Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

2.2 CRD na części?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Even

Even

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 25
  • Dołączył:  13 lut 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 maj 2023 - 13:53

Cześć, od półtora roku moj CRD 2.2 '2002 r stoi w ogrodzie i z racji braku czasu nie przywrócę go do pięknego stanu. Akumulator padł i nie dał się zreanimować, więc Pitek jest niejezdny. Możecie podsunąć mi kwotę, za jaką mógłbym go wystawić jako pojazd uszkodzony lub na części? Do ostatnich dni oczywiście jeżdził :) Przebieg oryginalny ok. 220 tys.km, kolor srebrny, felgi 17" Fotki oczywiście podrzucę.

 

Pozdrawiam,

even



#2 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4972
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 maj 2023 - 15:39

Cześć, od półtora roku moj CRD 2.2 '2002 r stoi w ogrodzie i z racji braku czasu nie przywrócę go do pięknego stanu. Akumulator padł i nie dał się zreanimować, więc Pitek jest niejezdny. Możecie podsunąć mi kwotę, za jaką mógłbym go wystawić jako pojazd uszkodzony lub na części? Do ostatnich dni oczywiście jeżdził :) Przebieg oryginalny ok. 220 tys.km, kolor srebrny, felgi 17" Fotki oczywiście podrzucę.

Pozdrawiam,
even


Kup nowy akumulator i będzie git.

#3 Even

Even

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 25
  • Dołączył:  13 lut 2018
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.2 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 maj 2023 - 10:23

Niestety nie mam już czasu na przywrócenie go do stanu świetności, a koszt zakupu nowego aku będzie niewiele niższy od kwoty jaką chciałbym za Pitka otrzymać. Stąd wolę zbyć go na części, zwłaszcza, że mechanicznie nic mu nie dolega. Poza elektryką, która różne kaprysy miewała:)
Niestety nie mam już czasu na przywrócenie go do stanu świetności, a koszt zakupu nowego aku będzie niewiele niższy od kwoty jaką chciałbym za Pitka otrzymać. Stąd wolę zbyć go na części, zwłaszcza, że mechanicznie nic mu nie dolega. Poza elektryką, która różne kaprysy miewała:)

#4 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5156
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 maj 2023 - 16:26

jakieś fotki????







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych