Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Wymiana liczniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mamrot

Mamrot

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 13
  • Dołączył:  23 lip 2022
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.0
  • Imię:Anna
  • Skąd::Nederland
  • Płeć: Kobieta

Napisano 30 kwiecień 2024 - 14:21

Witam.
Bardzo proszę o radę. W moim PT miałam liczniki o nr. Części 04671816AM. Niestety te licznika są kompletnie martwe, więc po wielu nieudanych próbach znalezienia dokładnie tych samych zamontowałam liczniki o nr. 04671816AC -co oczywiste teraz PT świeci się jak choinka. Moje pytanie brzmi. Czy muszę mieć dokładnie te liczniki jakie miałam? Chodzi mi o to czy muszę szukać do upadłego liczników z tym samym numerem. Jeśli tak to jakie są szanse na korektę kilometrów, ponieważ mój ma przejechane 150tys. A logiczne że wyświetla mi przebieg km inny. Oraz czy jest może jakaś sekretna metoda żeby te liczniki które mam teraz działały poprawnie? Bo niestety nawet poziom paliwa wyświetlają obecnie z kosmosu. Bardzo proszę o informację i radę co byście Państwo zrobili w mojej sytuacji. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

#2 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1313
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2024 - 17:17

Witam.
Bardzo proszę o radę. W moim PT miałam liczniki o nr. Części 04671816AM. Niestety te licznika są kompletnie martwe, więc po wielu nieudanych próbach znalezienia dokładnie tych samych zamontowałam liczniki o nr. 04671816AC -co oczywiste teraz PT świeci się jak choinka. Moje pytanie brzmi. Czy muszę mieć dokładnie te liczniki jakie miałam? Chodzi mi o to czy muszę szukać do upadłego liczników z tym samym numerem. Jeśli tak to jakie są szanse na korektę kilometrów, ponieważ mój ma przejechane 150tys. A logiczne że wyświetla mi przebieg km inny. Oraz czy jest może jakaś sekretna metoda żeby te liczniki które mam teraz działały poprawnie? Bo niestety nawet poziom paliwa wyświetlają obecnie z kosmosu. Bardzo proszę o informację i radę co byście Państwo zrobili w mojej sytuacji. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

jeśli chodzi o km to zdaje się jest potrzebna wizyta na stacji diagnostycznej, Szczegóły  i  co trzeba zrobić ktoś Ci podpowie a najpewniej ktoś na stacji na której to będziesz robić


  • Mamrot lubi to

#3 Mamrot

Mamrot

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • Posty: 13
  • Dołączył:  23 lip 2022
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.0
  • Imię:Anna
  • Skąd::Nederland
  • Płeć: Kobieta

Napisano 30 kwiecień 2024 - 17:21

jeśli chodzi o km to zdaje się jest potrzebna wizyta na stacji diagnostycznej, Szczegóły  i  co trzeba zrobić ktoś Ci podpowie a najpewniej ktoś na stacji na której to będziesz robić


Ok dziękuję za odpowiedź. A jakieś sugestie na temat numeracji części? Pozdrawiam

#4 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16938
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2024 - 09:39

Każdy licznik z dowolnego pt powinien chodzić bez problemu - proszę szukać usterki w aucie - km nie wolno korygować jest to karalne , jak Krzysztof zauważył po wymianie wizyta na stacji diagnostycznej i zrobią wpis dotyczący wymiany i przebiegu . 


  • pitkowechucherko lubi to

#5 Piotr1969

Piotr1969

    PT Amateur

  • Użytkownicy
  • Posty: 19
  • Dołączył:  30 wrz 2020
  • Rok Produkcji:Brak
  • Silnik:Brak
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 maj 2024 - 07:24

Witam,zmiana kilometrów w cepiku u diagnosty kosztuje 50 zl





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych