYMI GDYŻ ZROBIŁ SIĘ TU K...EL!NIE MYLIĆ Z KUFLEM!

ADMINISTRACJO - ZAMIATAJCIE WSZYSTKIE POSTY NIE ZWIĄZANE Z POŻEGNANIAMI!

Jeśli ktoś ma ochotę sobie podyskutować niech otwiera temat-albo ustawia czas ważności postu!!!!

Tu się ŻEGNAMY!!!

#30 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:40

czekaj, czekaj Tomek, skończymy to się wydzieli temat, a może to już Marek będzie miał ten zaszczyt

#31 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:42

Tomku, niech ten wątek się wyjaśni i jeśli jeszcze będę adminem to obiecuję, że cały wątek zostanie przeniesiony w inne miejsce.

#32 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:52

Adam ty naprawde nie zauważyłes ze moja wypowiedź :"Roman, nie masz racji" była żartem??!
No nie osłabiaj mnie proszę :haha

#33 resiurc

resiurc

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2589
  • Dołączył:  09 wrz 2008
  • Rok Produkcji:300 C
  • Silnik:3,0 CRD
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 19:56

Ok!Panowie!Wstrzymam się z robieniem rozpierduchy!
W takim razie dorzucę swoje zdanie - choć innym może to latać ,ale z wzajemnością!
Jeśli ktoś się żegna - domniemam że podjął taką decyzję!
Więc po co jeszcze jakieś dyskusje???
Zatem nie chciał odejść -tylko zwrócić na siebie uwagę!!!!
Proponuję takim osobom napisać swoje żale na pw do Admina -następnie ochłonąć!
Jeśli ,,psychodeliczna gorączka''nadal będzie doskwierać a Admin nie zrobi nic-założyć temat i spróbować znaleźć sprzymierzeńców.

#34 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 20:01

Drogi Adasiu:
1. skąd wiesz jaka mam wizję?
2. jak wiesz zawsze biore odpowiedzialność za swoje słowa i często niektórym to nie pasuje.cóż, nic na to nie poradzę
3.Jak to kiedys spiewał Cugowski " różnijmy się pięknie między sobą"
4. Z jajami to już chyba Ci nie dorównam bo to już nie ten wiek :lol :lol :lol :lol :lol
Ostatnia moja wypowiedź była stonowana (zero agresji) a Ty sie nadal nie wiem czemu czepiasz? :chory
SZukacie sobie chłopca do bicia? nie ten adres panowie.Rozładujcie frustracje we własnym gronie :brawo

#35 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 20:03

Ok jeśli nadal mam zostać tutaj, to za chwilkę troszkę ten temat posprzątamy, tzn nie pod dywan, ale zrobimy osobny temat, a ja z moim zespołem bierzemy się do dalszej pracy. Mamy kilka projektów ułatwiających poruszanie się na forum i mam nadzieję że powinny Wam się spodobać.
Jeśli faktycznie ktoś ma ciekawe propozycje, to zapraszam na PW,
Marku nie dziw się , ale ostatnio sytuacja na forum była mocno napięta. A sprawa udzielonych ostrzeżeń nie była dla mnie łatwą sprawą.

#36 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 marzec 2013 - 21:45

Jak to kiedys spiewał Cugowski " różnijmy się pięknie między sobą"

no bardzo ładnie Cugowski śpiewał, ale wybacz Marku wcale a wcale się do tego nie stosujesz. Ciąglę Ci coś nie pasuje.. Docinki, prwywatne wycieczki.. Po kiego? Jesteś duży facet więc miej jaja. Łatwo jest sobie z tylnego siedzenia rzucić fajnym tekstem i czekać na oklaski gawiedzi. Ja też oddam Ci chętnie swoje miejsce.... . Wydaje mi się, że bardzo grzecznie staramy sie odpisywać na zaczepki typu: mali ludzie itd.... . Ja dostalem na innym forum żółtą kartkę za to, że ośmieliłem się nazwać Mercedesa Mieczysławem (wybacz Miecio).... .
Dobrze, że mnie nie bylo kiedy była ta, jakże wysoce kulturalna dyskusja na temat nowego papieża, bo i ja skończyłbym z ostrzeżeniem. Jesteś agnostykiem? Twoja sprawa, ja to szanuję i nie obrażam , ale proszę nie obrażać tych dla których takie sprawy są ważne w życiu. Mnie się też niektóre twarze nie podobają, ale o tym sobie duskutuję w 4 scianach. Nie szydzi publicznie.... .
A potem te demonstracyjne odejścia, pożegnania....obrażanie się???

#37 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 21:53

:cenzura idzie na noze :lol Dajcie spokój! Ludziska życie jest zbyt piękne i zarazem za krótkie :alko ...dziwny ferment hmm

...ale momento Paweł ok'i ! dlaczego pouczasz dorosłego faceta Marka co jest dobre, a co złe? To jest jego zdanie które nat. trzeba uszanować i krótka piła.
Cała ambaras ''narastał'' z chwilą (prostowania) forumowiczów co? uczenia taktu kultury zachowania Panowie co to prywatny folwark?
Widze to tak odeszli fajni ludzie z forum, bo za dużo jest ingerencji ze str. adminów. Czasami też strzele jakiegoś offa bez sensu..bywa.
Ale nikt mi nie będzie np. nakazywał sluna masz robić tak, a nie inaczej no :cenzura

#38 patii

patii

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5865
  • Dołączył:  13 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:cabrio 2.4
  • Imię:Patii
  • Skąd::silesia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 marzec 2013 - 21:56

i jak tu nie pić hmm

#39 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 marzec 2013 - 21:59

i jak tu nie pić


a tam Patii :) Ja piję ciągle .. cole light :)

#40 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2013 - 21:59

Ja już z Markiem jestem umówiony na degustację nalewek na Zawiasie, oczywiście po za godzinami wachty i w porcie (bo Kajka czyta) :cwaniak




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych