Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Centralny zamek ponownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 misiek0000

misiek0000

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 167
  • Dołączył:  26 sie 2012
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4M Gaz
  • Imię:Misiek
  • Skąd::Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:09

Max mnie skrzyczał więc zakładam osobny temat :lol


Czasami nie da się zamknąć za pomocą pilota auta. Z kluczyka bez problemu ale potem jest jedno ale. Gdy otwieram (kluczykiem) PT zaczyn krzyczeć :lol Światła, trąba, dobrze że nie trzaska jeszcze drzwiami ;-) Gdy wsadzam kluczyk do stacyjki wszystko milknie. W sumie nie zwracałem do tej pory na to większej uwagi bo nie przeszkadza mi jak się ludzie na mnie patrzą :fota ale zaczęło to się powtarzać. Pewnie cięzko uwierzyć ale tylko w jednym miejscu :lol Nie wiem co się dzieje ale w tym roku byłem trzy razy w Casto i za każdym razem ten sam problem hmm A jutro muszę tam być znowu :lol Wiem że nie zdiagnozujemy przez neta problemu z pilotem ale może jakoś ogarniemy ten "alarm"

****************
Już coś wiem, będę jutro to stanę na innym miejscu parkingowym :) Gdzieś któryś kolega miał tak sam ale u niego tylko kierunki dawały znać. Znaczy syrena wycięta - jak,gdzie się do tego dobrać?

ps. to seryjny alarm czy jakieś dodatki poprzednich właścicieli?

#2 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:13

misiek0000, Teraz z opisu wygląda na seryjny - jeśli wyje klaksonem. Stawaj w innym miejscu - mocne zakłócenia radiowe w tym miejscu. Centralka jest na środku podszybia przedniego - możesz przyłożyć pilota do środka przedniej szyby bliżej dolnej krawędzi - powinien wtedy zadziałać nawet pomimo zakłóceń. Możesz samochód zamknąć bez alarmu - ręcznie. Wtedy nie będzie wył przy otwieraniu z kluczyka. Pozdrawiam

#3 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:15

Dlaczego nie piszesz w dziale technicznym w poczekalni? Przecież masz powyżej 50 postów. Przeniesiono do odpowiedzniego działu.

#4 misiek0000

misiek0000

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 167
  • Dołączył:  26 sie 2012
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4M Gaz
  • Imię:Misiek
  • Skąd::Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:00

Max narazie dostępu nie mam więc piszę gdzie moge ;) Przyjdzie Nazwa dostane zupe :lol

Możesz samochód zamknąć bez alarmu - ręcznie. Wtedy nie będzie wył przy otwieraniu z kluczyka


No właśnie że wyje jak go zamknę ręcznie. Czy kluczykiem czy przyciskiem przy lusterkach i zatrzaśniecie. Po otwarciu wyje :)

#5 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:01

misiek0000, To zamknij kołkami w drzwiach - nieelektrycznie tylko mechanicznie. Pozdrawiam

#6 misiek0000

misiek0000

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 167
  • Dołączył:  26 sie 2012
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4M Gaz
  • Imię:Misiek
  • Skąd::Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:13

misiek0000, To zamknij kołkami w drzwiach - nieelektrycznie tylko mechanicznie. Pozdrawiam


Człowieku to ma 4 drzwi, wiesz ile to chodzenia albo wiercenia się w aucie :lol

Po prostu sklep zmienię :lol

Dzięki za pomoc (w kolejnym już problemie) :kciuki

#7 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:15

misiek0000, Robisz tak - zamykasz przyciskiem elektrycznym, kiedy silnik jeszcze pracuje. Wyłączasz kluczykiem silnik. Wysiadasz szarpiąc za klamke - otworzą sie tylko Twoje drzwi. Wciskasz kołek w drzwiaqch kierowcy. Sprawdzasz, czy masz kluczyk w ręku. Zatrzaskujesz drzwi. Proste????

#8 misiek0000

misiek0000

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 167
  • Dołączył:  26 sie 2012
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4M Gaz
  • Imię:Misiek
  • Skąd::Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 styczeń 2014 - 21:49

misiek0000, Robisz tak - zamykasz przyciskiem elektrycznym, kiedy silnik jeszcze pracuje. Wyłączasz kluczykiem silnik. Wysiadasz szarpiąc za klamke - otworzą sie tylko Twoje drzwi. Wciskasz kołek w drzwiaqch kierowcy. Sprawdzasz, czy masz kluczyk w ręku. Zatrzaskujesz drzwi. Proste????


Najważniejszy ten kluczyk w ręku na koniec sekwencji :lol

Byłem dziś znów i zaparkowałem w innym miejscu i problem nie występuje. Chyba faktycznie zakopali coś pod tym parkingiem :)





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych