Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

zakup pitka 1.6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrc5

piotrc5

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 10
  • Dołączył:  17 paź 2014
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Piotr

Napisano 15 listopad 2014 - 21:54

Witam. Również szukam pitka i proszę kolegów aby zerknęli na to autko i wyrazili swoją opinię. Czy może ktoś z kolegów zna ten pojazd? Będę wdzięczy za pomoc.

http://olx.pl/oferta... ... 01ba07943f

#2 mateo28

mateo28

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 91
  • Dołączył:  08 wrz 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.4 A
  • Imię:Mateusz

Napisano 16 listopad 2014 - 21:46

Wygląda ładnie, ale ja zanim bym coś więcej powiedział to bym go najpierw skrzętnie opatrzył. Pierwsze pytanie co to za instalacja tam siedzi?? Jedyny mankament to z tego co widzę to butla w miejscu kola zapasowego co za tym idzie butla będzie malutka albo (jeśli większa niż 30 lit) pytanie czy czasem któryś sprytny gazownik czasem nie pokusił się o wycięcie jakiś elementów konstrukcyjnych byle by upchnąć możliwie największą butle:/?? :glupek

#3 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 listopad 2014 - 22:21

mateo28, BRC chłopaki niby chwalą..ale piotrc5, czytaj forum (wiedza na temat tego modelu) Decyzja Twoja

#4 Bezimienny Gość.HUBERTUS_*

Bezimienny Gość.HUBERTUS_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 grudzień 2014 - 13:53

Ja mam instalcje BRC w Jeepie i Cadilacu i jestem bardzo zadowolony :brawo Pytałem mojego gazownika czy do silników pitka 1.6 ,2.0 i 2.4 bedzie się nadawała,to odpowiedział że montował do wszystkich i chodzą super :cwaniak
Moim zdaniem najważniejsze jest poprawne założenie instalacji przez czlowieka który ma pojęcie :ziom





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych