Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

LPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NoVy

NoVy

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1483
  • Dołączył:  04 gru 2008
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.2 CRD LTD
  • Imię:Bart
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 13 listopad 2009 - 08:34

http://moto.onet.pl/...,1,artykul.html

#2 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 listopad 2009 - 09:47

Bardzo dobrze opisane sam mam stacje LPG i jak ktoś przyjedzie i mowi że mu strzela i to wina naszego gazu to mnie telepie. Ludzie własnie kierują tym co powie ktoś przekręci 45razy i powtórzy. Podjedzie koles i mówi o dziś śmierdzi ch.... gaz, albo podjedzie i mu zawór nie odbije w aucie i sie dziwi dlaczego mu nie odbił, wszystko ma wpływ na to jak jest wyregulowany gaz kiedy ma sie włonczyć zawór odcinaujący. Najlepsze jest to koles podjechał stały klient (to było ostatnio) :-) jak widać temperatura na dworze się obiżyła co za tym idzie większe spalanie auta, a klient mi mówi cos macie z tym gazem bo teraz t robie 50 km mniej a ja że temperatura powietrza jest inna i auto dłuzej się grzeje, on dalej swoje jego auto się dobrze grzeje vectra z 1995 roku minuta i jest rozgrzana, i ludzie wiedzą lepiej wszystko co i jak a filter pan wymieniał a po co :d





Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych