Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


PT Bez klimy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 kwiecień 2010 - 18:43

Drodzy koledzy jak moze wiecie, moze nie od niedawna zarejestrowalem sie na stronie szukam swojej drugiej polowki;) Powiedzcie prosze czy ktos z Was trafil kiedys na PT bez klimatyzacji? Trafilem na takiego, niektorzy moze czytali moj post, numeru VIn do dzis sprawdzic sie nie udalo...chetnie poslucham Waszych opini i jak ze cennego doswiadczenia;) Jest to mozliwe aby mial pelne wyposazenia z wyjatkiem klimatyzacji..

#2 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:47

Dante, zdarzają się takie przypadki. Kilka linków zapodawanych przez inne osoby na forum potwierdzały ten fakt.

W kwestii numeru VIN. Ja dzwoniłam do ASO i mi Pan (za każdym razem ten sam) tłumaczył co było robione z autem i kiedy. Określał również co może paść i ewentualnie ile może mnie to kosztować. Dzięki temu nie wybrałam się na oględziny kilku PiTków, bo sprzedawcy nieźle ściemniali w ogłoszeniach :)

#3 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:55

Rany! Jesli to Wy jestescie na tym zdjeciu czym predzej musze pitka nabyc;) ...Wiesz...dzwonilem do Krakowa...udzielili mi tylko informacji ktora wg nich posiadali...mianowicie ze w 2004 roku samochod mial 76 tys i wyjechal na kolach z Niemiec, sprzedajacy mowi ze od 2004-06 stal na co ma dowod w postaci nie podbitego przegladu rejestracyjnego... i wbitej 1-wszej rejestracji w polsce na rok 2006 kurcze chlop wydaje sie byc uczciwy... Nie ma tej klimy...no nie wiem...powiedzial ze ma wystrzelaona poduszke powietrzna kierowcy ale bity nie byl...czy jest wogole taka mozliwosc aby wystrzelila poduszka z innego powodu nizeli kolizja...jeszcze na 4 posiadane... jedna.. Samochod jest w dobrej cenie ale daleko..jesli tam pojade to z zamiarem kupna...z krakowa do Konina...no pomiedzy Koninem a Inowroclawiem...nie oszukujmy sie kawal drogi... urlop, paliwo... nie chce sie wkurzyc i sprzedajacy wydaje sie to rozumiec... Ale sam wiem jak latwo komus cos wcisnac... na codzien zajmuje sie tym samym bedec przedstawicielem handlowym;) Eh... nie powinienem dac sie oszukac...ale z mechanika mialem malo wspolnego...

#4 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 29 kwiecień 2010 - 20:11

Rany! Jesli to Wy jestescie na tym zdjeciu czym predzej musze pitka nabyc;)



My :) Właściwie troje z nas jest stałymi bywalcami forum, a czwarta persona to druga połówka naszego kolegi :)

Jeżeli klima nie jest Ci potrzebna to możesz się nim zainteresować. O tych poduszkach strzelających tez juz gdzieś na forum czytałam, ale nie pamiętam czego to może być powodem... Za dużo postów, miesza się ;)

Ja szukając PT Cruisera założyłam, że dalej niż 100 km po niego nie jadę. Te, które były dalej sprawdzali moi znajomi z Polski (ubolewam, że wtedy nie wiedziałam o istnieniu forum). A jechać w ciemno, żeby zobaczyć gniota... Człowiek się zraża i traci chęć do kupowania czegokolwiek...

#5 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2010 - 00:36

dante napisz mi na pw gdzie i co to podjade zobaczyc towar ..........czyli pitka i dam ci znac

[ Dodano: 2010-04-30, 01:39 ]
ja z krk do gniezna potem jeszcze raz i na powrot juz w pitku do domu... bell nie przesadzaj ales sobie ramy wstawila ....no no 100 kilometrow a moze by tak 1000??????????? he he he ;P ;P ;P

#6 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 30 kwiecień 2010 - 08:06

miecio, mając własny samochód to żaden problem pojechać i 1000 ;P a tak musiałam się ograniczyć ze względu na brak transportu ;)

I nie sądziłam, że specjalnie dla kolegi Dante będziesz jechać pod Inowrocław, Konin czy okolice ;P

#7 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2010 - 09:49

Bell,

...Wiesz...dzwonilem do Krakowa...udzielili mi tylko informacji

Myślę, że Miecio nie będzie musiał w tym przypadku opuszczał granic grodu Kraka, aby zerknąć na to autko. :lol

#8 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 30 kwiecień 2010 - 09:51

adames, ale Dante jest z Krakowa a auto stoi pod Inowrocławiem :)

Samochod jest w dobrej cenie ale daleko..jesli tam pojade to z zamiarem kupna...z krakowa do Konina...no pomiedzy Koninem a Inowroclawiem...nie oszukujmy sie kawal drogi...


;P

#9 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2010 - 09:56

Bell,
Tak to jest , jak się czyta wybiórczo i nie doczytując do końca :torba :lol

#10 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2010 - 17:11

sprawa sie wyjasnila nie trzeba nigdzie jechac ani ogladac /pw/ a ja nie zauwazylem ze toc ten pitula stoi daleko..... ;P

#11 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 30 kwiecień 2010 - 17:14

sprawa sie wyjasnila nie trzeba nigdzie jechac ani ogladac


Ale to znaczy, że co?? Że Dante go bierze?? czy że szuka dalej??

#12 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 kwiecień 2010 - 17:15

szuka dalej! dante

#13 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:38

No szukam, szukam...ale jesli nie bedzie nikogo kto moglby pomoc...no coz...urlop tankuje clio i do Inowroclawia... kurde..szkoda ze nie mozecie pomoc w sprawdzeniu numeru VIN...juz samo to by bardzo pomoglo..

#14 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 30 kwiecień 2010 - 22:44

Dante, jakbym miała możliwość to chętnie bym pomogła... :torba

Wejdź na bezwypadkowe.net Tam znajdziesz temat dotyczący sprawdzania aut z USA (o ile upatrzony przez Ciebie model przypłynął zza oceanu). Pablo poda Ci historię auta z Carfax'u. I wtedy powinieneś wiedzieć co i jak...

#15 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 01 maj 2010 - 09:51

Probowalem:/ Samochod byl wyprodukowany w Austrii.. Wiec strona nic nie pomoze...wiem ze w 2004 jak mowilem mial 76 tys km i nie byl bity, w serwisie powiedzieli ze to ostatnia data zapisu na jego temat, wyjechal na kolach do polski...jest na blachach "starych" tzn. nie ma flagi UE tylko stara Polska rejestracje z nasza flaga.. Sprzedajacy mowi ze ma ksiazke serwisowa...no mozna zawsze kupic na allegro;) Mowi tez ze ma przeglady z Panstwowych placowek oraz pauze od 2004-2006 pierwsza rejestracja w 2006 i przez te 2 lata stal na co wg niego dowodem jest brak przegladow w dowodzie rejestracyjnym..jesli stal 3 latat bylbym w stanie uwierzyc ze ma teraz 110.000 tys.. Co myslicie..?

#16 ALICE

ALICE

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 378
  • Dołączył:  07 paź 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:1,6
  • Imię:Alicja

Napisano 01 maj 2010 - 12:23

Sprawdz , w ASO Chrysler 180 pln, i wyrzuty zostaną lub mniną :dance

#17 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2010 - 17:53

alice ales wyslala post czlowiek sie gotow zalamac.... he he he hiiiii...... a tak zupelnie serio wyglada calkiem calkiem tylko tak dlugo stal???? zastanawiajace....

#18 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 01 maj 2010 - 18:57

Mnie też to zastanawia, trochę to dziwne, że ktoś kupuje auto, a potem nim nie jeździ. Chyba , że to było kupno kolekcjonerskie i auto miało stać w garażu , wśród innych ciekawych egzemplarzy. :cwaniak

#19 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 maj 2010 - 21:16

Koledzy, po dlugich przemysleniach i rozmowach ze sprzedajacym... skoro nikt nie jest w stanie pomoc w okolicach Konina...no coz jade.. Zalatwilem urlop a noz bedzie porzadny egzemplarz...gaz ma nowy tyle mojego;) Wezme go na stacje diagnostyczna poprosze o dokladne sprawdzenie...oczywiscie oddalona z 70 km, gosc pracuje w komisie bedzie znal duzo zakladow... Wg mnie jest cofany na 100%..no ale...zobaczymy po stanie jak to wyglada...

Teraz prosba...macie w posiadaniu te samochody od kilku lat..jakies doswiadczenie-zapewne duze co poniektorzy...

Gosc jak uczciwie wspominal "do roboty" jest:

-drazek czy koncowki drazka kierowniczego
-prawy wahacz jakies gumy simering...wybaczcie ze kalecze jezyk mechaniki ale kompletnie sie na nim nie znam...wg mnie caly wahacz do wymiany...
-rozrzad...mowil ze byl robiony przy 80 tys, ale jak pamietacie w serwisie powiedzieli ze mial 74 tys czy cos kolo tego juz nie pamietam kiedy z Niemiec wyjechal...

Jaki jest orientacyjny koszt takich napraw? Mniej wiecej...i gdzie takie czesci zdobyc aby byly dobrej jakosci.. to juz moze abstrakcyjnie wybiegam w przyszlosc... ale koszt znac bym chcial..

Musze nim pokoncac w razie zakupu ponad 400 km..

A jesli okaze sie ze to szrot na kolkach wkleje na forum zdjecia Pana sprzedawcy tuz przed moim odjazdem...


aaa...i wazna sprawa...wlasciciel wspomina ze samochod bity nie byl...sprawdze czujnikiem lakieru... mowi ze jest wystrzelona poduszka powietrzna kierowcy...ze tylko ta...ze samochod ma czujnik zapiecia pasow i uderzaja tylko te poduszki gdzie pasy sa zapiete...prawda? I ze wystrzelenie nastapilo z innej przyczyny nizeli kolizja... dziura? Koleina?...jest to mozliwe czy raczej nie? No mowi wszystko raczej uczciwie..

#20 Kostek

Kostek

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1591
  • Dołączył:  27 mar 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:1,2 benzyna M
  • Imię:Adam

Napisano 05 maj 2010 - 22:02

Czy ten PiTek ma tak atrakcyjną cenę że się tak na niego uparłes. Ja też niedawno dopiero kupiłem PiTka zrobiłem za tym samochodem z 1000 km nawet załapałem mandat :lol a na koniec kupiłem 50 km od miejsca zamieszkania. Sprawdzaj dokładnie to co sprzedajacy Ci oferuje bo z doswiadczenia wiem że sciemniają na całej lini mówią wszystko co chcesz usłyszeć a jak tylko przyjedziesz to się okazuje że połowu z wyposażenia brak. A oto masz przykład http://www.allegro.p... ... uiser.html
Ten samochód nie ma ABS Alufelg i tempomatu jak widzisz facet całkiem co innego pisze wiem to napewno bo sam zrobiłem w jedną stronę ponad 200km zeby się o tym dowiedzieć najlepsze jest to że od tego czasu facet ponownie wystawił to auto za mniejszą cenę lecz w dalszym ciągu ma napisane że ma ABS ALUFELGI i TEMPOMAT nie jestem pewny czy on cokolwiek ma bo reszty niesprawdzałem chciałbym jeszcze nadmienić że z trasy do faceta dzwoniłem i się upewniałem czy ma ABS a on potwierdzał że ma. Jeszcze jedno według mojej opini jak masz dać odpowiednią kasę to szukaj PiTka z klimą bo warto.

[ Dodano: 2010-05-05, 23:05 ]
No i ta poduszka mi coś nie pasuje jakby miała szczelać przy dziurach to by robiła większe niebezpieczeństwo niż bezpieczeństwo





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych