Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


PT Bez klimy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 maj 2010 - 22:09

Wiem..no ale jesli nie pojade nie dowiem sie nic... wiesz cena jest ok. Chce 15 tys..rok 2000. Brak tej klimy-wiem ze to wielki plus samochodu...na ale...jesli bylby naprawde dobry technicznie to wzia bym bez klimy... Powiedzcie..skoro poruszyles juz ten temat...wiem jak sprawdzic wyposazenie rovera 75 poniewaz interesowalem sie tym modelem...ale PT-ka...nie mam pojecia jak sprawdzic wyposazenie o ktorym wspomial..

#22 Kostek

Kostek

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1591
  • Dołączył:  27 mar 2010
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:1,2 benzyna M
  • Imię:Adam

Napisano 05 maj 2010 - 22:39

Ja nie miałem co sprawdzać tam tego po prostu nie było :lol

#23 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 05 maj 2010 - 22:40

Dante, ja o braku podgrzewanych foteli, które zapewniał sprzedający dowiedziałam się po podpisaniu umowy... Wsiadłam do samochodu i pytam pana "a jak się włącza podgrzewane fotele?" a on patrzy na mnie, drapie się po głowie i mówi - wie pani, ja to z opisu innego PiTka ściągnąłem i ten tego nie ma. Więc zapewne większośc sprzedawanych na allegro ma pobrane opisy od tych innych...

N I E S T E T Y

A żeby wiedzieć co kto ma - trzeba się znać... :/

#24 Bezimienny Gość.Dante_*

Bezimienny Gość.Dante_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 07 maj 2010 - 23:38

Koledzy podpowiedzcie jak dobrze sprawdzic PT-ka... adames juz troche napomnial-dzieki:) Ale moze i Wy znace jakies dobre metody?

#25 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13780
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 09 maj 2010 - 10:01

nie chce mieszac ale zbyt wiele niewiadomych z tym autem ja komus ogladalem cabrio w krk i to tragedia byla na odleglosc trudno powiedziec brak klimatyzacji duzy minus to ze poduszka wypalila jeszcze wiekszy po podlaczeniu do komputera mozna sprawdzic kiedy byly anulowane kody sprawdzic stan lakieru czujnikiem warto ale pamietaj ze czasem drobna ingerencja lakiernika nie dyskwalifikuje auta radze szukac i sie nie napalac to jest troche kasy do wydania robota z zawieszeniem to normalne jak i przy innych autach koszt jest porownywalny pytasz jak dobrze sprawdzic juz wiele ludzi tu na forum sie wypowiadalo ja dodam tylko ze trzeba samemu ogladac i pojechac na serwis zeby fachowiec sprawdzil to czego sam nie zobaczysz......powodzenia Dante





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych