Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

części z Anglii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mari

Mari

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 51
  • Dołączył:  26 lis 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:CRD 2,2
  • Imię:Marzena

Napisano 29 grudzień 2011 - 17:31

Gdybym miała taką możliwość to jakie części opłaca się zakupić w Wielkiej Brytanii?

#2 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 785
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 grudzień 2011 - 21:31

Mari jest dość dużo rzeczy które można zakupić w Anglii do naszych Pitków. Jak posiadasz takie możliwości to mnie też by coś takiego interesowało..... hmm tylko trzeba dokładnie sprawdzać ceny i producentów hmm

#3 Mari

Mari

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 51
  • Dołączył:  26 lis 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:CRD 2,2
  • Imię:Marzena

Napisano 29 grudzień 2011 - 21:35

Mogę zapodać temat siostrzyczce. Na razie mogę spróbować coś ściągnąć małego, bo mój syn wraca 4 stycznia. Nie wiem tylko czy ona sobie da radę z takimi zakupami? hmm Może jej ktoś na miejscu pomoże ale nie wiem o czym z nią rozmawiać

#4 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 785
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:11

Mari fajnie że masz kogoś znajomego na miejscu. Ja kiedyś przez kolegę sciągałem pewne elementy z Angli, on zamawiał na miejscu z dostawą do domu a później przywoził to do kraju i musze powiedzieć że się opłacalo....
Tutaj jest linka do sklepu; http: http://www.ptcompany.co.uk/ może coś znajdziesz.....

#5 Mari

Mari

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 51
  • Dołączył:  26 lis 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:CRD 2,2
  • Imię:Marzena

Napisano 30 grudzień 2011 - 17:21

No właśnie widziałam w waszych postach, że korzystaliście z towaru z UK. Coś mi stuka zawieszeniu po prawej stronie więc na pewno będę musiała od tego zacząć naprawy. Nie wiem tylko co mam kupić (na badanie mechanika będzie mnie stać dopiero w przyszłym miesiącu) i czy jest sens ściągać te części akurat z stamtąd.

#6 TOMHAL7

TOMHAL7

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 785
  • Dołączył:  15 wrz 2008
  • Rok Produkcji:Brak...
  • Silnik:Brak...
  • Imię:Tomasz
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2011 - 17:24

Mari części do zawieszenia naszych Pitków kupujemy w kraju ceny są dobre..... ja miałem na myśli zakup np. elementów chromowanych w Angli na te rzeczy mają dobre ceny a u nas raz że bardzo trudno dostępne a po drugie ceny powalające...

#7 Mari

Mari

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 51
  • Dołączył:  26 lis 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:CRD 2,2
  • Imię:Marzena

Napisano 30 grudzień 2011 - 18:04

ok napisz co by ci było potrzebne moze zdążą zamówić do środy ja planuje wyjaz w maju :)wiec będzie kolejna okazja

#8 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2011 - 18:16

Panie, Panowie! chcecie?, ale z http://www.ptcompany.co.uk no-problem :cwaniak
Mam przyjaciela w UK mieszka?żyje hmm nie na Ealin'u :piwo

#9 Mari

Mari

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 51
  • Dołączył:  26 lis 2011
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:CRD 2,2
  • Imię:Marzena

Napisano 30 grudzień 2011 - 19:23

Dzięki sluna ale pytanie bardziej brzmiało jakie części z UK ściągać, co sie opłaca. Nie wiem w jakiej cenie np. u nas można kupić nakładkę na tylni zderzak. Na podanej przez was stronie koszt takowej to 34 funty. Nigdzie nie znalazłam u nas takiej nakładki do porównania.

#10 maro20

maro20

    VIP

  • Na zawsze z nami
  •   
  • Posty: 4321
  • Dołączył:  15 sty 2010
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2crd
  • Imię:marek
  • Skąd::W-wa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2011 - 19:56

Mari, części tzw mechaniczne są porównywalne.Natomiast inne np. do tuningu /nakładki,chromy,bajery/korzystniej kupić w UK.Osobiście radzę sprawdzić w necie ceny zamienników/bo o takie chodzi/ u naszych sprzedawców i porównać z tamtymi,Jeżeli sie będzie opłacać to wtedy myśleć o sprowadzeniu :diabelek

#11 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 30 grudzień 2011 - 22:26

Powiem wam ze wlasnie siedze w UK - rozglądalem sie za gadzetami tutaj do naszych pitkow i na warunki angielskie to są one bardzo tanie ale przeliczając na zł - to są drogie czesci. Osobiscie sciągam czesci zamienne wlasnie do anglii i tutaj sprzedaję bo roznice w cenie są naprawde kolosalne. Np. komplet wahaczy w anglii najtansze to koszt 80funtow komplet lewa i prawa strona. Ja te same wahacze z transportem sprzedaje za 70funtow i jestem najtanszy.
Paczki z są bardzo drogie i oplaca sie kupic duuzo i wyslac wiecej do polski i z polski tak samo - wtedy wychodzi najtaniej - paczka do 30kg - 20/25funtow
jesli ktos cos chce z gazdzecikow ktore sobie znajdzie na ebay - nie ma problemu moge zakupic i wyslac.
Sam musialem kupic ostanio klocki to mojego pitka - dzisiaj przyszly :dance - koszt 25funtow.
A jakie tutaj są pitki :dance a jakie tanie w porownaniu do naszych polskich :dance

#12 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 07 styczeń 2012 - 21:45

nawet nie chce wiedziec... :cenzura :foch





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych