Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


PT Crusier 2.2 CRD - auto do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Mjehau_*

Bezimienny Gość.Mjehau_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 marzec 2014 - 23:00

Witam,

Jestem tutaj nowy, chciałbym tym samym się przywitać i poprosić o ocenę auta z linku poniżej:

http://otomoto.pl/ch...-C32267283.html

Oprócz niskiego przebiegu i małej ilości zdjęć nic nie wygląda moim zdaniem podejrzanie.

Niebiałostocka rejestracja jest spowodowana zarejestrowaniem auta na ojca, który mieszka w Ostrołęce. Temu się nie dziwie, sam robię podobnie, żeby mieć mniejsze składki.

Moje poprzednie auto miało wielkie niedomagania silnika i teraz oczekuje czegoś co pojeździ jeszcze jakiś czas.

Co o tym sądzicie?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

#2 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 marzec 2014 - 00:35

Wycacany na maksa, to fakt. Jak kupiony w Polsce powinien mieć na klapie bagażnika emblematy chyba, co? Albo walona, albo... Zapytaj się czy działają przeciwmgłowe z przodu. Zorientuj się czy akumulator ma żelowy (Optima Red). Jak ma zwykły to długo nie pojeździsz.

#3 Bezimienny Gość.Mjehau_*

Bezimienny Gość.Mjehau_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 marzec 2014 - 01:00

Dzięki za informacje. W ogóle się nad tym nie zastanawiałem.

Możliwe, że walona w dupa, bo nawet światła ma zmienione i na klapie nic nie ma, no ale to nie musi też jeszcze eliminować auta. Jutro będę go oglądał z rana i spytam gościa jaką miał historię wypadkową, zobaczymy co powie.

#4 Rodzynka

Rodzynka

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 972
  • Dołączył:  15 sie 2013
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2.4 GT M
  • Imię:Anna

Napisano 22 marzec 2014 - 01:19

1. Ten samochód ma hak... nie wiadomo w jakiej kondycji silnik (jak bardzo zmęczny? hmm )
2. Ponieważ również mam samochód bez emblematów, pokusiłam się o analizę porównawczą i nawet jeżeli mój też był przeturlany w rowie i zespawany z przystankiem to klapę mu lepiej spasowali ;P
Coś mu się wydarzyło, prześwit jest za duży, najpewniej poliftowe kloszy trafiły chyba nieprzypadkowo

http://dropbox.pl/fi...8A335C48ACFAB3D

#5 Bezimienny Gość.Mjehau_*

Bezimienny Gość.Mjehau_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 marzec 2014 - 01:37

masz rację, też to zauważyłem, na pewno zwrócę na to uwagę, dzięki.

btw. osobiście wolę oryginalne klosze, nie wiem po co ktoś je zmienił.

#6 Bezimienny Gość.papamila_*

Bezimienny Gość.papamila_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 marzec 2014 - 11:19

Mjehau
zerknij tu:
http://ptclub.pl/viewtopic.php?t=7711
wszystko co ważne masz opisane, resztę telefonicznie
tel 600028837
zapewniam że z moim autem wszystko jest ok

#7 Bielas

Bielas

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 199
  • Dołączył:  12 sie 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 dyzel
  • Imię:Maciej

Napisano 22 marzec 2014 - 12:04

hmm Piszę o tym czarnym ze szparą pod klapą.
Jako używany samochód zawsze jest podejrzany o przygodę hmm Tylko zostaje pytanie jak duża była ta przygoda. Z wierzchu ładnie wygląda. Trzeba by obadać z bliska i sprawdzić co z tą klapą jest bo ta szpara nad zderzakiem jest faktycznie duża. Ale może da sie to skorygować. Zajrzeć pod spód i zobaczyć co ma pofalowane i co pogięte wyjąć koło zapasowe i zbadać stan podłogi bagażnika. Na pewno coś się działo z tyłu. Chociaż jak zawieszenie proste i wnętrze nie zniszczone i wszystko działa, to co stoi na przeszkodzie??? Chociaż tę cenę na pewno da się zbić jeszcze. :torba

#8 Bezimienny Gość.Mjehau_*

Bezimienny Gość.Mjehau_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 marzec 2014 - 11:44

@papamila
Niestety gdańsk jest dobry kawałek ode mnie i to trochę za daleko. :(

Jestem już po oględzinach auta. Okazało się, że został kupiony u dealera chryslera w białymstoku. Przedzwoniłem do serwisu, faktycznie takie auto było, dodatkowo Pan poinformował mnie że ma też bogatą historię serwisową u nich w bazie, ale bez ksero dowodu i stawieniu się osobiście nic mi nie powie więcej.

Auto bardzo mi się spodobało, jeśli chodzi o tył nic nie wygląda niepokojąco. Do roboty jest łożysko, strasznie huczy i praktycznie nie dało się niczego innego więcej usłyszeć. Jest problem z przeciwmgłowymi z przodu. Poza tym niepokoi mnie trochę wsteczny, jakoś miałem problem żeby go wrzucić, choć może tylko mi się wydawało (byłem po nocy w pracy niewyspany). Aczkolwiek u mojego znajomego z tym samym silnikiem wsteczny chodzi jakby łatwiej. Reszta jest moim zdaniem w porządku.

Mam zamiar go sprawdzić jeszcze w aso (silnik, skrzynia, amortyzatory, komputer, nadwozie + geometria) i jeśli nie wyjdzie nic tragicznego, to myślę, że dokonam zakupu.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc. Może niedługo będziemy się tu widywać częściej :).

#9 Bielas

Bielas

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 199
  • Dołączył:  12 sie 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 dyzel
  • Imię:Maciej

Napisano 25 marzec 2014 - 15:31

Jaki przegląd ale w sumie słusznie bo to nie papier toaletowy a auto. Nie kupuje się go codziennie.
Generalnie ze światłami przeciwmgłowymi z przodu zawsze chyba jest problem w każdym prawie PT. U mnie też nie działają ale to się zmieni mam nadzieje niedługo. Jak zbiorę się w sobie i zanabędę zregenerowany i usprawniony przełącznik zespolony.

W każdym razie należnym jest trzymać kciuki za auto i rozpoczęcie nowego rozdziału życia ;P





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych