Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

ZASADY WYPOWIEDZI I OSTRZEŻEŃ NA FORUM?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
87 odpowiedzi w tym temacie

#1 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 10:30

Mam pytanie ogólne po ostatnich wydarzeniach nie daje mi to spokoju - poza tym uważam, że może nie wszyscy użytkownicy mają świadomość jak to działa...

Wygrzebałem, że niejaki SLUNA jakby ma zakaz pisania postów - tak wynika z ostrzeżeń

DO kiedy ma ten zakaz ?

Co jest dozwolone w pisaniu na forum, a co zabronione? bo zaczynam się czuć jak w pewnego rodzaju matrixie - wiem przymusu nie mam, ale chyba jako użytkownik mam prawo wiedzieć

i tak z ciekawości - w któym momencie Darek podjudzał do kłótni? On bronił własnej niezależności - i jakoś mam wrażenie, że wszystkie 3 ostrzeżenia blokujące mu możliwość pisania są za to samo??

Proszę szacowny zarząd o udzielenie odpowiedzi - chcę publicznie, bo pw ujawniać nie można - a może Ci co mają włąsne zdanie niekoniecznie zgodne z trendem powinni wiedzieć za co dostaną bana?

Bo wiecie może to dziwne, ale mam jakby historyczne wrażenie, że swego czasu nikomu to nie przeszkadzało, a dziś większość się conajmniej kryguje w wypowiedziach, a jak ktoś się jednak próbuje wypowiadać to wszelkimi możliwymi metodami bywa zagłuszany...

p.s. ciekawe czy wląduję w śmietniku, czy z ostrzeżeniem za podjudzanie do kłótni

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16922
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 10:50

Myślę żę Darek dostał odpowiedź prywatna w tej kwestii i nie jest to sprawa ogółu i publicznego grzebania .Regulamin jest na forum - wystarczy się zapoznać , fakt nie wszytko jest opisane - myślę że będzie to po tym zapytaniu uzupełnione formalnie .Wybacz Sławku ale sprawa nie dotyczy twojej osoby i nie uważam za zasadne żądań z twojej strony w tej kwestii (Sluny) co do regulaminu tak jak najbardziej .
Było spokojnie już na forum co za sens ciągle wprowadzać zamęt , jaki jest tego cel .Nie musimy się wszyscy lubić ale szanujmy się w tak dużym gronie zawsze znajdą się przeciwne charaktery które nie potrafią dojść w prosty sposób do porozumienia .Jak każdy mam swój punkt widzenia na ten temat i owszem możesz się z tym nie zgadzać .

#3 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 10:56

Andrzejku Ty wybacz ale wszyscy mają prawo wiedzieć za co mogą mieć zakaz pisania, jak Darek

ten gość ma napisane przeszło 6 tys postów - tak do porządku dziennego nad tym przechodzić był nie ma?

Ja chcę wiedzieć i myślę, że nie tylko ja - ja mam tylko odwagę spytać - a najwyżej mnie wyrzucą i zaś będzie spokojnie ...

Regulaminu na stronie znaleźć nie potrafię co do ostrzeżeń dlatego pytam.

Co to bowiem znaczy podjudzanie do kłótni?

#4 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16922
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 11:00

knott,
Nie ma znaczenia ile ma postów napisane i dotyczy to zarówno mojej osoby , Darka czy każdego innego użytkownika - owszem masz racje może trzeba dokładnie uzupełnić regulamin ale to wszytko - co chcę w tej kwestii wiedzieć .

Lubię Darka i szanuję ale pewne sprawy zostają tylko miedzy administracją i Darkiem i nie jest to sprawa ogółu.

#5 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 12:06

no póki co został pozbawiony prawa wypowiedzi jak każdy z nas może zostać pozbawiony i chcę wiedzieć na jakich zasadach i do kiedy bo się doszukać nie umiem

i jednak uważam, że ktoś kto napisał tyle postów to trochę tu mieszkał i uwagi wymaga jak się jego usuwa, bo co nagle się okazało, że jest inny? - odbiło mu ? nie sądzę, dlatego oczekuję odpowiedzi -ryba psuje się od głowy zawsze..
:torba

#6 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 12:23

knott, Tutaj masz trochę Sławku napisane:

Korzystanie z forum

Ponadto przypominam o działającym module "Pomógł". Moduł Pomógł służy do celów informacyjnych, nobilitując niejako osobę, która wg Was zna się na rzeczy.

Na każdym forum, musi być jakiś porządek, więc proszę Was o przestrzeganie netykiety oraz ponizszych zasad.

- Nie tolerujemy chamstwa, oszczerstw, zniewag i pomówień.
- Nie tolerujemy wulgaryzmów i obscenicznych treści, również w linkach i avatarach.
- Wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu będą usuwane - zaliczam tu też odpowiedzi jednowyrazowe, w stylu "buhahhahaha" (poza działem Off-Topic oczywiście ).
- Na forum nie piszemy postów używając CAPS LOCKA - nie ma potrzeby na siebie KRZYCZEĆ ani "mówić" DRUKOWANYMI LITERAMI.

Za niestosowanie się do zasad panujących na forum otrzymuje sie ostrzeżenie i punkty "Żegnay". Ostrzeżenia usuwane są po czasie, punkty "Żegnay" zostają. Zebranie 3 puntków jest związane z automatycznym usunięciem konta na forum.

Życze miłego korzystania z forum i bezawaryjnej jazdy PT Cruiserem.

Pozdrawiam,

Przemo

#7 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 12:31

czyli, jeżeli dobrze rozumiem, Darek właśnie wyleciał i jakbym sobie nie grzebał, to nawet bym o tym nie wiedział ... tak to działa .... fajne.. dzięki Maxiu rozjaśniłeś mi wszystko :lol

#8 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 12:39

knott, Dostał trzy ostrzeżenia a nie trzy punkty żegnay. Więc nie wyleciał. Zablokowana została możliwość pisania. Może dyskutować z Adminem przy użyciu innych środków niż forum, gdzie nie ma na to miejsca w takiej formie.

Bardziej jednak zaqinteresowałbym się tymi linijkami:

Na każdym forum, musi być jakiś porządek, więc proszę Was o przestrzeganie netykiety oraz ponizszych zasad.

- Nie tolerujemy chamstwa, oszczerstw, zniewag i pomówień.
- Nie tolerujemy wulgaryzmów i obscenicznych treści, również w linkach i avatarach.

#9 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 12:51

coś mi nie gra - tak jest w opisie ostrzeżeń

Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
- Ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu
- Użytkownicy mogą widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: Tak
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak
- Moderatorzy mogą edytować ostrzeżenia dodane przez innych: Nie
- Maksymalna wartość ostrzeżenia dodanego przez moderatora to: 1

nigdzie tu nie jest napisane o zakazie pisania w sensie jest ale nie kiedy on wygasa
poza tym wygląda na to, że te ostrzeżenia nie znikają i znikają to jak to jest w końcu?

co do dwóch linijek, które Maxiu sugerujesz to racja jest jak dupa każdy ma swoją - J. Piłsudski...
pozostanę przy swoim zdaniu zatem ;P

#10 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 13:12

Mam pytanie ogólne po ostatnich wydarzeniach nie daje mi to spokoju - poza tym uważam, że może nie wszyscy użytkownicy mają świadomość jak to działa...

Wygrzebałem, że niejaki SLUNA jakby ma zakaz pisania postów - tak wynika z ostrzeżeń

DO kiedy ma ten zakaz ?

Co jest dozwolone w pisaniu na forum, a co zabronione? bo zaczynam się czuć jak w pewnego rodzaju matrixie - wiem przymusu nie mam, ale chyba jako użytkownik mam prawo wiedzieć

i tak z ciekawości - w któym momencie Darek podjudzał do kłótni? On bronił własnej niezależności - i jakoś mam wrażenie, że wszystkie 3 ostrzeżenia blokujące mu możliwość pisania są za to samo??

Proszę szacowny zarząd o udzielenie odpowiedzi - chcę publicznie, bo pw ujawniać nie można - a może Ci co mają włąsne zdanie niekoniecznie zgodne z trendem powinni wiedzieć za co dostaną bana?

Bo wiecie może to dziwne, ale mam jakby historyczne wrażenie, że swego czasu nikomu to nie przeszkadzało, a dziś większość się conajmniej kryguje w wypowiedziach, a jak ktoś się jednak próbuje wypowiadać to wszelkimi możliwymi metodami bywa zagłuszany...

p.s. ciekawe czy wląduję w śmietniku, czy z ostrzeżeniem za podjudzanie do kłótni



Knott, sprawa ostrzeżeń jest opisana w zakładce FAQ na górze strony http://ptclub.pl/faq.php#46

O powodzie nałożenia ostrzeżeń nie będę się wypowiadał bo należy to do Admina
Dla mnie wystarczyło by to co Sluna napisał w tym http://ptclub.pl/vie...p=175431#175431 [pisanie o Adminie jelop...] i tym poście http://ptclub.pl/vie...p=175821#175821 [wypieranie sie korespondencji z adminem]

Sławku a teraz parę słów o Tobie
Na wiosnę tego roku, stwierdziłeś że jest ci źle na tym forum, zarzuciłeś nam fałszowanie ankiet- na moją prośbę o wyjaśnienie tej sytuacji nie zechciałeś odpowiedzieć, fajnie obrzuca się kogoś błotem ?

Twój post:
http://ptclub.pl/vie...p=148247#148247

Po czym postanowiłeś sie pożegnać z forum i pociągnąłeś za sobą spore grono osób na nowe forum którego byłeś administratorem, dodam że to forum posiadało znacznie rygorystyczny regulamin od naszego co więcej shoutbox [ z którego ukryciem dla niezarejestrowanych sie nie zgadzałeś i robiłeś o to niezłą wojenke na ptclub] na twoim forum był również ukryty.
Po czym na moje pytanie dlaczego tak jest:

Dołączona grafika

Dopowiedziałeś że jutro dokonasz zmiany:

Dołączona grafika


Jednak tego nie zrobiłeś i box na forum na którym byłeś adminem nadal był zamknięty, nie będę pisał czym pachnie taki sposób postępowania, każdy oceni sobie sam...

Po odejściu sporej grupy ludzi na twoje i Kordyla forum Ptclub.pl długo dochodził do siebie, kiedy dobra atmosfera wróciła na dobre, na dobre z powrotem pojawiłeś się też Ty i jedyne czym się zajmujesz to szukanie kontrowersji... Ciekawe dlaczego tak robisz ????

#11 Margo

Margo

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 840
  • Dołączył:  14 lis 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 M GAZ
  • Imię:Małgosia
  • Skąd::Kielce
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 listopad 2013 - 13:33

Było spokojnie już na forum co za sens ciągle wprowadzać zamęt , jaki jest tego cel .Nie musimy się wszyscy lubić ale szanujmy się w tak dużym gronie zawsze znajdą się przeciwne charaktery które nie potrafią dojść w prosty sposób do porozumienia .Jak każdy mam swój punkt widzenia na ten temat i owszem możesz się z tym nie zgadzać .


Andrzeju...dyskusje nie wprowadzają zamętu.Zamęt wprowadzają niejasności i rodzą pytania.
Uważam pytanie Słąwka za zasadne bo sama je sobie teraz zadaję.
Max...Sluna zachował się poniżej krytyki i nikt nie ma co do tego wątpliwości ale zachowywał się tak juz wczesniej i poobrażał sporo ludzi .Nie tylko on z resztą...teraz wyglada to tak :można obrażac wszystkich ale jak spróbujesz admina to dosięgnie Cię kara. Jak dawać te ostrzeżenia to sprawiedliwie ,wszystkim równo i na czas. Bo potem nie wiadomo o co chodzi.

Przemek ..a czemu Ty tu taki temat wrzucasz ?? Po co ? Czy przez najbliższe 5 lat mamy wracac do kordylowego forum ?

#12 skot84

skot84

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 82
  • Dołączył:  01 paź 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Szymon
  • Skąd::Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 13:33

Mam łupie pytanie gdzie znajdę pełen regulamin forum?

#13 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16922
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 13:42

Margo,
Pewne dyskusje są załatwiane prywatnie a nie jako śmietnik forum .
Ach ta ciekawość ... kobiety :lol

"Czy przez najbliższe 5 lat mamy wracac do kordylowego forum ?"

kto odchodził to odchodził ? - co niektórym jednak zależy na Tym forum

#14 Margo

Margo

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 840
  • Dołączył:  14 lis 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,4 M GAZ
  • Imię:Małgosia
  • Skąd::Kielce
  • Płeć: Kobieta

Napisano 11 listopad 2013 - 13:54

Andrzeju..chyba zauwazyłęś ,ze aż tak ciekawska nie jestem :cwaniak
A co do kordylowego forum...wiem,ze niektórzy odeszli ale..wrócili...a to znaczy,ze chyba tez im zależy więc po co to roztrząsać w kółko ?

#15 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 14:02

Małgosiu dobrze, że zadaje takie pytanie i odpowiem - do dziś nikt nie wyjaśnił jak to się stało, że Medyk nawet nie został poinformowany że go zdetronizują - nowi nie wiedzą, bo zostało to skrzętnie pod dywan zamiecione, teraz wyrzuca się do śmietnika Darka, bo mastrubacja straszne moherowe słowo przeraża...

a teraz co do junior admina uprzejmie odpowiadam

Nie szukam też kontrowersji i śmiać mi się chce z zabraniem ludzi z forum? A co miałeś na to monopol czy co, bo prawie umarłem teraz... tak się baliście kordyla i mnie?? łoł :lol :lol

Chciałem tylko wiedzieć jak funkcjonują ostrzeżenia... i nadal sie nie dowiedziałem bo nie wiem czy jest na stałe czy na chwilę i nikt mi nie odpowiedział i nigdzie to napisane nie jest

Faktycznie mało co tu piszę, bo nie wiadomo co można powiedzieć żeby nie zostać odsądzonym od czci i wiary

forum dochodziło do siebie po odejściu???? :haha naprawdę nieżle się bawię Panie kaznodziejo...
a co popsuliśmy - pytaliśmy jak to się stało, że nie ma medyka i w odczuciu admina aga oraz kordyl obrazili odczucia religijne - bo jakoś w dyskusji w której nie miałem możliwości wziąć udziału bo wylądowała oczywiście w śmietniku ludzi mieli rózne odczucia co do obrazy lub nie..

ciekawe tak na sam koniec, bo myślę że się odpowiedzi na temat ostrzeżeń i tak nie doczekam

czemu rzadko bywa Bellka? - czemu Slunę się tak traktuje po tylu latach? - czemu paradyż się nie odzywa prawie nic? pewnie powienem zapytać ich ..... wiem... :lol
:lol :lol dobrze że nie ma wyborów bo jeszcze bym opozycję założył jak mam takie poparcie :cwaniak ...

:glupek

[ Dodano: 2013-11-11, 14:21 ]
no i tak jeszcze jak wyjmujesz jakieś argumenty i zrzuty

chłopie miałem wtedy urodziny i się zalogowałem żeby podziękować za życzenia co zresztą na zrzutach widać i już wsiadłeś na mnie co też widać

zastanawiam się o co Tobie chodzi Panie Junior Admin

fajnie było jak nikt nie patrzył na ręce tak?

wierz mi na siłę kolegów i koleżanek nie szukam - ale poznałem tu sporo fajnych ludzi i nadal uważam, że przed porządkowaniem na siłę było sympatyczniej - a teraz jest na zasadzie kierownika szatni- nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

założyłem termat żeby wyjaśnić czemu tak się stało że nie ma Darka, bo on nie może pisać i co najlepszą obroną jest atak? zamiast odpowiedź kiedy ostrzeżenie i czy znika? gratuluję i nie pozdrawiam

#16 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 15:27

Sławku, nie zamierzam się tutaj kłócić ani przekonywać do swoich racji. Zadałeś kilka pytań i postaram się na spokojnie odpowiedzieć.
Zakaz pisania z automatu jest po otrzymaniu wartości 3 ostrzeżeń. Więc to żadna dodatkowa kara nie jest.
Nigdzie nie pisze jak długo ten zakaz będzie obowiązywał, bo nie przypuszczaliśmy że do tego dojdzie. Pewnie za jakiś czas, tak jak ostrzeżenia które były wcześniej dawane i te znikną.
Nigdy nie informowaliśmy na forum że ktoś ostrzeżenie otrzymał, wyłączyliśmy nawet informację o ostrzeżeniach pod awatarem, żeby nie było to widoczne przy każdym poście osoby która takie ostrzeżenie ma.
Informacje o ostrzeżeniu i z jakiego powodu, automatycznie otrzymuje osoba, która takie ostrzeżenie otrzymała. Wiem że o tym możesz nie wiedzieć, bo takiego ostrzeżenia nie otrzymałeś.
Darek nie otrzymał żadnego ostrzeżenia za "podjudzanie do kłótni" nie wiem skąd masz taką informację?
Zostałem przez Darka obrażony i mam prawo zareagować tak jak zareagowałem. Pisałem do Darka o tym co go może czekać, ale zamiast przeprosin odczytałem coś innego. Nie pozwolę na to, żeby ktoś publicznie nazywał mnie jełopem i pewnie Ty sam byś zareagował, podobnie gdyby ktoś Ciebie tak nazwał.
Temat medyka był już poruszany i jak dobrze wiesz, to jest sprawa między nim a Przemkiem. Przemek powoływał i Przemek odwoływał. Przypuszczam że obaj panowie już ze sobą o tym rozmawiali.

w odczuciu admina aga oraz kordyl obrazili odczucia religijne - bo jakoś w dyskusji w której nie miałem możliwości wziąć udziału bo wylądowała oczywiście w śmietniku

Skoro czegoś nie wiesz, to może zapytaj osób które wiedzą i pisz bredni.
Dyskusja ta była w Boxie więc nie mogła wylądować w śmietniku, a czego dokładnie dotyczyła to spytaj tych, którzy w niej brali udział.

czemu rzadko bywa Bellka?

Nie tylko i ona, Kajka , Migi42, kjkaczm, nomos , papug, Biki i wielu innych osób dawno tu nie widziałem. Ludzie odchodzą a inni przychodzą, to normalne jest chyba, czyż nie?

Sluna zachował się poniżej krytyki i nikt nie ma co do tego wątpliwości ale zachowywał się tak juz wczesniej i poobrażał sporo ludzi

Małgosiu i nie będziemy tego już więcej tolerować, Jeśli ktoś nie chce szanować drugiego człowieka, więc nie zasługuje na szacunek.
Przychodząc na to forum, przychodzimy i albo będziemy się szanowali, albo poszukajmy sobie innego miejsca.
Natomiast odnośnie tego drugiego forum które tu było wspominane, to każdy ma prawo być na tylu forach na ile chce, tylko uszanujecie ludzi którzy zaglądają tu i nie chcą być obrażani.
Tyle ode mnie w tym temacie, myślę że wypowiedziałem się wystarczająco i konkretnie.
Na koniec Sławku piszesz że ryba psuje się od głowy, być może zaślepiony jestem władzą, więc może załóż ankietę i niech chętni się wypowiedzą czy chcą mieć taki zarząd czy nie. Obiecuję że w kilka minut o ogłoszeniu wyników, jeśli będą one dla mnie niekorzystne , znikam z forum.
Miałem odwagę się tym forum zająć i mam odwagę poddać się Waszej ocenie.
Tylko czy Ty masz "jaja" ?

#17 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 15:47

[quote name="knott"]Małgosiu dobrze, że zadaje takie pytanie i odpowiem - do dziś nikt nie wyjaśnił jak to się stało, że Medyk nawet nie został poinformowany że go zdetronizują - nowi nie wiedzą, bo zostało to skrzętnie pod dywan zamiecione, teraz wyrzuca się do śmietnika Darka, bo mastrubacja straszne moherowe słowo przeraża... [/quote]

Knott, Medyk został odwołany przez właściciela forum, właściciel forum ma chyba takie prawo ?

[quote name="knott"]Nie szukam też kontrowersji i śmiać mi się chce z zabraniem ludzi z forum? A co miałeś na to monopol czy co, bo prawie umarłem teraz... tak się baliście kordyla i mnie?? łoł :lol :lol[/quote]

Każdy ma wolny wybór, zastanawia mnie tylko dlaczego na twoim forum wprowadziłeś większe ograniczenia niż te tu i z którymi tu walczyłeś...

[quote name="knott"]Chciałem tylko wiedzieć jak funkcjonują ostrzeżenia... i nadal sie nie dowiedziałem bo nie wiem czy jest na stałe czy na chwilę i nikt mi nie odpowiedział i nigdzie to napisane nie jest
[/quote]

W linku który ci dałem wyraźnie piszę : http://ptclub.pl/faq.php#48
Przedział liczbowy ostrzeżeń ustala administrator, podobnie jak czas jego trwania.

tylko po co czytać co jest dla Ciebie niewygodne ...[quote name="knott"]Faktycznie mało co tu piszę, bo nie wiadomo co można powiedzieć żeby nie zostać odsądzonym od czci i wiary
[/quote]

Fakt, jak nie można nazwać admina jełopem to nuuuuda

[quote name="knott"]forum dochodziło do siebie po odejściu???? :haha naprawdę nieżle się bawię Panie kaznodziejo... [/quote]

Skoro skłócanie ludzi jest dla Ciebie zabawne...


[quote name="knott"]a co popsuliśmy - pytaliśmy jak to się stało, że nie ma medyka i w odczuciu admina aga oraz kordyl obrazili odczucia religijne - bo jakoś w dyskusji w której nie miałem możliwości wziąć udziału bo wylądowała oczywiście w śmietniku ludzi mieli rózne odczucia co do obrazy lub nie..
[/quote]

Medyk, jest na forum nadal, a odwołał go właściciel forum - już to wcześniej pisałem.
Nazwanie nowo wybranego Papieża ciotą jest obraza uczuć religijnych i nie ma tu nad czym dyskutować.

[quote name="knott"]czemu rzadko bywa Bellka? - czemu Slunę się tak traktuje po tylu latach? - czemu paradyż się nie odzywa prawie nic? pewnie powienem zapytać ich ..... wiem... :lol[/quote]

Zapytaj każdego z nich, ale jestem pewnien że nie z powodów które sugerujesz

[quote name="knott"]:lol :lol dobrze że nie ma wyborów bo jeszcze bym opozycję założył jak mam takie poparcie :cwaniak ... [/quote]

Sławek znów pisze to co tobie pasuje, wybory może każdy zrobić w każdej chwili zakładasz ankietę i gotowe, wielokrotnie pisał to adames a ja potwierdzam nikt nie jest tu przyklejony do stołka/klawiatury - można nas odwołać

[quote name="knott"]chłopie miałem wtedy urodziny i się zalogowałem żeby podziękować za życzenia co zresztą na zrzutach widać i już wsiadłeś na mnie co też widać
[/quote]

i w ramach podziękowań chciałeś wbić szpilę ? pokazałem tobie niezgodność tego co piszesz z tym co robisz, czy urodziny zwalniają z odpowiedzialności za swoje słowa ? delikatnie pisząc nieprawdziwe słowa ?

Dołączona grafika

[quote name="knott"]zastanawiam się o co Tobie chodzi Panie Junior Admin
[/quote]

O szacunek do innych użytkowników, nawet jeśli nie są tak mocni w gębie jak ty


[quote name="knott"]fajnie było jak nikt nie patrzył na ręce tak? [/quote]

Chcesz przedstawić jakieś konkretne sytuacje czy tak tylko "rzucić błotem a nuż się przyklei"

[quote name="knott"]wierz mi na siłę kolegów i koleżanek nie szukam - ale poznałem tu sporo fajnych ludzi i nadal uważam, że przed porządkowaniem na siłę było sympatyczniej - a teraz jest na zasadzie kierownika szatni- nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? [/quote] ?
Jak już pisałem każdy może założyć ankietę i odwołać osoby odpowiedzialne za forum :)

[quote name="knott"]założyłem termat żeby wyjaśnić czemu tak się stało że nie ma Darka, bo on nie może pisać i co najlepszą obroną jest atak? zamiast odpowiedź kiedy ostrzeżenie i czy znika? gratuluję i nie pozdrawiam[/quote]
[quote]
Nazwa, Dla mnie wystarczyło by to co Sluna napisał w tym http://ptclub.pl/vie...p=175431#175431 [pisanie o Adminie jelop...] i tym poście http://ptclub.pl/vie...p=175821#175821 [wypieranie sie korespondencji z adminem][/quote]

Odpowiedziałem Tobie, ale ty udajesz że tego nie ma tak ja udajesz że nie ma pytania o fałszowanie ankiety , o regulamin na twoim forum, o robienie awantury na ptclub o cos co potem również u siebie wprowadzasz.

Sławek ja odpowiedziałem na twoje pytania, teraz ty odpowiedz na moje

#18 knott

knott

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1195
  • Dołączył:  29 paź 2011
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0 16V LPG
  • Imię:Sławek

Napisano 11 listopad 2013 - 16:38

no więc odpowiadam, a czemu nie choć ja pytałem o ostrzezenia i wychodzi na to, że nikt nie wie ile mają trwać patrz odpowiedź Adama
1. medyk oczywiście pewnie został odwołany przez właściela forum, ale pewnie większość nie wie czemu tak się stało i że kolega ze zduńskiej woli za tym lobbował i jak został postawiony pod murem nie bardzo się potrafił przyznać - a jego znaczy medyka nikt nie raczył nawet poinformować, że taki fakt będzie miał miejsce i uważam niezmiennie tę sytuację za chorą
2. człowieku czy ja cię pytam na jakich ty sie forach inych logujesz lub nie co to ma do rzeczy jak mówimy o tym i o ograniczeniach na tym - owszem kilkoro ludzi też się tam zalogowało, ale traktować tego typu autorską rzecz jako konkurencję do ptclub to trzeba mieć naprawdę niską samoocenę - szczerze współczuję - co do ograniczeń nadal mam zdanie, że ukrycie boxa nie było najlepszym pomysłem i o ile pamiętam właśnie tego dotyczyła ankieta, z której się śmiałem i nadal śmieję, bo jeśli głosy rozkładają się po równo, a ktoś to interpretuje w swoją stronę, to ja tego za ankietę nie uważam i śmiać się bedę - przeczytaj ze zrozumieniem co wkleiłeś ja za zyczenia dziękuję Ty się przypierd#asz - odnoszę wrażenie że do krytyki się nie nadajesz - zauważ że nigdy nie podważałem kompetencji informatycznych, ale chłopie nie Tobie przykazania kościelne zmieniać etc etc.
3. co do skłócania ludzi - od kiedy to, że się mówi prawdę i się nie boi odezwać jest skłócaniem?
4. mało kto już ma odwagę się odzywać taka prawda i może większość po prostu dla świętego spokoju odpuszcza bo fajktycznie nie jest mocna w gębie i jak zostanie młotkiem potraktowana przy każdej próbie wyrażenia własnej opinii to czuje się normalnie źle?
5.nie mam zwyczaju rzucać błotem ani nie zamierzam powoływać ankiety z prostej przyczyny nie konkuruję o władzę i konkurować nie zamierzam - mam się gdzie na tym polu realizować i wystarczy
staram się jedynie zadawać odważnie pytania i dziś dociekłem na pewno jednego z ostrzeżeniami nikt nic nie wie na dobrą sprawę bo nie było takiej potrzeby i na Darku się uczymy - świetnie
6. w odpowiedzi do adamesa istotnie to jsbielsko dostał za podjudzanie ostrzeżenie źle przedtem doczytałem rozwijając szczegóły
mimo wszystko mi szkoda, że takiej ikony tego forum jak sluna przez podpis i całą konsekwencję potem nie będzie bo tak to na razie wygląda

#19 edytawisienka

edytawisienka

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 419
  • Dołączył:  25 lis 2012
  • Rok Produkcji:2008 USA
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta

Napisano 11 listopad 2013 - 16:46

HUBERT

Panie i Panowie spotkajcie sie przy piwku lub czym tam lubicie :alko i pogadajcie...taki temat moze ciagnac sie w nieskonczonosc... :cwaniak

Szkoda czasu i nerwow! :jupi

#20 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 listopad 2013 - 17:08

Sławek nie wiem na czyje ty pytania odpowiedziałes, bo na pewno nie na moje.
Dobry z ciebie bajkopisarz :tak





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych