Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Vectra B Kombi - wasze opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 maj 2015 - 22:08

Przemek, tdi to najlepsze silniki. Mam tdika już od jakiegoś czasu i nadal sobie chwale. Ale nie wszystko jest takie super, zmorą w tych silnikach jest stosowanie wątpliwej jakości paliwo. Padają wtedy wtryski i pompa paliwa. Jak tego będziesz pilnował, to pojeździsz z tym silnikiem długo. Pozdro.

 

 


musissz dbac silnik i nie tankować od tirowców

 

Kolego, bez obrazy, ale niemasz pojęcia jakie silniki są teraz w ciężarówkach :kawka



#42 AndrePT

AndrePT

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 922
  • Dołączył:  20 maj 2012
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2.4GT
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 maj 2015 - 06:33

Andre w tym czasie obejrzałem wiele samochodów, już prawie brałem mazde 6, prawie alfe 147, MB A160, alfe 156 po fl, polo... było tez pare vectr ale odpadały w przedbiegach, blacharsko - ruina, z ciekawostek przyspawane kątowniki do podluznic... ten golf yo po prostu pierwszy samochód w sensownym stanie od sensownego właściciela :)

fajne wybory, miałem podobne jak zmieniałem auta (bez mazdy 6). ciężko coś kupić w dobrym stanie, choć okazje są. Ostatnio kolega w pracy vectrę c 2005 - bardzo ładny stan, sam bym ją kupił. Golf to golf - ma jeździć, luksusu w nim nie ma, jest jak stary traktor prosty i działa. Gratuluję zakupu i zakładamy fanklub ;)







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych