Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

UWAGA !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2011 - 00:35

rafe1, I tutaj się muszę zgodzić. bm639 - nie sądzisz chyba, że w Stanach dużym problemem jest znalezienie klapy tylnej używanej do pt w kolorze tego akurat samochodu. Tam w popowodziowych autach przewalają całe wnętrza - bo po co się męczyć z czyszczeniem - a błoto w drzwiach zostaje. Dzisiaj tez miałe lekko uszkodzona Pacyficę - niby restrykcja tylko dlatego, że coś leko na dach spadło - w sumie chyba z 30 kilo szpachli na całym aucie - i co wypadkowy, czy nie? oprócz tego spadł chyba ze sztaplarki dokładni tak jak pisałem wyżej. Nawet ładna, tylko czy takim czymś chciałbyś jeszcze raz dachować lub - nie życzę nikomu - czołowo zaliczyć? Ludzie szanujmy siebie i swoje zdrowie - reszta nie jest ważna. Pozdrawiam

#22 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 03 kwiecień 2011 - 09:32

maxym72 w takim przypadku to kupa złomu, ale jeśli masz wymieniony np. zderzak, albo maskę to naturalne, że musisz pomalować (chociaż cieniowanie) sąsiednich elementów ... jak przyjdzie jakiś oszołom, to ci powie że pół auta było tłuczone - o to mi chodziło, a nie o wraki :lol

#23 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2011 - 10:13

bm639, O oszołomach szkoda gadać - masz rację. Znam kilku klientów, którzy poruszają się poobijanymi samochodami, bo jak bedą sprzedawać to nielakierowany. Przesada. Pozdrawiam

#24 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 03 kwiecień 2011 - 14:30

Wystarczy ze ktos ci gwozdzikiem przeleci przez cale autko i juz do lakierowania - albo gdzie na parkingu ktos bedzie cofac i uderzy cie niefortunnie i juz masz lakierowanie auta - pozniej niby wychodzi ze skladany pewnie z dwoch albo cos innego wymyslą - niemowiąc ze kupując auto za 5-6tys widzialem kolesia z miernikiem lakieru wyszukującego jeszcze pecherzyki rdzy zeby moze z ceny zeszli. Ja osobiscie nie dyskwalifikuje aut uszkodzonych - a takie po dachowaniu odrazu powinny byc kasowane i niszczone zeby nikt nie mogl tego nie probowal nawet tego starac sie wyklepac z trzech.
Moje wszystkie pitki mialy jakąs przygode - wiem co bylo uszkodzone i kiedy a nawet kto to naprawiał - jak widac jezdzą od kilku lat jestem zadowolony.

#25 Bezimienny Gość.marcin_m_*

Bezimienny Gość.marcin_m_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 lipiec 2011 - 11:11

byłem oglądałem i przejechałem sie nim, od pewnego czasu szukam PT, właściciel nic nie chciał powiedziec o przeszłości auta. W zawieszeniu cos stukało - nie jestem mechanikiem wiec nie wiem co ale było to dosyć głośne, wyskakują trzy błędy po sprawdzeniu metodą kluczykową i a zdjęcia które sa na aukcji sa juz nieaktualne.

#26 bm639

bm639

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 363
  • Dołączył:  21 lut 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4 LPG
  • Imię:Maciek

Napisano 14 lipiec 2011 - 20:06

marcin_m, jakiego ty szukasz? Możemy się umówić w stolicy i obejrzysz sobie mój :)

#27 Bezimienny Gość.marcin_m_*

Bezimienny Gość.marcin_m_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 lipiec 2011 - 07:21

bm639, szukam pt w automacie ale może być też w manualu chętnie się spotkam.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych