Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


sprzęgło czy poduszka silnika ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.jarus_*

Bezimienny Gość.jarus_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 grudzień 2013 - 13:44

witam ponownie,proszę o kolejne sugestie i pomoc,aż mi wstyd,że ciągle poszukuje rozwiązań na forum zamiast ruszyć swoje szare komórki i samemu nauczyć się rozwiązywać problemy,ale do rzeczy !. przy ruszaniu odczuwam dziwne telepanie przy delikatnym puszczeniu sprzęgła,to takie uczucie jakby ten samochód był nie wyważony.pytanie-kończy mi się sprzęgło czy któraś poduszka jest uszkodzona(poduchy silnika są trochę sparciałe). a sprzęgło bierze prawie od dołu.
pozdrawiam

#2 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2013 - 15:25

Sprzegło w tym aucie ma samoregulacje i bierze w górnej pozycji - jak masz w podłodze , sprawdz płyn w zbiorniczku , wysprzeglik i jesli tu jest wszytko ok to komplet do wymiany (sprzęgło , dwumas,wysprzeglik - czyli 6000zł z portfela)

#3 Bezimienny Gość.jarus_*

Bezimienny Gość.jarus_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 grudzień 2013 - 09:58

Przyjacielu,bardzo mnie zasmuciłeś swoim kosztorysem naprawy,tym bardziej ,że już wpompowałem 4 tyś.zł.za doprowadzenie mojego PT do ładu po poprzednim właścicielu,sprzęgło sprawdziłem jest OK.
Pozdrawiam i życzę zdrowych,radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych