Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Poszukiwany PT Cruiser 01-05r. benz lub LPG


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotruu

piotruu

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 42
  • Dołączył:  20 sie 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Pozanń
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2014 - 08:00

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego wyjątkowego Autka :) tak jak w temacie chcemy z żoną kupić Pitka, jako drugie auto rodzinne. Jestem miłośnikiem amerykańskiej motoryzacji, posiadamy już Forda Mustanga więc myślę, że PT będzie idealnie pasował do kolekcji ;) Dużo się naczytałem opinii więc jestem świadom tego, że ten model wymaga opieki, jednakże nie chciałbym trafić na trupa, w którego będę zmuszony wpompować mnóstwo pieniędzy. Stąd moja prośba o weryfikację upatrzonych przeze mnie modeli czy ktoś je kojarzy bądź oglądał wcześniej:

http://olx.pl/oferta... ... 6g5bn.html

http://olx.pl/oferta... ... 6M871.html

http://olx.pl/oferta...D5-ID6A3DL.html

Wszystkie z Łodzi i okolic.

Jeżeli znacie kogoś kto ma na sprzedaż Pitka w dobrym stanie to proszę o info.
Interesuje mnie model z silnikiem 2.0 lub 2.4 najlepiej z LPG rocznik 2001-2005, byle nie srebrny z czarnymi zderzakami bo się żonie nie podoba ;)
Pochodzę z Konina w Wlkp. więc chciałbym kupić autko w promieniu 150km od miejsca zamieszkania, ale jeśli znajdzie się godne uwagi to pojadę nawet na drugi koniec Polski :)

Z góry dziękuję za pomoc

[ Dodano: 2014-08-22, 09:00 ]
Pitki rozchodzą się niczym świeże bułeczki w piekarni :) 2 z 3 poprzednich ogłoszeń już są nie aktualne. Za to upatrzyłem kolejne ciekawe egzemplarze tylko jeden z Krakowa a drugi Kłodzka więc trochę daleko. Proszę o informacje czy ktoś je oglądał albo sprawdzał wcześniej. Warte uwagi?

http://olx.pl/oferta... ... 6GL9W.html

http://otomoto.pl/ch... ... 97835.html

#2 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5815
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 sierpień 2014 - 08:36

Zloty widac mial wymieniana poduszke w kierownicy zalozona od wersjii z ciemnym srodkiem

#3 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 22 sierpień 2014 - 09:00

Witam bartek_sz3,
Bartku no to jeżeli jest inna to musiał by być bity na foto wygląda bajecznie. Trzeba by było się mu dokładnie przyjżeć.
Pozdro :ziom

#4 piotruu

piotruu

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Posty: 42
  • Dołączył:  20 sie 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Pozanń
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 sierpień 2014 - 15:45

Poduszkę też zauważyłem i trochę dało mi to do myślenia, że może być tylko ładne opakowanie a technicznie bubel, a lakier oryginalny? Bo zauważyłem że panele we wnętrzu chyba były malowane ponieważ napis PT Cruiser na panelu od pasażera też jest zamalowany, a w innych modelach widziałem że napis jest zawsze srebrny bez względu na kolor całego panelu. Niestety mam ponad 300km aby go obejrzeć więc za duże ryzyko, że się tylko przejadę i wrócę z pustymi rękoma.

[ Dodano: 2014-08-24, 16:45 ]
Prośba do użytkowników PT z okolic Płońska czy zna ktoś ten model albo miałby wolną chwilkę żeby podjechać i obejrzeć auto z bliska czy warto je kupić? Auto stoi w jednym z komisów, sprowadzone z Holandii i jak to u Handlarza wszystko sprawne :]

http://olx.pl/oferta... ... ee18a9ca13

#5 Bezimienny Gość.usiukorzenna_*

Bezimienny Gość.usiukorzenna_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 wrzesień 2014 - 06:44

Witam'

może interesuje Cie ten egzemplarz:

http://autofan.otomo... ... 67279.html


wiem ze masz daleko ale opowiem Ci o wszystkim, a auto jest naprawdę ładne


#6 Bezimienny Gość.krol44_*

Bezimienny Gość.krol44_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 wrzesień 2014 - 09:24

Kolego jeżeli przywieziesz mi go do Elbląga to go biorę.

#7 Jeżol

Jeżol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 3993
  • Dołączył:  19 sie 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imię:Adam
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 wrzesień 2014 - 09:33

Jak dobrze patrze, a wzrok raczej mnie nie myli, mogl miec kuku :)
Dlaczego?
Bo błyszczy sie jak psu, bo ma maskę od polifta, a także jak na taki przebieg coś za zdrowe skory :)

#8 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 24 wrzesień 2014 - 17:41

Witam krol44,
Widzisz kolego. Do tego jest dział zakup kontrolowany co kolega Jeżol Ci pisze a nie do spraw technicznych. Jak sie jeżdzi tym jak sie sprawuje ten a moze to. Powiedzialeś że jesteś speniol od samochodów to każdy sprawdza się prawie tak samo ale że maska jest o innego modelu Pt to tego nie będziesz wiedział a tu się tego dowiesz. Ni podobalo mi się co napisaleś w swoim poście ale nasz góru admin załagodził temat. Chwła mu za to. Mam nadzieje że kupisz Pt i zrozumiesz że to nie samochód tylko PT CRUISER. Powodzenia.
Pozdro :ziom

[ Dodano: 2014-09-24, 18:41 ]
Witam
Czarne zderzaki. Powinny być szare. Poduszka pasażera ma kolor srebrny a napis PtCruiser powinien chyba być chromowy hmm Coś mi tu nie pasuje
Pozdro :ziom

#9 Bezimienny Gość.usiukorzenna_*

Bezimienny Gość.usiukorzenna_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 wrzesień 2014 - 18:37

A dlaczego sądzisz że maska jest od polifta?? Znaczek jest większy...to fakt ale tylko to??
A jeżeli chodzi o stan skór i przebieg....jak ktoś ma gorsze skóry a mniejszy przebieg to odpowiedz jest chyba prosta:p

[ Dodano: 2014-09-24, 19:37 ]
[ Dodano: 2014-09-24, 18:41 ]
Witam
Czarne zderzaki. Powinny być szare. Poduszka pasażera ma kolor srebrny a napis PtCruiser powinien chyba być chromowy hmm Coś mi tu nie pasuje
Pozdro :ziom[/quote]

Czy wszystkie maja czarne zderzaki?? . Powiem szczerze że własnie dlatego zapisałem sie na forum bo są tutaj konkretni znawcy tematu

#10 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 24 wrzesień 2014 - 18:54

usiukorzenna, popatrz na mój awatar a zobaczysz jakie mam zderzaki a to jest przed lift. Po lifty mają inne światła z tyłu. wszystko jest ok tylko pytanie dlaczego to jest zmienione? Czy dlatego że właścicielowi się bardziej podobało? Czy jest bity z każdej strony i dla laika części to części pasuje to pasuje zakładamy. Dlatego takie różnice.
Pozdro :ziom

#11 Bezimienny Gość.krol44_*

Bezimienny Gość.krol44_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 wrzesień 2014 - 21:44

[quote name="bigmeen"]Witam krol44,
Powiedzialeś że jesteś speniol od samochodów to każdy sprawdza się prawie tak samo ale że maska jest o innego modelu Pt to tego nie będziesz wiedział a tu się tego dowiesz. Ni podobalo mi się co napisaleś w swoim poście ale nasz góru admin załagodził temat. Chwła mu za to. Mam nadzieje że kupisz Pt i zrozumiesz że to nie samochód tylko PT CRUISER. Powodzenia.
Pozdro :ziom

Kolego nie pisałem, że jestem speniol a że dobrze na autach sie znam a właśnie o to mi chodziło aby się dowiedzieć czy po zdjęciach użytkownicy forum są właśnie w stanie rozpoznać elementy które mi jako laikowi w sprawie PITA sa całkowicie obce, np wspomniana wcześniej maskę, może niepotrzebnie denerwowałem się na zaczepkę, ale jak widzisz jeżeli pisze do Ciebie to cytuje choć część twojego posta i wiesz wtedy,że pisze do Ciebie, ja się grzecznie zapytałem o co chodzi a w odpowiedzi zostałem obrażony. Ale mniejsza z tym może i mój błąd więc przepraszam. Pitka już kupiłem więc będą tu częściej zaglądał.
Pozdro: :piwo

#12 Jeżol

Jeżol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 3993
  • Dołączył:  19 sie 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imię:Adam
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 24 wrzesień 2014 - 23:12

Jak pisze Kolega bigmeen, to jesli chodzi o te detale, kazdy kto posiada w miare "oryginalnego" Pitonga, wie z czym sie je.
Co do znaczka na masce, to choćby się skichać nie założy się oryginalnie znaczków z polifta na przedlifta i na odwrót, bez zmiany maski, podobnie rzecz ma się ze zderzakami :)
Nie chę się sprzeczać i każdy ma co lubi.
Ja np dowiedziałem się że mam światła z polifta..
A do tej pory żyłem w nieświadomości ;)
Pozdrawiam,
:Jeżol

#13 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2014 - 07:46

Witam usiukorzenna,
Przedlifty mają szare zderzaki tak jak w moim avatarze a polifty mają zderzaki takie jaki jest kolor Pt.
Pozdro :ziom

[ Dodano: 2014-09-25, 08:46 ]
Witam krol44,
No to pięknie miłego bez awaryjnego powożenia. Witamy. :lol
Pozdro :ziom

#14 monika_antonina

monika_antonina

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 755
  • Dołączył:  18 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0
  • Imię:Monika
  • Skąd::Tarnowo Podgórne
  • Płeć: Kobieta

Napisano 25 wrzesień 2014 - 08:05

Co do znaczka na masce, to choćby się skichać nie założy się oryginalnie znaczków z polifta na przedlifta


Jesteś pewien?
Trochę działania i da się to zrobić.

Bigmeen z całym szacunkiem, ale forum jest po to żeby pomagać a nie gwiazdorzyć jak w klubie Rolls Royce'ra, gdzie żeby się zalogować trzeba wpłacić dość znaczną opłatę wpisową.
Chociaż :hm tam nikt nie pisze co moment, bo jesteś w tym a w tym klubie, tutaj to a tutaj tam to i w ogóle jestem miłośnikiem, a ty bu..u spadaj na drzewo... Trochę szacunku dla nowych forumowiczów. Nie każdy na początku jest "oblatany" i naprawdę ciężko odnaleźć się w tematach i działach. więc wyluzuj. :alko

#15 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2014 - 08:12

Co do znaczka na masce, to choćby się skichać nie założy się oryginalnie znaczków z polifta na przedlifta


Jesteś pewien?
Trochę działania i da się to zrobić.

Bigmeen z całym szacunkiem, ale forum jest po to żeby pomagać a nie gwiazdorzyć jak w klubie Rolls Royce'ra, gdzie żeby się zalogować trzeba wpłacić dość znaczną opłatę wpisową.
Chociaż :hm tam nikt nie pisze co moment, bo jesteś w tym a w tym klubie, tutaj to a tutaj tam to i w ogóle jestem miłośnikiem, a ty bu..u spadaj na drzewo... Trochę szacunku dla nowych forumowiczów. Nie każdy na początku jest "oblatany" i naprawdę ciężko odnaleźć się w tematach i działach. więc wyluzuj. :alko



:szacun :2.0 :haha :haha :haha
:ziom

#16 Jeżol

Jeżol

    VIP

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 3993
  • Dołączył:  19 sie 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0A LM Gaz
  • Imię:Adam
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2014 - 08:36

Trochę działania i da się to zrobić.


Czy w drugą stronę, tj od przedlifta na polifta, da sie bez uszkodzenia i widocznych dziur?

#17 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5815
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2014 - 08:37

Jeżol, znaczki na przednia maske posiadaja od spodu dwa kolki z zabezpieczeniem do tego sa przyklejane na tasmedo maski.
Wystarczy ze usuniesz kołeczki i wtedy znacczek tylko przyklejasz.
Gdybym mial skkrzydelka od polifta sam bym zalozyl do swojego pt bo jest ladniejszy wiekszy

#18 Pitek78

Pitek78

    Znawca Tematu

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1040
  • Dołączył:  27 lut 2013
  • Rok Produkcji:MB W211
  • Silnik:2.2 Avantgarde
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Oleśnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 wrzesień 2014 - 08:40

Witam usiukorzenna,
Przedlifty mają szare zderzaki tak jak w moim avatarze a polifty mają zderzaki takie jaki jest kolor Pt.


'Przedlifty mają szare zderzaki" Tylko w wersji Classic i Touring, Limited ma lakierowane całe zderzaki. Polift ma inne zderzaki.

#19 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2014 - 09:12

Witam usiukorzenna,
Przedlifty mają szare zderzaki tak jak w moim avatarze a polifty mają zderzaki takie jaki jest kolor Pt.


'Przedlifty mają szare zderzaki" Tylko w wersji Classic i Touring, Limited ma lakierowane całe zderzaki. Polift ma inne zderzaki.

Chcesz Waćpan powiedzieć, że z powodu szarych zderzaków jestem posiadaczem upośledzonej wersji Limited? Dołączona grafika

#20 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 25 wrzesień 2014 - 09:22

Witam usiukorzenna,
Przedlifty mają szare zderzaki tak jak w moim avatarze a polifty mają zderzaki takie jaki jest kolor Pt.


'Przedlifty mają szare zderzaki" Tylko w wersji Classic i Touring, Limited ma lakierowane całe zderzaki. Polift ma inne zderzaki.

Chcesz Waćpan powiedzieć, że z powodu szarych zderzaków jestem posiadaczem upośledzonej wersji Limited? Obrazek


Dołaczam się :lol :lol
Pozdro :ziom





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych