PT 2.0 benzyna 2002 rok - w minioną sobotę po powrocie z ACM a także w trakcie jazdy zauważyłem problem z biegami, momentami wchodziły mega ciężko, za chwilę normalnie, wieczorem na odpalonym q ogóle nie chciały wchodzić, po podpompowaniu pedałem sprzęgła wchodził ale z trudem zapalał, tak jakby nie rozłączało docisku, po kolejnych pompowaniach odpalał bez problemu.
Sprawdziłem zarówno pompkę za pedałem - sucho, wysprzęglik też wygląda na suchy, nic nie jest ulane, nic nie kapie.
Próbować odpowietrzyć? Czy wysprzęglik ma odpowietrznik? Mój zdaje się wygląda tak jak ten niżej i wyczuwam 2 króćce, do jednego na pewno podłączony jest przewód












