Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


emblematy na karoserii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.kirieelejson_*

Bezimienny Gość.kirieelejson_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 01 sierpień 2009 - 17:04

Czołem,

Pytanie do znawców detali w PT.
Jak to jest z emblematami (napisami) na karoseriach PT Cruiserach? Czy na KAŻDYM modelu (niezależnie czy europejski czy z zza Wielkiej Wody) powinny widnieć emblematy na drzwiach (PT Cruiser) i tylnej klapie (Chrysler po lewej i po prawej model)?
Spotykam przeróżne wariacje w ogłoszeniach od czystej karoserii bez napisów poprzez tylko emblematy na drzwiach (tu królują te z USA) po kompletne (głównie europejskie)
Czy brak tych emblematów zawsze należy łączyć z przebytą robotą blacharską czy niektóre modele tak maja? Jeśli to drugie to które?

Z góry dzięki

Pozdrowionka

Waldi

#2 paradyz

paradyz

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3021
  • Dołączył:  21 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:300C 3,5 A
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Rzeszów
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 02 sierpień 2009 - 12:20

w modelach przed liftem na drzwiach powinny być oznaczenia, co do tylenj klapy to hmm moim zdaniem też powinien być conajmniej napis chrysler, model niekoniecznie. Co do autek ze Stranów, to jak już pisałem kiedyś wiele jest pukniętych w tył właśnie. Ważne jak. Rozmawiałe z blacharzami i mówili mi, że tył jest prosty do zrobienia. Dużo gorzej jest z przodem. Mój byl lekko tykniety z tyłu, ale to kolega mi sprowadzał i widziałem go przed naprawą. Niewielka przygoda. Lewy róg uszkodzony. Wymiana zderzaka i lampy.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych