Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Uwaga! Pani Malinowska prosi o poradę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Pani Malinowska_*

Bezimienny Gość.Pani Malinowska_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2013 - 17:55

Cześć
Mam zamiar kupić PT Cruiser'a. Mam na oku dwie oferty z allegro, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc ocenić ich wiarygodność? Z góry dziękuję.

oferta Nr 1

oferta Nr 2

#2 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 785
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 18:17

Pani Malinowska, nie będę oceniał innych.......... :diabelek ale swojego zaproponuję....... :cwaniak
10% zniżki dla kupujących z forum............
http://otomoto.pl/ch...-C26518202.html

#3 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 25 luty 2013 - 18:17

Ad 1: ładny, nawet bardzo, ale nie jestem do końca pewien, czy w 2001 były już zderzaki całe w kolorze nadwozia nawet w najbogatszej LIMITED...a taka jest w ofercie! Nie zaprzeczam, tylko osobiście jeszcze nigdy nie widziałem z takimi zderzakami z tego rocznika. Może się czepiam, ale z jakiej paki ten ktoś ma jeszcze oryginalny Brief, skoro zarejestrowany jest już w PL? Mi mój obowiązkowo zabrano przy rejestracji (Wydział komunikacji)... hmm

Ad 2: nie ma kierownicy wielofunkcyjnej, na 100%! Dziwnie montowana rejestracja - seryjnie w europejskich tak nie było, nawet w szwajcarach, a i nawet jakby przełożył, to coś nie widać dziur po wkrętach na środku zderzaka.

Pani Malinowska, gwoli ścisłości - nie odradzam, tylko stwierdzam fakt z "ciekawostek", jak Pani wpadł któryś w oko, to jedź zobacz na żywo... :)

#4 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 18:33

jakie wychodzily po rocznikach to mozesz zobaczyc u mnie na stronie, www.pt-cruiser.pl , auta zbyt wypucowane, co ich nie dyskwalifikuje, ja bym Pani proponowal zainteresowac sie autem tomka, znane na forum, zadbane, cholera wie co w tych przedstawionych egzemplarzach siedzi w srodku,.... tego ci sprzedajacy nie powie, jak kupisz auto proponowane na forum, to zapewne sprzedajacy nie zrobi cie w balona
:miecio

#5 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 18:38

Pani Malinowska, po co Szanowna Pani pcha się w maliny? chłopaki z forum mają na sprzedaż auta zadbane-wypieszczone. Przy zakupie auta z allegro na bank masz ''mine'' zwłaszcza, że Pt to PT śmiem sadzić, że na tzw. dzień dobry masz wydatek rzędu 3K (oby) to była wersja optymistyczna :lol
Moje skromne zdanie...ale w sumie ''Kto nie ryzykuje, szampana nie pije''
Kłaniam się nisko :piwo

#6 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 18:40

Ten drugi wydaje mi się być malowany albo przyszykowany do sprzedaży bo świeci się jak wiadomo co komu i kiedy a poza tym stoi juz na allegro dłuuugi czas. Ja mogę również swojego zaproponować, co prawda zarezerwowany do środy-czwartku, ale jest ;)
Oto link do mego ogłoszenia ;)
http://otomoto.pl/ch... ... 85914.html

#7 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 25 luty 2013 - 18:59

miecio, dobra strona :kciuki, no i wyjaśniło się, że miałem jednak nosa - lakierowane w pełni zderzaki weszły od rocznika modelowego 2003 (może być rok produkcji 2002, ale to zależy od kiedy wszedł do produkcji - zazwyczaj 2. połowa poprzedniego roku rocznika modelowego)...

#8 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 19:07

dobra bo moja... heheheee, musze uaktualnic a nie mam specjalnie czasu i materialy i zlodzieje zaje.......................
a mialem tego sporo :miecio

#9 mateuszmjm

mateuszmjm

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 370
  • Dołączył:  19 wrz 2009
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Mateusz
  • Skąd::Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 20:52

Ja jak kupowa³em swojego PT rocznik 2001 te¿ mia³ zderzaki lakierowane pod kolor nadwozia, a owszem Pitki ³adne.

#10 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 25 luty 2013 - 22:40

mateuszmjm, Ludzie przy pierwszej szkodzie lakierowali zderzaki w całości, bo denerwowały ich ślady po taśmie. Poza tym nie każdy lakiernik potrafił pomalować tylko kawałek zderzaka... :haha

[ Dodano: 2013-02-25, 22:45 ]
Pani Malinowska, Tego drugiego mogę sprawdzić, czy był u mnie w serwisie. Jutro dam znać. Ale chyba go nie było - nie pamiętam tej nalepki na tylnej klapie pod 2.0

#11 Bezimienny Gość.TOJO_*

Bezimienny Gość.TOJO_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 25 luty 2013 - 22:52

tego pierwszego już nie ma bo dzwoniłem ale ten drugi jest jak by była jakaś pozytywna informacja to też bym był zainteresowany

#12 maxym72

maxym72

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 6791
  • Dołączył:  19 sty 2009
  • Rok Produkcji:2014
  • Silnik:Sedici=4x4
  • Imię:Max
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 09:39

TOJO, Tego drugiego nie było u mnie w serwisie, przynajmniej pod tymi numerami rejestracyjnymi. Nic nuie mogę powiedzieć. Pozdrawiam

#13 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 10:13

tego pierwszego już nie ma bo dzwoniłem ale ten drugi jest jak by była jakaś pozytywna informacja to też bym był zainteresowany


Przemek, wyjdź do swojego tematu zakupowego, nie mieszaj tu Pani Malinowskiej :diabelek

#14 Bezimienny Gość.Pani Malinowska_*

Bezimienny Gość.Pani Malinowska_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 luty 2013 - 16:15

No właśnie. Nie mieszajcie mnie proszę...tylko pomóżcie. Bo mam dylemat. Z gazem czy bez? Wiem, że użytkownicy tego forum będą zachwalali swoje ( przeznaczone do sprzedaży) PT, ale wiecie jak to z kobietami....może szukam "księcia z bajki"...Liczy się też wygląd. Czarny lub ciemny granat...Jest the best. No i poza tym na co zwracać uwagę przy wstępnej selekcji netowej? Obecnie jeżdżę fordem Ka, zainwestowałam w niego sporo kasy ( stara wersja), ale chcę coś większego... i własnie odlotowego kształtem.
Dlatego padło na PT. W fordach mankamentem jest rdza, wyłażąca przy wlewie paliwa, tylnej wycieraczce szyby, czasami progi....Jak jest w PT?
Dzięki za wszystkie wpisy i odzew...

#15 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 16:55

w pt to dopiero korozja sobie uzywa!!! w pt elementy stalowe sa nie malowane i koroduja na potege, ostatnio koledze w pt jak pojechal na myjke cisnieniowa to pol progu odpadlo...,,,taki to ten pt jest inzynier amerykanski sie nie wysilil, , najlepsi inzynierowie sa w niemczech, projektuja swietne auta , zwlaszcza vw i audi, kolory najlepiej sprzedajace sie to czarne i grafitowe, no nie sa to tuzinkowe samochody, jak widac na drogach......:miecio

#16 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 17:16

miecio, straszysz kobietke :lol Małgosia nie jest zle z korozją w PT syt. o której Miecio...to sporadyczny wypadek i nikt nie wie co jak i dlaczego.
Kolor oczywście co komu się podoba. Szukaj swojego ''księcia'' może okazać się, że ktoś blisko wybrańca mieszka i będzie możliwość podjechania i sprawdzenia ''cudaka'' :cwaniak Powodzenia

#17 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 18:03

postrasze jeszcze tym ze koszt mycia ciemnego auta to duzy wydatek w budzecie, no chyba ze ktos nie dba o wyglad powozidla,... najmniej budzi sie sreberko prawda sluna; :sluna

#18 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 18:04

Mieciu, co Ty gadasz......... Pt nie rdzewieją na potęgę. Mam juz drugiego i rdzy nie miałem w poprzednim nigdzie, a w tym delikatna przecierka jest i odpryśnięty kawałeczek lakietu i tutaj wlasnie jest malutkie ognisko ale chciec to zrobić to 15 minut roboty z zaprawką. Nie ma mowy o żadnym gniciu. Są oczywiście niektóre ananaski takie ze progów nie ma ale ja się jeszcze nigdy z czyms takim nie spotkałem w pt.

#19 ARON

ARON

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 851
  • Dołączył:  05 maj 2012
  • Rok Produkcji:xxxx
  • Silnik:2.0
  • Imię:x

Napisano 26 luty 2013 - 18:11

Amerykańskie z reguły mają słabiej zabezpieczone podwozia (tyczy się to głównie tych na rodzimy rynek) - nie wszystkie, ale ogólnie, dlatego warto nad dodatkowym zabezpieczeniem pomyśleć po zakupie, a co do PiTka, to warto porównać grubość blach nawet z wieloma nowszymi autami w podobnym segmencie - czasami może człowiek się zaskoczyć/rozczarować - w zależności od punktu widzenia :)

#20 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8212
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 luty 2013 - 18:16

najmniej budzi sie sreberko prawda sluna;

to fakt :cwaniak





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych