Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Sterownik DRL do lamp drogowych (długich)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 czerwiec 2016 - 12:06

Jaki Janusz?
Według którego opisu mam Ci podać - oznaczenia kostki maja inne numery wyprowadzeń ? niż na 1 schemacie .

Według drugiej rozpiski przewód z PINu nr 3 : wyjścia programowalnego podłączasz pod odcięte przewody czarne od strony przekaźnika , druga stronę odciętych przewodów podłączasz do kabla masowego centralki : pin nr 6

Jeśli tak prosty układ elektryczny stwarza problem z podłączeniem , doradzał bym podjechać jednak do elektryka .

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 29 czerwiec 2016 - 12:08


#42 Bezimienny Gość.Sylwio_*

Bezimienny Gość.Sylwio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:48

Dziękuję Andrzeju (ciekawe dlaczego skojarzyłem z Januszem :pa ?) za chęci i przekazane informacje, z rady......nie skorzystam :witam.



#43 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:43

A do programowania będziesz potrzebował jeszcze dokupić swich miniaturowy ( taki jak do alarmów ) , bez niego nie ustawisz nic .

#44 Bezimienny Gość.Sylwio_*

Bezimienny Gość.Sylwio_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 02 lipiec 2016 - 08:25

Tak już wiem, dzięki. Kontaktowałem się z producentem bo w przesyłce nie ma instrukcji programowania a na stronie internetowej producenta link do instrukcji jest nieaktywny - producent twierdzi, że właśnie przerabia instrukcję by odpowiadała parametrom nowego produktu. Tylko ten produkt powinien być sprzedawany dopiero po opracowaniu takiej instrukcji - to tak na marginesie i bez dodatkowych komentarzy.....







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych