Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Pół Pitka w chromie (próba)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#101 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 18:46

Jacek133

 

Camper super. Widać, że masz do tego smykałkę. Przebudowałeś auto nie ingerując w jego formę i wyszło świetnie ale z dlaszymi modyfikacjami PT to sobie raczej odpuść chyba, że ma to być maskotka na imprezach disco-polo  :) Bez złośliwości. Serio.


Zachwycacie się, podziwiacie a już się zapomniało kto uparcie wybłagał zdjęcia  :rolleyes:

 

Jacku, wielki szacunek za pracę włożoną w, jak to sam stwierdziłeś, zwykłego busa. Czy on taki zwykły - każdy widzi. Swoją drogą, jeszcze wczoraj, jak twierdzisz, z Ciebie szydzono a dziś chyba każdy w jakiś sposób Cię podziwia, niejeden na pewno zazdrości (czy to samego busa, czy pomysłu, talentu, chęci) Ot, taka przewrotność natury ludzkiej  ^_^

 

Wytłumaczenie jest proste. Wczoraj Jacek pokazał kiepski projekt, dzisiaj pokazał dobry projekt. Przy kiepskim spotkał się z krytyką, przy fajnym, z podziwem. Przewrotność ludzka nie ma ze sprawą niczego wspólnego.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 18:48

  • hencio lubi to

#102 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 18:58

Zachwycacie się, podziwiacie a już się zapomniało kto uparcie wybłagał zdjęcia  :rolleyes:

 

Jacku, wielki szacunek za pracę włożoną w, jak to sam stwierdziłeś, zwykłego busa. Czy on taki zwykły - każdy widzi. Swoją drogą, jeszcze wczoraj, jak twierdzisz, z Ciebie szydzono a dziś chyba każdy w jakiś sposób Cię podziwia, niejeden na pewno zazdrości (czy to samego busa, czy pomysłu, talentu, chęci) Ot, taka przewrotność natury ludzkiej  ^_^

Tak to bywa. Ale mój pitek podoba się w sumie jak na razie tylko mi (co mnie w ogóle nie martwi) ,a myślę że inaczej by go postrzegano na żywo tak jak ja i moi znajomi. Już nie chce mi się naprawdę opisywać różnych sytuacji jakie miałem z obcymi ludżmi ,zwykłymi przechodniami w związku z pitkiem bo mi zarzucą nieprawdę lub szydera nie będzie miała końca ,a mi naprawdę szkoda czasu na odpieranie ataków na które nie potrafię być obojętnym(taka moja natura) a do tego nie piszę biegle na komputerze ,a wręcz jak neptyk hehe.Pozdro.

Załączone pliki



#103 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:00

Zachwycacie się, podziwiacie a już się zapomniało kto uparcie wybłagał zdjęcia :rolleyes:

 

Ale o co chodzi z tym wpisem, bo nie za bardzo rozumiem.. hmm



#104 kuba_p

kuba_p

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 3309
  • Dołączył:  26 maj 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Sławek
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:44

Jacek!Wiesz co?!No wiesz co?!Zajebiste to jest!Jak jeszcze kanape możesz rozłożyć to już całkiem miodzio.A ponton to kropka nad i :d


Jak napisze że ma jeszcze schowany, składany kominek to nie uwierzę :)

#105 Matrioszka

Matrioszka

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 150
  • Dołączył:  28 mar 2016
  • Rok Produkcji:2009
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Alicja
  • Skąd::Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:37

Ale o co chodzi z tym wpisem, bo nie za bardzo rozumiem.. hmm

Taki niewinny żarcik miał być, w sensie, że uporczywie dopraszałam się Jacka o zdjęcia. Nic strasznego ;)



#106 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:44

No i dobrze, że wreszcie wrzucił, bo ta Renia z tym drewnianym mieszkankiem i całą otoczką w postaci sprzętu turystycznego jest super :)


Jak napisze że ma jeszcze schowany, składany kominek to nie uwierzę :)

 

Ale masz wymagania marudo. Takie rzeczy to raczej w produktach spod znaku Volkner mobil ;)

 

#107 kuba_p

kuba_p

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 3309
  • Dołączył:  26 maj 2015
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Sławek
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:48

Ale masz wymagania marudo. Takie rzeczy to raczej w produktach spod znaku Volkner mobil ;)


A Ty myślisz że gdzie ponton chowa?

#108 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:58

Do pokrowca :p



#109 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:42

Powiem jeszcze raz: kamper super! PT niestety w moim mniemaniu wiocha :)



#110 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 05:46

jak by na to patrzec wszyscy z wiochy pochodzimy, to ze sloma z buta wystaje to zaszczyt,.. czy nie kupujemy jajek z wolnego wybiegu?/kielbasy wiejskiej?zsiadlego mleka od wiejskiej krowy?/sluchamy piosenek wiejskich?,... jacek dupcyj kasliwe uwagi i badz indywiduum sie nie daj sie,... a to ze masz zakuty leb to pamietasz? ale juz w innym temacie,... :miecio



#111 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:22

Jak napisze że ma jeszcze schowany, składany kominek to nie uwierzę :)

To powiem Ci kolego że było bardzo bardzo blisko tego żebyś nie uwierzył bo prawie taki kominek kupiłem . Zasilany był olejem opałowym ,był nie wielki i estetycznie wyglądał ale mi odradzono ze względu na zagrożenie pożarem i ostatecznie ten argument do mnie przemówił ,ale wierz mi było blisko zakupu hehe. Ale tak jak pisałem ten bus to był zwykły blaszak podstawowa wersja i niema ani webasta ani klimy i to są dwa priorytety dla mnie teraz do wykonania jeszcze.Są takie urządzenia dwa w jednym które są klimą i ogrzewaniem postojowym ,ale są zawrotnie drogie i są one nieraz montowane w suficie kabiny tira i są niezależne. A przy okazji : jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub patent lub do sprzedania za rozsądne pieniądze coś tego typu to chętnie posłucham lub kupię.



#112 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:00

A Ty myślisz że gdzie ponton chowa?

Ponton w daleką trasę chowam za tylną kanapą pod półką którą również zrobiłem ,a na której leży materac z gąbki który służy za część łóżka po rozłożeniu kanapy ,bo cała kanapa podjeżdża na kółeczkach wówczas do przodu. Jak będę miał chwilę to zrobię zdjęcia jak jest rozłożone. I pod tą właśnie półką jest na tyle miejsca że wchodzi ponton i jeszcze trochę bagażu. Zaś na krótkie dystansy to możesz wierzyć lub nie ,ale ponton jeżdżi na dachu busa (oczywiście ze złożonym namiotem pontonu hehe) Na dachu busa jest zrobiony również przeze mnie ,i według mojego pomysłu solidny bagażnik dachowy (można go dostrzec na jednym ze zdjęć) który jest zrobiony na wymiar pod właśnie ponton i przy okazji jest do niego przymocowana markiza ,bo markiza też nie jest od tej marki i  modelu auta lecz od VW T5 i mocowania nie pasowały ,ale już jest ok. Jak jadę dalej np na wczasy to na dachu jest jeszcze taki BOX (bagażnik zamykany) marki Thule i tam wożę wędki bo długie i dużo innych rzeczy. To tak to wygląda hehe.


jak by na to patrzec wszyscy z wiochy pochodzimy, to ze sloma z buta wystaje to zaszczyt,.. czy nie kupujemy jajek z wolnego wybiegu?/kielbasy wiejskiej?zsiadlego mleka od wiejskiej krowy?/sluchamy piosenek wiejskich?,... jacek dupcyj kasliwe uwagi i badz indywiduum sie nie daj sie,... a to ze masz zakuty leb to pamietasz? ale juz w innym temacie,... :miecio

Pamiętam Mieciu pamiętam . A nie wiem czy wiesz ,ale ja gdzieś powinienem mieć kilka fotek jak żeśmy zostali nad ranem sami z Aksą bo towarzystwo wymiękło haha (żarcik) ale foty z Aksą gdzieś na kompie są jak by co.



#113 Bezimienny Gość.RumiPL_*

Bezimienny Gość.RumiPL_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:45

Jacekk133 gratuluję samozaparcia i pomysłu. :] 
Z Pitkami jak z życiem, każdy ma inny gust...i z tym się nie dyskutuje.
Najważniejsze że się Tobie podoba bo to Ty nim jeździsz i to Tobie ma sprawiać największą frajdę jego posiadanie.
Jakbym patrzył na opinie innych to bym nie kupił mojej Czarnuli. Jak mój tata go zobaczył to widziałem przerażenie na jego twarzy, teraz się to zmienia i zyskuje uroku w jego oczach autko. Mój brat z kolei powiedział że "dupa tego samochodu wygląda jak kopka siana" :glupek 
Dla mnie to jest "najurodziwsze" autko jakie spotkałem :piter
Zakochałem się w tym autku :blabla i jak tylko patrzę na Nią to zawsze banan :] na twarzy.
Jeszcze raz gratuluję pomysłu.
 



#114 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:07

Jacek a moze rozwiązaniem będzie zakup webasto z odzysku? :kawka



#115 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:46

Jacek a moze rozwiązaniem będzie zakup webasto z odzysku? :kawka

W ostateczności tak zrobię ,ale tak jak pisałem rozglądam się jeszcze za urządzeniem dwu funkcyjnym,ale jak nie znajdę to tak zrobię tylko nie wiem jakie lepsze ,,suche" czy ,,mokre" i od jakiego auta by do mnie najlepiej przypasowało. A co dalej z klimą ??? Nie wiem ,ale na pewno coś się wymyśli.



#116 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:57

tylko nie wiem jakie lepsze ,,suche" czy ,,mokre" i od jakiego auta by do mnie najlepiej przypasowało

 

A nie rozważasz obu? Technicznie to wykonalne, robili to "busiarze" z Łodzi. Mokre do ogrzania barakowozu przed podróżą i do dogrzania go w czasie jazdy, a suche na stacjonarkę.. Jeśli chodzi o graty, to celuj w Rzeszę, a mianowicie coś z VW lub MB (Eberspacher). Ten sprzęt jest niezawodny i dużo do tego części.



#117 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 21:38

A nie rozważasz obu? Technicznie to wykonalne, robili to "busiarze" z Łodzi. Mokre do ogrzania barakowozu przed podróżą i do dogrzania go w czasie jazdy, a suche na stacjonarkę.. Jeśli chodzi o graty, to celuj w Rzeszę, a mianowicie coś z VW lub MB (Eberspacher). Ten sprzęt jest niezawodny i dużo do tego części.

A czy ja dobrze rozumuję że mokre to się łączy z obiegiem i ono nie zużywa wogóle paliwa ? A suche z kolei jest tylko na paliwo ? Bo jeśli tak to czy niema takiego aby były oba w jednym urządzeniu ? Dopytuję się tak o urządzenia wielofunkcyjne bo zależy mi na tym aby zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni użytkowej ,żeby nie zagracić za bardzo auta urządzeniami,



#118 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2017 - 21:51

Suche ssie zimne powietrze z budy lub kipy ogrzewa go wachą i ponownie wdmuchuje do wewnątrz , a mokre podgrzewa płyn chłodzący agregatem też na wachę i dalej do nagrzewnicy po czym też wraca. Jeśli masz u siebie jakaś stację pogotowia, to ludzie serwisujący te samochody są najlepszymi specjalistami w tych ogrzewaniach i zrobią przy tym absolutnie wszystko ;)

 

#119 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2017 - 13:55

 

Suche ssie zimne powietrze z budy lub kipy ogrzewa go wachą i ponownie wdmuchuje do wewnątrz , a mokre podgrzewa płyn chłodzący agregatem też na wachę i dalej do nagrzewnicy po czym też wraca. Jeśli masz u siebie jakaś stację pogotowia, to ludzie serwisujący te samochody są najlepszymi specjalistami w tych ogrzewaniach i zrobią przy tym absolutnie wszystko ;)

 

 

A cha teraz już rozumiem. Czyli wychodzi na to że zle rozumowałem. W takim razie myślę że jak coś to się zdecyduję na suche. Dzięki za wyedukowanie mnie w kwestii ogrzewania hehe. Takie ciekawostki chłonę jak gąbka. hehe.



#120 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 kwiecień 2017 - 12:36

Jeszcze kilka fotek które obiecałem.

Załączone pliki







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych