Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


którego PT wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.MCruiser_*

Bezimienny Gość.MCruiser_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 listopad 2012 - 23:06

ema, jutro wystawię swojego na aukcję to może się skusisz :) Pojawił się fajny rodzinny van w okolicy więc wystawię ponownie swojego PT.

#42 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 listopad 2012 - 15:19

daleko strasznie do Ciebie...

#43 Bezimienny Gość.MCruiser_*

Bezimienny Gość.MCruiser_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 18 listopad 2012 - 17:05

to nic, ale moze warto czasem dalej jechac ??:) Jak co to posyłam linka:
http://allegro.pl/pt... ... 34569.html

#44 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 listopad 2012 - 19:40

Dzięki serdeczne,ale już jestem szczęśliwą posiadaczką pitka :)

#45 medyk

medyk

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 5224
  • Dołączył:  03 lis 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.4L + LPG
  • Imię:Łukasz
  • Skąd::Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 listopad 2012 - 20:11

ema, to pochwal sie ;)

#46 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 18:54

Moi drodzy,nie mogę się niestety jeszcze pochwalić moim nabytkiem.Mimo sprawdzenia okazało się,ze autko nie jest sprawne.Po dłuższym czasie i postraszeniem utratą koncesji koleś od którego kupiłam samochód poczuł się i zaproponował naprawę na swój koszt,ale 250 km od miejsca mojego zamieszkania :( Raczej nierealne Jestem na etapie szukania mechanika,który podejmie się naprawy za rozsądną cenę.Jeden krzyknął mi 1500 zł za samą robociznę,a gdzie jeszcze części?Do zrobienia mam pompę wspomagania z pompą wody oraz chłodnicę...Ach nie wiem kiedy w końcu będę mogła jeździć moim pitkiem... :/

#47 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 22:17

ema, skoro gościu poczuł się, jak piszesz, to korzystaj i rób u niego... Zaoszczędzoną kasę możesz przeznaczyć na coś innego. :alko A co się dzieje z układem chłodzenia i wspomaganiem?

#48 miecio

miecio

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •      
  • Posty: 13779
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 28 listopad 2012 - 22:19

co sie porobilo z chlodnica???

#49 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 22:41

wspomaganie nie działa,płyn ucieka i leje się woda z chłodnicy. Gość na szczęście się poczuł i jeżeli nie znajdziemy w okolicy jakiegoś tańszego mechanika(za którego też chce zapłacić,ale nie taką kwotę jak krzyknął nam ten pierwszy) to trzeba będzie wieźć go tam do niego,ale niestety lawetę trzeba będzie załatwić.Jutro ma zobaczyć samochód inny mechanik,ciekawe ile ten sobie zaśpiewa?

#50 Bezimienny Gość.Stingray_*

Bezimienny Gość.Stingray_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 22:48

Ema to gdzie Ty to auto sprawdzałaś skoro nie wykryli "walniętej" pompy wspomagania i wodotrysku spod chłodnicy ? Pytanie dyskretnie prywatne : ile zapłaciłaś za swojego CRD ?

#51 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 23:00

Sprawdzony to złe określenie,z pisemnymi gwarancjami na lakier,przebieg i stan techniczny samochodu.Jak pojechaliśmy to była niedziela,zadupie totalne,brak czynnych stacji diagnostycznych tylko znajomy mechanik zajrzał na podnośniku i stwierdził,ze wszystko gra.Samochód nie miał ubezpieczenia i przeglądu,a nam nie chciało sie drugi raz jechać tyle km i dogadaliśmy sie,ze koleś przywiezie nam go na lawecie za 500 zł.Przy oględzinach wszystko było ok.Lakier też oryginalny,bo miernik mieliśmy.Nie wiem co po naszej wizycie się stało?Zapłaciłam 16000 plus te 500 za lawetę...

[ Dodano: 2012-11-28, 23:03 ]
mam nauczkę na przyszłość,nigdy więcej takich interesów w niedzielę,trzeba było jechać na stację i go dokładnie sprawdzić

#52 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 23:03

Wiem jak to jest, ja po swojego pojechałem 500km i też do końca nie sprawdziłem... Jednak tak jeszcze z ciekawości, po co lawetą, skoro brałaś auto na chodzie, jak rozumiem...?

#53 Bezimienny Gość.Stingray_*

Bezimienny Gość.Stingray_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 23:10

po co lawetą, skoro brałaś auto na chodzie, jak rozumiem...?


Auto było zapewne sprowadzone

16000 plus te 500 za lawetę...


zdecydowanie przepłaciłaś...

#54 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 28 listopad 2012 - 23:21

sprowadzony z Niemiec,niezarejestrowany,bez ubezpieczenia i przeglądu.Kurczę,ciężko znaleźć PT bez ton szpachli i dobrym stanie.Ja uparłam się jeszcze,że 2003 r to minimum.Cóż mam nadzieję,że już bliżej mam niż dalej do chwili,w której powiem w końcu go mam...

#55 sluna

sluna

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 8211
  • Dołączył:  20 gru 2009
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2.2 touring
  • Imię:Darek
  • Skąd::Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 29 listopad 2012 - 01:14

ema, hm czytam, i stwierdzam, że jesteś w czarnej dupie :torba Co do kosztów naprawy 1500 pln;ów to troszeczkę :glupek Doliczysz części i się '' :sciana złamiesz''
Proponowałbym raczej anulować tą umowę!!! bo jeżeli piti przyjechał na lawecie, to nie byłaś w stanie sprawdzić jego stanu faktycznego czyt. technicznego :cwaniak
...to moje zdanie, a naprawa CRD potrafi spustoszyć finanse :cwaniak

#56 idzi

idzi

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 169
  • Dołączył:  22 paź 2012
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 GT LPG
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 listopad 2012 - 08:21

Ja swoim nacieszyłęm się od dnia zakupu dwa-trzy tygodnie i strzelił mi zawór....
w sumie naprawa wyniosła ok 1500 złotów - i to podobno jakoś tanio mi wyszło - słowa inego mechanika... wic wiem jak to boli....
decyzje podejmujesz sama - wszystko zalezy jak badzo jsteś na niego napalona... PiTka mam oczywiście na myśli....
bo sama roboczna 1500... jak na moje oko - tak na szybko to możesz jeszczespokojnie dołozyć do tego 500 złotych...

#57 Psyborg

Psyborg

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 882
  • Dołączył:  07 sie 2011
  • Rok Produkcji:1995
  • Silnik:V6 2.5l 24V 1
  • Imię:Marcin

Napisano 29 listopad 2012 - 08:28

Zapłaciłam 16000 plus te 500 za lawetę...


Heh...to mój automat z 2006r. z zamontowaną sekwencją LPG poszedł za podobną cenę...

Tęsknię... ;(

#58 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2012 - 08:34

Heh...to mój automat z 2006r. z zamontowaną sekwencją LPG poszedł za podobną cenę...

Tęsknię... ;(


Marcin przyjedź na następny spot będziemy się pocieszać :alko

#59 Bezimienny Gość.ema_*

Bezimienny Gość.ema_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 29 listopad 2012 - 08:39

Kochani 13600 tyle zapłaciłam nie zauważyłam pomyłki.Czlowiek wieczorem jakis nieprzytomny.Kupilam diesla,bo oszczędniejszy,ale części dużo droższe.decyzji jeszcze nie podjęłam,poczekam na opinie innych mechaników,dobrze,ze kontakt jest juz dobry ze sprzedającym i raczej chce się dogadać.

#60 idzi

idzi

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 169
  • Dołączył:  22 paź 2012
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 GT LPG
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 listopad 2012 - 08:40

a już myśłałem że tego swojego kupiłem w zajeb... dobrej cenie... a tu jednak zonk....





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych