Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

najniższe udokumentowane spalanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 nero49

nero49

    Kozak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1714
  • Dołączył:  29 lip 2016
  • Rok Produkcji:2006 Route66
  • Silnik:CRD M 150KM
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2022 - 10:22

Mam pytanie a może lepiej propozycję nowej zabawy. Jeśli macie możliwość pochwalcie się najniższym, udokumentowanym zdjęciem z chwilowym spalaniem Waszych pitków ale przy prędkości 50km/h. Proponuję aby w dobie kryzysu ( :haha ) z cenami wklejać zdjęcia z Waszymi osiągnięciami. Wiem że trzeba podzielić to na różne wersje silnika ale liczy się zabawa. Ważne aby zdjęcie obejmowało licznik z prędkością i z wartością spalania.  Moje osiągnięcie przy wersji 2.2 na zdjęciu. Zapraszam do zabawy.

Załączony plik  20220205_002658.jpg   34,42 KB   2 Ilość pobrań 



#2 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4957
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2022 - 13:34

Przedlifty nie mają takiej opcji.



#3 dhmmac/Rumcia

dhmmac/Rumcia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 3656
  • Dołączył:  31 sty 2015
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.4 M
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Rumia
  • Płeć: Kobieta

Napisano 01 maj 2022 - 16:33

Ja też nie mam chwilowego tylko srednie



#4 cyborg

cyborg

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 338
  • Dołączył:  07 maj 2019
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 LPG
  • Imię:Dawid
  • Skąd::Brodnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2022 - 21:17

Chwilowe? Bez sensu, wystarczy że się rozpędzisz do 70 po czym puścisz gaz i w momencie gdy prędkość spadnie do 50 spalanie chwilowe pokaże pewnie 1 litr/100 km.. Po drugie wskazania komputera nie są do końca idealne



#5 nero49

nero49

    Kozak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1714
  • Dołączył:  29 lip 2016
  • Rok Produkcji:2006 Route66
  • Silnik:CRD M 150KM
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 maj 2022 - 11:37

Chwilowe? Bez sensu, wystarczy że się rozpędzisz do 70 po czym puścisz gaz i w momencie gdy prędkość spadnie do 50 spalanie chwilowe pokaże pewnie 1 litr/100 km.. Po drugie wskazania komputera nie są do końca idealne

Skoro to takie proste to zrób i pokaż swój wynik. Po co oceniasz mój pomysł skoro jesteś na nie? Nie rozumiem ludzi którzy tylko potrafią krytykować innych. Nie chcesz brać udziału to zamknij .... temat i nie wchodź na niego. To moja próba zainteresowania chętnych ludzi czymś innym. Nie chcesz - po prostu nie komentuj. Jak chcesz nabić sobie ilość postów - wejdź na temat o skojarzeniach. Pozdrawiam.

#6 cyborg

cyborg

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 338
  • Dołączył:  07 maj 2019
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 LPG
  • Imię:Dawid
  • Skąd::Brodnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 maj 2022 - 19:46

Skoro to takie proste to zrób i pokaż swój wynik. Po co oceniasz mój pomysł skoro jesteś na nie? Nie rozumiem ludzi którzy tylko potrafią krytykować innych. Nie chcesz brać udziału to zamknij .... temat i nie wchodź na niego. To moja próba zainteresowania chętnych ludzi czymś innym. Nie chcesz - po prostu nie komentuj. Jak chcesz nabić sobie ilość postów - wejdź na temat o skojarzeniach. Pozdrawiam.

Takie czasy.. Ktokolwiek coś napisze publicznie i nie zostanie pochwalony/pogłaskany tylko skrytykowany, to już jest foch, obraza i atak. Każdy ma prawo wyrazić opinię, zarówno przychylną jak i krytyczną, a pisząc publicznie trzeba mieć tego świadomość i umieć przyjąć czyjeś inne zdanie na klatę. Jeżeli tego nie potrafisz- nie pisz


Użytkownik cyborg edytował ten post 03 maj 2022 - 19:47


#7 nero49

nero49

    Kozak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1714
  • Dołączył:  29 lip 2016
  • Rok Produkcji:2006 Route66
  • Silnik:CRD M 150KM
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 maj 2022 - 17:24

....

Ujmę to tak - nikomu nie zabraniam wypowiadać się. Każdy jak ma ochotę, może pisać. To miał być temat nowej zabawy, jakaś forma niewielkiej rywalizacji dla chętnych. Skoro wchodzisz na jakiś temat i od razu zanim ktokolwiek inny spróbuje, wypowiadasz się w taki sposób że "po co?', "na co?" i "nie warto" to musisz również brać pod uwagę że ktoś Ci odpowie w taki lub inny sposób. Równie dobrze można w tematach takich jak np. skojarzenia albo kogo spotkałem także napisać - po co to istnieje - no właśnie po to, że są ludzie którzy w ten sposób chcą się zabawić, pomyśleć, w jakiś sposób pogadać z innymi. Nikt nie troluje od razu nowo powstałych pomysłów, tylko czyta i albo bierze w nich udział albo nie.



#8 bagro

bagro

    PT MC

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 921
  • Dołączył:  04 kwi 2012
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT - M
  • Imię:Romek
  • Skąd::SBL
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 04 maj 2022 - 20:40

Tak sobie jadę autostradą a właściwie jak większość. Prawy pas, lewy pas i dobrze nam wszystkim idzie.

Ale nie na długo bo oto potok samochodów zwalnia. Na lewym robi się ciasno, robi się nerwowo, nawet bardzo. Są zakręty i wzniesienia

więc widać wyrażnie że ktoś ma formę '' nowej zabawy'' na autostradzie. Jedziemy 120, nawet 90 bo zapewne gościu chwali się pasażerom jak małe ma spalanie jego limuzyna.

Kup sobie gościu samolot i trenuj niskie spalanie a nie będziesz zawalidrogą. Dlaczego tak łagodnie to napisałem.


  • cyborg lubi to

#9 nero49

nero49

    Kozak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1714
  • Dołączył:  29 lip 2016
  • Rok Produkcji:2006 Route66
  • Silnik:CRD M 150KM
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 maj 2022 - 06:38

Do moderatorów. Widzę że temat należy zamknąć zanim się zaczoł, skoro znalazła się kolejna "ofiara" której nie pasuje pomysł zabawy i musi deptać w pedał ile fabryka dała. Trolować każdy może i lepiej będzie temat zamknąć niż powiedzieć kilka słów które cisną się na klawiaturę w takiej chwili do tego typu ludzi.

#10 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 maj 2022 - 09:52

Szkoda... Zamykam na jakiś czas.

Ochłońcie.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych