Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


problemy z odpalaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.titi_*

Bezimienny Gość.titi_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 styczeń 2010 - 01:02

Bo śmieje się ciesząc się z tego, że znów będzie mogła się lansować a mieście. :dance4

#22 tdzido

tdzido

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 2
  • Dołączył:  28 lip 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:00

Witam, od 2 miesięcy jestem użytkownikiem pitka. Niestety podczas urlopy przytrafiła nam sie awaria. Mianowicie auto nie kręci rozrusznikiem(sprzęgło wciśnięte, akumulator kupiłem nowy - nie pomogło). Po odpaleniu(na pych) i dojechaniu do celu auto przestało noc pod chmurką i na drugi dzien bez problemów rozrusznik załapał. Jednak po kolejnej nocy problem wrócił. Co może być przyczyną takiego zachowania auta?(może ktoś się spotkał z takim problemem). Dane auta: rok 2005, 1.4 benzyna, 75000 przebieg.

#23 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16923
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:24

tdzido,
Nikt ci w 100% nie odpowie na odległość , trzeba sprawdzić poszczególne elementy sterujące rozrusznikiem .
Jeśli auto nie chce kręcić do sprawdzenia przekażnik rozrusznika , swich przy pedale sprzęgła i sam rozrusznik + okablowanie , a zwłaszcza masy silnika i nadwozia .

#24 tdzido

tdzido

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 2
  • Dołączył:  28 lip 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:29

W takim razie poszukuję serwisu w Gdańsku. Może ktoś mi wskazać miejsce godne polecenia?





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych