Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

nr VIN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 08 kwiecień 2009 - 17:05

mam nadzieję, że mnie nikt nie zruga, bo mam sklerozę i nie mogę znaleźć gdzie widziałem informację o nr VIN wybitym obok tabliczki znamionowej na przegrodzie przedziału silnika ... pamiętam, że było napisane, ze tylko wersje europejskie mają taki nr wybity, a wersje USA mają tylko tabliczkę ??? rozjaśni mi ktoś w głowie? może mam pomroczność jasną, ale mój PT ma tylko tabliczkę ...

#2 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 08 kwiecień 2009 - 19:26

moj tez nie ma wybitego numeru - podobno jest wybity ale gdzies z tylu pod zderzakiem pod wzmocnieniem czy jakos tak tez nie zabardzo pamietam - wiem ze mam tylko tabliczke i VIN na podszybiu

#3 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 08 kwiecień 2009 - 19:37

przeczyściłem blachę obok tej tabliczki i tam jest , zgodnie z manualem, wybita tylko część nr VIN ... całego nigdzie nie widać ... manual "nie mówi", że w ogóle jest cały gdzieś wybity na stałe, więc może jednak nie ma .... poruszyłem ten wątek, bo czytałem, że diagnosta nie chciał sprowadzonego z USA Chryslera Pacifica przepuścić, bo nie było VINu na blachach ... jak ubezpieczałem swój, to też za wszelką cenę chcieli znaleźć, ale się nie udało :) jest VIN, ale na naklejce na drzwiach kierowcy





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych