Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Kupię na dawcę, 2.2 CRD przed liftem

Kupię

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 koliber01

koliber01

    Przedszkolak

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 84
  • Dołączył:  23 lut 2012
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 marzec 2022 - 12:10

Witam

Mam pitka 2.2CRD z 2003r. Chętnie kupię ten sam model to robótek garażowych i przekładanki. Obecnie szukam zderzaków ( mały karambol), ale reszta też się przyda. 

Rozważę każdą ofertę, nawet jeśli będzie 500km od Wrocławia. 

 



#2 md2

md2

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 9
  • Dołączył:  30 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2CRD Limite
  • Imię:Monika

Napisano 19 sierpień 2022 - 13:43

Cześć,

mam na zbyciu Pitka 2.2 CRD z 2002 roku. Jest u mnie 14 lat i właśnie podjęłam trudną decyzję o tym, że w końcu nadszedł czas na to żeby się z nim rozstać. Nie dlatego, że przestał jeździć itp., ale dlatego że juz nie mam kasy na to, żeby w niego włożyć kolejne kilka tysięcy pln.

Razem przeszliśmy większość usterek dotykających Pitków, parę lat temu był leczony u Andreasa, ale niestety znowu odezwały się kolejne potrzeby. 

Co dolega: podobno coś się poci turbina, wali znowu łącznik Watta, chyba kończy się maglownica, felgi wymagają generalnego czyszczenia lub wymiany, bo jedna gubi powietrze, ruda opanowała podwozie, podsufitka opadła, znaczek na klapie odpadł, ręczny łapie wysoko, radio działa ale nie zawsze razem z wyświetlaczem, klima padła. Miał już łatane błotniki i kawałki progów. 

Żeby nie było, to ostatnio wymieniłam olej i filtry :-) 

Pitold jeździ, pali ma aktualny przegląd i ubezpieczenie.

 

pozdrawiam Monika - md2   



#3 Bezimienny Gość.nawratk_*

Bezimienny Gość.nawratk_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 październik 2022 - 20:32

Witam

Mam pitka 2.2CRD z 2003r. Chętnie kupię ten sam model to robótek garażowych i przekładanki. Obecnie szukam zderzaków ( mały karambol), ale reszta też się przyda. 

Rozważę każdą ofertę, nawet jeśli będzie 500km od Wrocławia. 

Cześć.
W AUTO SERWIS TATAREK w Chorzowie ul. Nowa 123A mają silnik na zbyciu jak dalej jest potrzeba części.





Podobne tematy Zwiń


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kupię

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych