Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

centralka działa problem z centralnym zamkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Martiniofficial

Martiniofficial

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 57
  • Dołączył:  14 paź 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Localhost
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 październik 2019 - 18:55

Dziękuję, jutro się z tym pobawię. Funkcjonowanie bez pilota jest dramatyczne zwłaszcze że kluczyk w zamku chodzi jakby miał się zaraz złamać.. 



#42 Martiniofficial

Martiniofficial

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 57
  • Dołączył:  14 paź 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Localhost
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 październik 2019 - 17:20

Podszybie zdjęte faktycznie wyjątkowo łatwo. Okazuje się że centralja była odpięta. po podpięciu wszystko działa ale .. ale klakson trąbi. pi pi pi różnymi częstotliwościami.. Szukać gdzieś zwarcia czy co dalej Panowie?

@edit.

Drugie pytanie czy da się pod instalacje podpiąć centralkę kupioną na allegro mam na myśli taką uniwersalną?

Użytkownik Martiniofficial edytował ten post 16 październik 2019 - 17:30


#43 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 październik 2019 - 17:38

nic nie szukać - bez wizyty w serwisie tego nie ogarniesz , jest zaprogramowana funkcja alarmu na serwisowym urzadzeniu i tylko na serwisowym można wyłączyć - samą centralkę sprawną bez pilotów mam , bedzie dzialal centralny z kluczyka i przycisków 



#44 Martiniofficial

Martiniofficial

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 57
  • Dołączył:  14 paź 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Localhost
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 16 październik 2019 - 17:51

Tak też sobie pomyślałem z tą funkcją alarmu ale.. te piszczenie jest co najmniej dziwne.. tak jakby randomowe dźwięki i dość ciche.. nie ciągłe - randomowo przerywane.. Może nie piszczeć przez 3 minuty a potem Piska 30 sekund, czasem dłużej.. A co z uniwersalną centralką? Przydałyby się piloty jednak.. Idzie to jakoś urzeźbić?

@edit

Dobra chyba znalazłem informację że może i się da ale sporo przeróbek.. Drzwi nie mam chęci rozbebeszać ..

Tak też sobie pomyślałem z tą funkcją alarmu ale.. te piszczenie jest co najmniej dziwne.. tak jakby randomowe dźwięki i dość ciche.. nie ciągłe - randomowo przerywane.. Może nie piszczeć przez 3 minuty a potem Piska 30 sekund, czasem dłużej.. A co z uniwersalną centralką? Przydałyby się piloty jednak.. Idzie to jakoś urzeźbić?

@edit

Dobra chyba znalazłem informację że może i się da ale sporo przeróbek.. Drzwi nie mam chęci rozbebeszać ..

@edit 2

Podpiąłem jeszcze raz centralkę .. wyszedłem zamknąłem drzwi z kluczyka - zamknęły się wszystkie.. otworzyłem.. otworzyły się wszystkie.. nic nie trąbi póki co..

Piloty dalej nie działają ale.. otworzyłem jeden - brak baterii.. otworzyłem drugi - wsadzone dwie CR2016.. zobaczę jakie mam baterie w pilocie od drugiego auta i zaraz poprzekładane..

@edit 3

Założyłem dobre baterie do pilota i wszystko działa nic nie trąbi.. Pytanie tylko rodzi się w głowie dlaczego centralka była odłączona. Sama się nie odłączyła. Póki co może nie będę zakładał podszybia i poobserwuje auto

Użytkownik Martiniofficial edytował ten post 16 październik 2019 - 18:57


#45 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16905
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 październik 2019 - 19:43

Wszystko jest do zrobienia , zewnętrzna centralkę jak najbardziej można podłączyć ale pod fabryczna - bo cześć funkcji nie będzie działać





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych