Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Poszukuję Pitka - Benzyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 03:25

Mam Pitka dla Ciebie - jestem tu nowa, nie bardzo umiem się poruszać, więc liczę na Twoją pomoc w kontakcie. Mam go pół roku - zakochałam się w Pitkach tak bardzo, że muszę mieć Cabrio na wiosnę :) Mój obecny Pitek - dla Ciebie - jest ideałem wcielonym, BIAŁY (!) Limited Edition, rok 2000, stan jak nowy, środek idealny, skóry jak nowe, maksymalnie bogate wyposażenie (total full), sprowadzony ze Szwajcarii, tuning optyczny zrobiony jeszcze w Szwajcarii chyba za milion Franków... :) Obniżony o 40 mm, felgi piękne 18" lato + komplet chromy 16" zima, wydech gruby podwójny (obie strony), gulgocze jak 5 litrów, przód orurowany grubo w chromie - najlepiej podaj maila, to wyślę Ci sto zdjęć :)
To najpiękniejszy Pitek w Polsce, a może i nie tylko... Pozdro
Agata tel. 601 300 650 (mogę gadać po 13.00)

#22 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 luty 2014 - 07:57

A post brzmi jak ogłoszenie cwanego handlarza,a nie kobiety-ewentualnie ja nie jestem kobietą. :cwaniak
Grunt to reklama, :brawo dla kolegi/żanki.

#23 Bezimienny Gość.carl0s_*

Bezimienny Gość.carl0s_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 09:15

Brzmi to jak tekst reklamowy, bo o ile dobrze widzę, to sprzedający się trudni reklamą:

Cytując za Google i Panoramą Firm:

"Playland" Firma Reklamowa
Jerzy Kozłowski
00-894 Warszawa, Żelazna 74 - woj. mazowieckie
tel. 601300650
tel. (22) 620-35-62


Sprawdziłem po REGON:

Numer identyfikacyjny REGON 006918911
Numer NIP 5270150367
Nazwa PLAYLAND, JERZY KOZŁOWSKI
Nazwisko KOZŁOWSKI
Imię / imiona JERZY STANISŁAW
Adres siedziby:
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat M. ST. WARSZAWA
Gmina/Dzielnica lub Delegatura WARSZAWA - WOLA
Ulica, miejscowość UL. ŻELAZNA 74, WARSZAWA
Poczta 00-894 WARSZAWA
Pozostałe (udostępnione) dane:
Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 7311Z - DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
Data wpisu do rejestru / ewidencji
lub data powstania podmiotu * 1990-10-16
Data rozpoczęcia działalności ** 1990-10-16
Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT M. ST. WARSZAWY (DZIELNICA: WOLA)
Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 258505

Nie ma działalności komisowej, nie ma innych form handlu. Może i nie handlarz?



:cwaniak

#24 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 luty 2014 - 10:03

Czytając opis autka widzę "laleczkę" , "perełkę nie bitą", "igłę" itd.

#25 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 13:47

Sympatycznie się czyta takie "badanie" sprzedającej/ sprzedającego :) Nie trzeba być Sherlockiem, bo telefon jest powszechnie znany jako firmowy. Mam nadzieję, że prowadzenie firmy reklamowej przez mojego męża nie wyklucza mnie ze społeczności wielbicieli Pitków... A Pitek jest taki właśnie jak w opisie - niezależnie czy mamy coś wspólnego z reklamą czy z hodowlą przepiórek :) A kim jestem - handlarzem czy użytkowniczką Pitka, to trudno się nie przekonać, oglądając moje auto, zarejestrowane na mnie, nie mówiąc o prostym telefonie - choćby zaraz. Jeśli tel. firmowy (staram się nie wypisywać w Internecie mojego prywatnego) to nietakt - wszystkich przepraszam. Pozostaje więc mail: agata@ue.pl.pl
Proszę nie zamieniać w mailu ue na eu i 2 x pl to też nie błąd. :)
Pozdrowienia dla wszystkich
Agata Kozłowska
601 300 650

#26 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 luty 2014 - 14:02

Agata, jesteś nowa i jeszcze nie poznałaś tego forum - jest ono specyficzne jak i sam samochód.
Mamy tu czasem wpisy od naciągaczy i innych "właścicieli niebitych PiTków" i stąd ta czujność :kawka
Pozdrawiam

#27 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 14:14

Dziękuję Tomku za dobre słowo - poczułam się faktycznie "zjechana" za opis mojego Pitka. A że gadam/piszę jak facet to już nie raz słyszałam. To mnie nie boli :) Znam się na tym, co mnie kręci, także na samochodach, wiem co to wałek rozrządu, zawory, wtryski, sworznie itd., a łatwość wysławiania to zaleta, nawet jak brzmi "reklamowo" :) Mam nadzieję, że odkryję sposób umieszczania ogłoszenia "sprzedam" i nie będę pisała bezpośrednio do kogoś, kto szuka Pitka w benzynie... :)
PS: jak umieścić jakąś fotkę jak Twój Liseczek? Dołączona grafika

#28 jasiek90

jasiek90

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 101
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.4 A GAZ
  • Imię:Jan

Napisano 12 luty 2014 - 14:20

W sumie trudno się dziwić, że posądzili Cię o bycie handlarzem skoro sprzedajesz auto akurat po okresie po którym nie trzeba płacić podatku dochodowego i używasz handlarskiego bełkotu typu: total full, grubo w chromie i oczywiście jak nowy, idealny itd. w odniesieniu do kilkunastoletniego auta.
Niemniej witam i czekam na zdjęcia tego najpiękniejszego Pitka w Polsce bo ciekaw jestem jak wygląda.

#29 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 luty 2014 - 14:30

Nie dziw się koleżanko,że takie ogłoszenie jest co najmniej dziwne dla posiadaczy Piti
Jesteś z nami prawie 3 m-ce i napisałaś 3 posty wszystkie o sprzedaży. Nie było przywitania,zainteresowania społecznością,aż do chęci sprzedaży.
A co do najładniejszego Pitka w Polsce...to opinia subiektywna czy tytuł konkursowy? :cwaniak

#30 liseczek

liseczek

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3318
  • Dołączył:  27 lip 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:Aktualnie brak
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Sobótka
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 luty 2014 - 14:32

Agata, wstawić fotkę avatara - robisz to w profilu (górne menu-profil) tam jest kilka też innych opcji
Jak chcesz wstawić "buźkę" to wybierasz ją z listy i klikasz i się wstawi skrót - nie musisz linkować.
Jak chcesz wstawić jakieś zdjęcie z zewnętrznego serwera to używasz przy pisaniu postu guziczka "IMG" i w otwartym oknie wstawiasz link do zdjęcia.
Oprócz awatara nie da się wstawiać własnych zdjęć na to forum - swoje zdjęcia musisz wstawić na inny serwer np. imageshack lub google picassa lub inny i je linkować, tak jak powyżej napisałem

#31 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 14:46

Bełkot... Miły nie jesteś, ale powiem Ci, że w dodatku klnę jak szewc i piję szampana już od południa :) Podatek - nie jestem zorientowana, ale wszystko, czego nie muszę płacić mnie cieszy - mam nadzieję, że to prawda co piszesz. Zdjęcia - podaj mi adres mailowy, chętnie wyślę :)
PS: jak przestawić szerokość tej strony, żeby mi się cała pokazywała na ekranie?

[ Dodano: 2014-02-12, 14:46 ]
Do Renaty - tak, masz rację, powinnam zacząć uczestnictwo inaczej, ale nie mam doświadczenia - to pierwszy klub miłośników na jakim się zarejestrowałam :( W sumie nie pisałam postów bo ograniczyłam się do czytania bardzo ciekawych informacji o Pitku - to mój debiut z tą marką. Co do opinii "najpiękniejszy" - przecież wiesz, jak jest - każda sroczka swój ogonek chwali, ja też, Ty też, inni (zwłaszcza inne) też :) Jest tak cudny - nie mogę tego nie wyrazić :)

#32 Bezimienny Gość.carl0s_*

Bezimienny Gość.carl0s_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 14:58

Aga - ależ całkowicie źle odebrałaś moje małe "prześwietlenie". Wiadomo, w dobie internetu w ogóle nie trzeba być "Sherlockiem". Ja nie zrobiłem tego "na złość", ani też nie po to, żeby kogokolwiek poniżyć w jakikolwiek sposób. Ale to zawsze dobrze wiedzieć, z kim się tańczy ;).
Po prostu teraz jest taka moda wśród handlujących często gęsto picowanym złomem - poklepać kilka postów na forum, i już jest się częścią społeczności, więc auto musi być OK.
Sam jestem tu nowy, ale przywitałem się jak trzeba, staram się gadać z ogółem - no rozumiesz pewnie o czym mówię ;).
Skoro Twoje auto jest takie cudowne i wspaniałe - wrzuć kilka zdjęć, jak nie wiesz jak, pomożemy, ocenimy. Sam się zastanawiam jak wygląda PT w bieli, bo takowego nie widziałem jeszcze.

#33 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 15:13

carlOs- jest OK, absolutnie nie poczułam się poniżona, sama też sprawdzam, jeśli mogę, who is who :) Powiem nawet, że oddałeś mi przysługę, wyjaśniając, że nie zajmujemy się autokomisem! Mogłam nie pisać o szczegółach, tylko wspomnieć twórcy posta, że mam jednego Pitka 2,0 w benzynie i tyle - pewnie by się zapytał co i jak, ale człowiek się uczy całe życie... Autko jest wyjątkowe - jestem szczerze przekonana o tym. Zebrałam zdjęcia na stronie TUFOTKA: http://tufotki.pl/ai1UY - już się boję co będzie, jak się wyda ze zdjęć, że to nie jedyne nasze auto wśród domowników... :) Handlara całą gębą :)

#34 Jeżol

Jeżol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 3993
  • Dołączył:  19 sie 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imię:Adam
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 luty 2014 - 20:34

No ładny ładny :)
moja nieslubna by mnie za białego zjadła hehe a mnie się podoba :) :Jeżol

#35 dominic

dominic

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2693
  • Dołączył:  23 paź 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.2M
  • Imię:Dominik
  • Skąd::B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 luty 2014 - 20:47

fajne autko.

#36 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2014 - 23:02

Dzięki, chłopaki, już myślałam że tylko mnie się podoba :)

#37 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 luty 2014 - 23:42

Ja chciałem białego cabrio. Chorowałem jak dziecko. Niestety/stety jest czerwony :)

#38 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 luty 2014 - 23:56

Jakotek,
rurka i wydech mi nie bardzo ale i tak piękny jest

#39 Bezimienny Gość.Jakotek_*

Bezimienny Gość.Jakotek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 luty 2014 - 00:02

No teraz to mnie zasmuciłeś - nie znalazłeś, a ja też chcę białego cabrio, stąd pomysł na sprzedaż obecnego! I nie może być inny kolor, bo od 15 lat mam białe auta, zawsze biały obrus na święta, białą pościel, miałam białą suknię ślubną, biały kołnierzyk w podstawówce - więc nie mogę mieć innego koloru... :)

[ Dodano: 2014-02-13, 00:02 ]
Do kade (nie wiem jak zrobić pogrubione jak inni robią)
Dzięki za "piękny" - rura przednia to rzecz gustu, ale wydech fabryczny odpada - za cienki, za rachityczny jak na tak zacne auto... Przyznaj, proszę, proszę... :)

#40 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 13 luty 2014 - 08:09

O kolorach już było i ich wyższością,podwójny wydech mamy w kilku autkach,ciekawi mnie myśl konstruktora z rurą z przodu hmm czyżby też ręcznik na biwaku ? Co do serduszek... hmm ,niestety albo na szczęście ile osób tyle gustów i najpiękniejszych Pitków w Polsce. :diabelek





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych