Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Prosze o ocenę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.darekoan_*

Bezimienny Gość.darekoan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 lipiec 2015 - 08:43

witam, proszę o ocenę

 

http://otomoto.pl/of...-20150717165023



#2 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 18 lipiec 2015 - 14:55

witam, proszę o ocenę
 
-20150717-[diplayLink]-2458309@1-20150717165023]http://otomoto.pl/oferta/chrysler-pt-cruiser-piekny-2-4-benzyna-gaz-sekwencja-manual-prywatnie-ID6y8khT.html#xtor=EREC-55-[id1]-20150717-[diplayLink]-2458309@1-20150717165023


Witam

Jak na moje oko powiem tak za niską ceną jak na ten rocznik i przebieg i pojemność silnika. A dlaczego hmm No i standard brak oznaczeń na tylnej klapie hmm
Jechać oglądać powozić. Gdyby to co napisane w ogłoszeniu było prawdą to warto go kupić GDYBY.

:ziom

#3 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8214
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 lipiec 2015 - 15:42

J.w :kawka



#4 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 lipiec 2015 - 16:56

witam!! no dość, dość rozeznaj dokładnie co i jak i ogien na tłlki :kciuki  (wczoraj byłem w Przemyslu na Wernyhory jakbys to wczoraj puscił to bysmy potestowali )



#5 mateo28

mateo28

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 91
  • Dołączył:  08 wrz 2014
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.4 A
  • Imię:Mateusz

Napisano 19 lipiec 2015 - 13:40

Cena trochę niska jak na ten rocznik, pytanie czy był wysprzęglik robiony. do tego mi trochę prawa strona przodu nie pasuje. Troche nie wierzę w to że auto jest bezwypadkowe, trzeba by polatać z czujnikiem. Mam takiego samego na sprzedaż z tym że 2002r automat z tempomatem dwoma zestawami alu (na lato ENZO, na zime oryginalne pitolowe alu) instalacja lovato z listopada 2014 (pełna sekwencja) z butlą w bagażniku (na trasie obrabia 210mil+ więc nie trzeba co 150km tankować) i ja za to proszę 12900pln więc nie wiem może auto jest nosicielem jednej z uciązliwych usterek a właściciel już rece rozłożył w bezradności.



#6 Bezimienny Gość.darekoan_*

Bezimienny Gość.darekoan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:28

witaj, rozmawiałem ze sprzedającym i stwierdza, że był malowany tylko błotnik i zaprasza z czujnikiem . Auto ma do wymiany listwę wtryskową gazu oraz reduktor. Auto sprowadzone z USA w 2005 roku. Od tego czasu mial instalację sekwencję.  zawieszenie oraz rozrząd robione w kwietniu ma faktury. auto nie jest poobijane . bardzo ładnie sie prezentuje i ma 136000 mil . Nie kręcony licznik. Opuszcza na robotę gazu 600 stów.



#7 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2015 - 19:17

SIEMA !!masz niedaleko zobacz ,,a cos ten gosc za szybko opuszcza cene na zachete????za 600 zeta zrobisz to ???tak czy inaczej zobacz na zywca i bez emocji autko ładne ale tez koszty naprawy  ukrytych wad (o ile sa )spore jak masz okazje jedz na stacje niech autko przegladna lepiej dac 50 zeta na sprawdzenie niz potem np  500 na czesci ....pisz co i jak ,,pozdrawiam :pa


a jeszcze go spytaj o prawy błotnik bo na tym zdjeciu dziwnie nie zgrywa sie i z maska z prawej strony i z łączeniem lewego zobacz zdjecie profilowe przodu auta



#8 Bezimienny Gość.darekoan_*

Bezimienny Gość.darekoan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 lipiec 2015 - 22:08

witaj Darku, jestem umówiony na ogledziny auta. jeśli się zgadza to co w ogłoszeniu to pyt czy warto??



#9 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 20 lipiec 2015 - 07:33

SIEMA !!masz niedaleko zobacz ,,a cos ten gosc za szybko opuszcza cene na zachete????za 600 zeta zrobisz to ???tak czy inaczej zobacz na zywca i bez emocji autko ładne ale tez koszty naprawy ukrytych wad (o ile sa )spore jak masz okazje jedz na stacje niech autko przegladna lepiej dac 50 zeta na sprawdzenie niz potem np 500 na czesci ....pisz co i jak ,,pozdrawiam :pa
a jeszcze go spytaj o prawy błotnik bo na tym zdjeciu dziwnie nie zgrywa sie i z maska z prawej strony i z łączeniem lewego zobacz zdjecie profilowe przodu auta

Witam

Można jechać na stacje ale za dużo to oni tam nie sprawdzą. A jak sprawdza to to co w każdym 12 letnim samochodzie jest do wymiany. Rachunki za naprawy i wted pewność. Jak nie ma to znaczy że nic nie było robione przy Pt i będziesz robił Ty :lol

:ziom

Użytkownik bigmeen edytował ten post 20 lipiec 2015 - 07:36


#10 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 lipiec 2015 - 17:53

Można jechać na stacje ale za dużo to oni tam nie sprawdzą. A jak sprawdza to to co w każdym 12 letnim samochodzie jest do wymiany. Rachunki za naprawy i wted pewność. Jak nie ma to znaczy że nic nie było robione przy Pt i będziesz robił Ty :lol

dokładnie tak jak kolega pisze a co do zakupu co mam Ci mowic  bierz kupuj bo fajny ....tak fajny jest i spoko ALE TO TY NA ZYW O MASZ OCENIC TY BEDZIESZ NIM SZALAŁ :] ,tutaj koledzy dziela sie z Toba opiniami i spostrzezeniami z zamieszczonego zdjecia  jezeli ma rachunki za naprawy o których  jest mowa i stan techniczny i wizualny nie budzi zastrzeżeń to masz pewno okazje :piter pt wszak ma to cośśśśśś


Użytkownik DAREK 75 edytował ten post 20 lipiec 2015 - 17:55


#11 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 20 lipiec 2015 - 18:52

witaj, rozmawiałem ze sprzedającym i stwierdza, że był malowany tylko błotnik i zaprasza z czujnikiem . Auto ma do wymiany listwę wtryskową gazu oraz reduktor. Auto sprowadzone z USA w 2005 roku. Od tego czasu mial instalację sekwencję. zawieszenie oraz rozrząd robione w kwietniu ma faktury. auto nie jest poobijane . bardzo ładnie sie prezentuje i ma 136000 mil . Nie kręcony licznik. Opuszcza na robotę gazu 600 stów.

Witam

Do wymiany reduktor, listwę wtryskową i pewnie skończyła się legalizacja butli. Czyli praktycznie cała instalacja do wymiany a opuszcza tylko 600 złoty na instalację. :lol jak tu praktycznie główne części instalacji gazowej do wymiany.:lol
Trzeba lukać Trzeba lukać

:ziom
No i jeszcze jedno pytanie do sprzedającego bo pisze że Pt bez wypadkowe a czy bez kolizyjne też hmm bo po jedym i po drugim auto może iść do kasacji.

:ziom

Użytkownik bigmeen edytował ten post 20 lipiec 2015 - 18:31


#12 Bezimienny Gość.darekoan_*

Bezimienny Gość.darekoan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:00

witaj, wczoraj ogladalem samochód. bardzo ładnie sie prezentuje. nie jest poobijane, przetarte itd. faktycznie butla do wymiany. legalizacja do września br. koszt 400 stówki, wtryski i reduktor z robocizną 700 zł. ( byłm z autem u gazownika )przeszedł ścieżkę na stacji diagnostycznej. spód w ladnym stanie, błotnik malowany, był przetarty.sprawdzane czujnikiem lakieru średnia od 70 do 150 na malowanym blotniku. amortyzatory przód ok , tył maja po ok 47-50%. nic nie powybijane. ogólnie auto w ładnym stanie. widzę, że podstawowa wersja, bo ma tylka el. szyby, klimę, i poduchy. i 134 tyś mil - i tu się zastanawiam, czy to dużo czy nie. szyby jeden rocznik, są oznakowane .



#13 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:50

witaj, wczoraj ogladalem samochód. bardzo ładnie sie prezentuje. nie jest poobijane, przetarte itd. faktycznie butla do wymiany. legalizacja do września br. koszt 400 stówki, wtryski i reduktor z robocizną 700 zł. ( byłm z autem u gazownika )przeszedł ścieżkę na stacji diagnostycznej. spód w ladnym stanie, błotnik malowany, był przetarty.sprawdzane czujnikiem lakieru średnia od 70 do 150 na malowanym blotniku. amortyzatory przód ok , tył maja po ok 47-50%. nic nie powybijane. ogólnie auto w ładnym stanie. widzę, że podstawowa wersja, bo ma tylka el. szyby, klimę, i poduchy. i 134 tyś mil - i tu się zastanawiam, czy to dużo czy nie. szyby jeden rocznik, są oznakowane .


Z tego co policzyłem to jest około 220 000 km to trochę jest jak na ten silnik.
Robiłeś test kluczykowy hmm

:bigmeen

Użytkownik bigmeen edytował ten post 21 lipiec 2015 - 13:19


#14 Bezimienny Gość.darekoan_*

Bezimienny Gość.darekoan_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 lipiec 2015 - 14:01

tak, nie pokazuje błędów


ile wytrzyma ten silnik



#15 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 21 lipiec 2015 - 15:07

tak, nie pokazuje błędów
ile wytrzyma ten silnik

Wiesz na to pytanie to tylko nasi doctorzy mogą odpowiedzieć.
Moim zdaniem silnik o takiej mocy z takim przebiegiem to może być już czas na remont. To że był eksploatowany przez kobietę to może być jeszcze gozej bo jak Andrzej kiedyś pisał że można uwalić silnik nie przez ostra eksploatacje a zamulenie i nie ma tu reguły że jeździła nim kobieta. Jeżeli chcesz go kupić to na spokojnie posprawdzaj go sobie i i i i chwal się zakupem. Powodzenia

:bigmeen

Użytkownik bigmeen edytował ten post 21 lipiec 2015 - 15:12


#16 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:00

Marcin coś nie kumam:

To że był eksploatowany przez kobietę to może być jeszcze gozej bo jak Andrzej kiedyś pisał że można uwalić silnik nie przez ostra eksploatacje a zamulenie i nie ma tu reguły że jeździła nim kobieta.

 

 

chyba że mi mocarza zapodali dzisiaj.... 



#17 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:07

Marcin coś nie kumam:
 
 
chyba że mi mocarza zapodali dzisiaj....


Witam chyba nie tylko dzisiaj

Ja też nie kumałem jak musiałem czekać 7 miesięcy na kubki.

Oczywiście bez urazy.



:bigmeen

#18 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:11

rzygłem tęczą z radosci :-) 



#19 bigmeen

bigmeen

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1988
  • Dołączył:  05 mar 2014
  • Rok Produkcji:X
  • Silnik:X
  • Imię:X
  • Skąd::X
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:23

rzygłem tęczą z radosci :-)


I tak trzymaj bo niczego więcej nie potrafisz.

Powiem Ci tak jak komuś zaraz na początku forumowania i czytaj bo to napewno wyląduję w koszu.
"Jak chcesz pomagać pomagaj, jak chcesz pier...... ić spier....aj"

Oczywiście bez urazy ;P

:bigmeen
  • bartek_sz3 lubi to

#20 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:42

Bigmeen,coś ty dzisiaj taki naładowany?







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych