Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Serwis Chryslera w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 luty 2010 - 08:08

Witam wszystkich PT-maniaków.

Mam na oku fajnego Chryslera PT Cruisera, którego w sobotę jadę obejrzeć i w związku z tym mam pytanie:
Gdzie w Warszawie sprawdzić go przed zakupem?
Dzwoniłem do Edmarku na Grochowskiej i zaśpiewali za taką usługę 500 zł, a Viggen Auto 350 zł, tylko że o Viggen Auto słyszałem parę niepochlebnych recenzji.Edmark jest w miarę polecany, a Viggen? hmm
Miał ktoś styczność z ASO Chryslera w Warszawie?
A może jakiś inny serwis aut amerykańskich polecacie?

Z góry dziękuje za pomoc.
Artur

#2 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 03 luty 2010 - 12:58

magik, ja korzystałam z usług Skaczkowskiego na Bielanach. Nie narzekam, ale nie wiem ile wezmą za sprawdzenie auta.

Nie kupowałam samochodu w Warszawie, więc nie wiem gdzie można sprawdzić hmm

#3 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 luty 2010 - 13:12

Wielkie dzięki za info, ale chyba skorzystam z Edmarku.
Po rozmowie wydali mi się kompetentni i mili, z dobrym podejściem do klienta.Zobaczymy czy przeczucie się sprawdzi?
Czekam dalsze informacje od Klubowiczów.

#4 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 03 luty 2010 - 13:15

Proponuję poczytać temat: serwisy godne polecenia (i te niegodne też)

Niemniej jednak pamiętaj, że o każdym serwisie będą i złe i dobre opinie.

Ja byłam zadowolna z obsługi w Bydgoszczy, a inni nie. I tak będzie ze wszystkim ;)

Powodzenia :kciuki

#5 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 luty 2010 - 13:19

Masz 100 % rację. Ile ludzi tyle opinii.Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.
Po wszystkim napiszę co i jak.
Dzięki

#6 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 luty 2010 - 13:36

Jedz do Skaczkowskiego - ale nie do tego na Bielanach tylko na wylocie z Warszawy na Poznan.
Opinie sa rozne, ale sprawdzalem tam juz dwa samochody - czepiaja sie wszystkiego w PT, z korzyscia oczywiscie dla Ciebie - wiecej sie dowiesz o samochodzie.

Ale musisz tez miec swiadomosc, ze moga powiedziec Ci o rzeczach ktore nie beda istotne z puntku widzenia eksploatacji. Ale wtedy wracasz TU i dzielisz sie z nami a my Ci powiemy co i jak i czy jest sie czym przejmowac.

istotne jest to, zeby sprawdzic samochod na rolkach. VIP Auto np. nie ma rolek i nie moze sprawdzic zawieszenia - tzn. wchodzi pan pod podnosnik i szarpie za kola :). Skaczkowski ma wszystko.

Cena ok. 450 - 490 PLN. Uwazam, ze warto. W sklad wchodza rolki, diagnostyka komputerowa i ogolne sprawdzenie wszystkich vitalnych elementow samochodu. Jak poprosisz to mozesz byc obecny przy badaniu. Popros zeby Ci dali wydruk z komputera dot. zawieszenia.

Lepiej wydac 500 PLN i miec spokoj, niz przyoszczedzic i potem miec problemy na kilka tysiecy. Poszukaj watku jak sprawdzalem u Skaczkowskiego zlomka.... Nie zaluje, ze wydalem wtedy te pieniadze.

#7 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 luty 2010 - 14:40

Kupiłem Pitka, 2000cm3, 2001 r., Touring.
W serwisie nie byłem, nie znaleźli dla mnie czasu w sobotę. Obejrzałem ze znajomym i decyzja zapadła.Taki trochę ryzykant jestem.
Od wczoraj Chryslerek stoi w moim garażu. W weekend jadę do znajomego mechanika na oględziny co tam mu pod maską i nadwoziem piszczy?! hmm

#8 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 11 luty 2010 - 14:43

magik, no faktycznie ryzykant :) ale na pewno wszystko będzie dobrze :kciuki

Brawo :brawo

#9 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 11 luty 2010 - 14:51

Jak sprawdzisz pochwal się co tam piszczy. I oczywiście foto :fota

#10 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 luty 2010 - 14:58

Jasna sprawa. Napiszę czym mnie Pitek zaskoczył.
Mam nadzieję, że tylko pozytywnie. Jak pogoda się poprawi to jakaś fota też się znajdzie, muszę tylko wymienić szybę przednią, bo z taką blizną brzydka fotka będzie.

#11 MayheM

MayheM

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2901
  • Dołączył:  24 mar 2009
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 luty 2010 - 18:42

muszę tylko wymienić szybę przednią, bo z taką blizną brzydka fotka będzie.


a to co, wziales kogos na maske w drodze do domu?
:d

#12 szumisiowie

szumisiowie

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 294
  • Dołączył:  16 kwi 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4
  • Imię:Justyna&Rafał

Napisano 11 luty 2010 - 19:46

my sprawdzaliśmyu w EDMARK i płaciliśmy 250zł i posprawdzali co trzeba, powiedzieli że nic nie trzeba robić, wskoczyłem więc tu na forum [wątek do odnalezienia] no i pytam - co może być w takim samochodzie i na co zwrócić uwage bo tak nic do zrobienia to dziwne - forumowicze powiedzieli "jak nic nie trzeba to jeździć i sie cieszyć" więc jeżdzę i sie ciesze :)

#13 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 12 luty 2010 - 20:17

Macie jakiś dobry warsztat blacharski z rozliczeniem bezgotówkowym i autem zastępczym? Dziś zaparkowałem w tyle innego użytkownika drogi :(. U niego kaplica, a u mnie w sumie tylko lekkie obrażenia - ramka na tablice, zderzak i lekko "rusztowanie" pod zderzakiem .... :glupek Gość jak wysiadł, to myślał, że już nie odjadę, bo miał hak, a tu zmyłka ..... hak sie pogiął, a ja mam chłodnicę i nawet atrape nietkniętą ! PT jest OK. 1500 kg robi swoje :piwo

#14 Bezimienny Gość.magik_*

Bezimienny Gość.magik_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 luty 2010 - 11:52

Tak jak obiecywałem piszę co znaleźliśmy w Pitku po oględzinach u mechanika:
- zawieszenie jest ok,
- na komputerze jest błąd, który informuje o braku kontaktu silnika ze skrzynią hmm , ale podejrzewamy, że to wina wymienianego przez poprzedniego właściciela komputera- włożono używkę, pewnie od wersji z ASB,
- samochód niestety nie jest bezwypadkowy, był puknięty w przód, ale podobno niegroźnie i całkiem do rzeczy go zrobiono,
- leci trochę olej, mały koszt naprawy, tylko uszczelka.
To tyle i aż tyle.Chyba nie najgorzej, jak myślę?
Teraz przymierzam się do wymiany całego rozrządu, z napinaczem, pompą wody i uszczelniaczami- troczę po kieszeni zaboli.

#15 nomos

nomos

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 1466
  • Dołączył:  29 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 luty 2010 - 18:26

No to że był pukniety i nie mocno to sie nie masz co przejmować moim zdaniem większośc aut była gdzieś puknieta, najgorzej jak są pokrzywione podłużnice itd.

No ten komp ale myśle że nic strasznego :-) mi też kapie troszke olejem ale z simeringu połosi.
Będzie dobrze tylko musisz dbać :p No ale jak wymienisz sobie już wszystko będzie z głowy więc na początku zawsze coś boli, ja do swojego dołożyłem jedynie wymiane gum na stabilizatorze :-) koncówek :p i oleju a tak jeździ i oby tak dalej tfu tfu





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych