Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

A oto moja modyfikacja (jeszcze nie ukończona)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#61 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 10 czerwiec 2015 - 13:16

Krótko:

 

Mam pytanie do FANATYKÓW ORYGINAŁU : jak się odnosicie do tych (moim zdaniem) pięknie stuningowanych Pitków które można zaobserwować na necie ? Czy jesteście zbulwersowani ? (pytam naprawdę z czystej ciekawości i bez urazy)

 

 

Osobiście nie szukam tych "pięknie stuningowanych" ani w necie, ani w realu (w tym też na forum) - coby sobie nie ranić oczu tym widokiem. Żal mi po prostu tak zniszczonych samochodów.

To jest moje zdanie (choć chyba nie tylko - bo pamiętam, jak mój mechanik w przypadkach, gdy ktoś zwracał się do niego z prośbą o "udoskonalenie" zawsze mruczał pod nosem: "Jak ja cierpię poprawiać fabryki...") :p

 

 

Acha ,mam małą prośbę : Czy mogły by mi nie doradzać i nie komentować moich postów osoby które nie mają Pitków ? Bardzo o to proszę bo jak rozumiem to jest klub dla osób posiadających takie właśnie auto.

 

                                                    Pozdrawiam wszystkich

 

To nie jest klub dla osób posiadających takie auto. To jest klub dla sympatyków Chryslera PT Cruisera (w tym osób posiadających takie auto) :p.

 

 

 

O dźwigni zmiany biegów (poniekąd kwintesencji stylu PT) to już nawet nie chcę pisać - tu ewidentnie egzystujemy na dwóch różnych płaszczyznach, zdecydowanie niekombatybilnych ze sobą (moim zdaniem w co najmniej jednym przypadku ze szkodą dla tegp pięknego samochodu)... 
A przy okazji mam pytanie (wbrew pozorom wcale nie złośliwe, naprawdę chciałbym znać odpowiedź :)): Czy Ty jak kupujesz dowolną rzecz (nie wiem - pralkę rower, telewizor, zeszyt...) też ją przerabiasz według swojego gustu, czy też ograniczasz się tylko do samochodów?
Wydaje mi się, że nalepszym wyjściem (godzącym "Purystów" - reprezentowanych choćby przez mnie i zwolenników tuningu - reprezentowanych w tym przypadku przez Ciebie) byłoby stworzenie od podstaw pojazdu samochodowego (oczywiście z wykorzystaniem części oryginalnych dowolnych modeli).  I wtedy wszyscy byliby zadowoleni; Ty - bo miałbyś samochód swoich marzeń i Puryści - bo PT wyglądałby jak PT...
Również pozdrawiam
:pablicito

 

 

 



#62 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2015 - 13:49

Acha ,mam małą prośbę : Czy mogły by mi nie doradzać i nie komentować moich postów osoby które nie mają Pitków ? Bardzo o to proszę bo jak rozumiem to jest klub dla osób posiadających takie właśnie auto.

 

o majn got , zamknął mi pysk. Jak teraz mam sie odnaleźć na tym świecie?  



#63 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:07

Zgadzam się z Tobą że to by było rozwiązanie i cieszę się że rozumiesz to że są różne cele i gusta.

A odpowiadając na Twoje pytanie to pralki i telewizora nie przerabiam ,ale zeszyt i rower już bym mógł hehe ,na zeszyt naklejkę lub okładkę , a w rowerze np. zmiana osprzętu ,naklejki,zdjęcie lub założenie bagażnika itd.  Nie znasz ludzi którzy tak robią ?

                                     Pozdro


 Sprawdzałem tylko kto się przyzna haha ,ale nie myślałem że Ty nie masz hehe

Ja jak jestem czegoś sympatykiem to to mam (jeśli mnie na to oczywiście stać) bo życie jest jedno i trzeba je przeżyć jak najlepiej

                                 POZDRO


  • indianer lubi to

#64 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:22

Wg mnie przeróbki Jacka są jego indywidualną sprawą i ma do nich pełne prawo.

On, i tylko On będzie albo pękał z dumy, albo płonął ze wstydu (zależnie od efektu końcowego)


  • indianer lubi to

#65 bartek_sz3

bartek_sz3

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5814
  • Dołączył:  25 lip 2011
  • Rok Produkcji:2001i 2013
  • Silnik:2.0M. 3.6vvt
  • Imię:Bartek i Monika
  • Skąd::TarnowoPodgórne
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:57

Michał,Musze przyznać potrafisz rozbawic. :tak
istnieje życie poza forum
dał bym terminowy ale się nie da

#66 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2015 - 15:00

Istnieje, istnieje ! 

Bardzo ciekawe, warto się wylogować czasami z netu :-) 



#67 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 czerwiec 2015 - 16:45

Jacekk133, gratuluję  Tobie  że dzielnie  podążasz do przodu w modyfikacjach swojego pitka,  pomimo pojawiającej się krytyki .

 

Wierzę że mimo tego się nie zrazisz a wręcz krytyka przyczyni się do tego że twoje przeróbki będą coraz lepsze.

 

 

 Jakiś czas temu pewien kolega z naszego forum spotkał się z krytyką swojego  orurowanego  pitka, a dla mnie posiada  On jeden z ciekawszych egzemplarzy pt cruisera.   

 

 

Z ciekawością będę obserwował Twój temat życząc wytrwałości!



#68 morf

morf

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1103
  • Dołączył:  22 sie 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Marcin
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 11 czerwiec 2015 - 19:34

przeczytałem temat od pierwszej strony. ktoś chyba tu ma sraczkę, okres albo jakiś inny ból dupa. szkoda że admin nie może obuchem przez net walnąć w łeb bo co niektórzy chyba się zapominają. 

dziękuję - więcej do tego wątku nie wchodzę.


  • indianer i hencio lubią to

#69 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 00:10

Kolego morf ,jak byś jeszcze sprecyzował kogo masz na myśli to by było całkiem fajnie ,bo lubię rozmowę wprost ,czystą i otwartą ,a interesuje mnie w sumie tylko to czy do mnie kierowana była aluzja i to wszystko.

                                     a puki co to POZDRAWIAM


Witam wszystkich.

  Na pewno się nie zrażę ,nie obawiaj się ja mam silną osobowość i swoje zdanie ,nikt nie jest w stanie mnie zrazić.

A co do rur w Pitku to bardzo mi się podobają i zbiegiem okoliczności dzisiaj byłem w Castoramie i mało co nie kupiłem jednej prostej chromowanej rury na próbę ,ale ostatecznie zrezygnowałem bo nie mam takiej giętarki do rur ( ale jeszcze wszystko się może zdarzyć hehe)    A jak Tobie się również podobają rury w Pt to polecam pójść do Castoramy i śmiało można kupić dwie sztuki na progi ,bo na progach są proste właśnie ,ale jaka cena !!! Za sztukę ok 70zł i wystarczy tylko mocowanie dorobić co jest dziecinnie proste (przynajmniej dla mnie) ,a długie są takie że jeszcze zostanie. Jak pewnie się orientujesz to cena za ala oryginalne jest  jest zawrotna i ostro wygórowana (moim zdaniem) ,ale jak się zdążyłem zorientować to do wszystkich aut są rury takie drogie (choć nie wiem dlaczego) tak się domyślam że pewnie atest jakiś mają i może przez to ?

Koledze od rur przekaż ode mnie niech będzie sobą i nie zwraca uwagi na to że komuś się nie podoba ,bo niestety ale prawda jest taka że jest dużo takich ludzi (nie mówię że wszyscy) że jak coś jest poza ich zasięgiem to z zawiści skrytykują Cię w ten sposób rekompensując sobie swoją niemoc ,niestety ale tak jest i wiele razy się z czymś takim spotkałem (dużo razy patrząc z boku na innych)

                           Więc zbierz się w sobie i do dzieła ! wiesz jaki jest mój cel ? To Ci napiszę : żeby mój Pitek był najbardziej wypasiony w Legnicy (moim mieście) mocno mnie to motywuje i powiem szczerze że mam jednego godnego konkurenta,ale to też mnie motywuje, ostatnio sobie grill z tym ciętym zderzakiem założył i trochę mnie tym podgonił ,ale z tego co się zorientowałem to robił mu to jakiś mechanik i tu jest moja przewaga w dążeniu do celu ,ja robię sam ,a żaden mechanik nic ci nie zrobi rzetelnie jak sobie zrobisz sam.

                            POZDRO.

Załączone pliki



#70 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 03:16

zdjęcie dla  pyla76

Załączone pliki



#71 JeePiter

JeePiter

    VIP

  • Grafik PTClub
  •   
  • Posty: 2409
  • Dołączył:  24 maj 2014
  • Rok Produkcji:2012
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Skąd chcę
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 06:48

prawda jest taka że jest dużo takich ludzi (nie mówię że wszyscy) że jak coś jest poza ich zasięgiem to z zawiści skrytykują Cię w ten sposób rekompensując sobie swoją niemoc

 

Jacku, po tych słowach poszedłem do garażu, zapaliłem papierosa i ze łzami w oczach spoglądałem na swojego gołego GiTka :(

Dotarło do mnie, że jest taki "fabryczny", bo nie stać mnie na aludywaniki z Tesco i na rury z Castoramy :(

Dobrze, że nie posiadam linki holowniczej (na którą tez mnie nie stać), bo w swej niemocy obwiesiłbym się przy tym biednym Pitku.

 

A tak na koniec

Jacek, wydaje mi się, że tuningowanie auta nie jest kwestią stanu majątkowego, a jedynie kwestią własnego poczucia estetyki.

 

P.S. wg mnie - jeśli kogoś stać na Pitka, to stać go na wszystko! :p


Użytkownik PiTer edytował ten post 12 czerwiec 2015 - 07:27


#72 Mike PT Dodge

Mike PT Dodge

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2251
  • Dołączył:  13 cze 2010
  • Rok Produkcji:2007
  • Silnik:NITRO 2,8 A
  • Imię:Michał
  • Skąd::Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 07:02

wiesz jaki jest mój cel ? To Ci napiszę : żeby mój Pitek był najbardziej wypasiony w Legnicy (moim mieście) mocno mnie to motywuje i powiem szczerze że mam jednego godnego konkurenta,ale to też mnie motywuje,
 

 

A kto jest w JURY ?  :-) o majn got miałem trzymac pysk na uwięzi :-) 



#73 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 czerwiec 2015 - 07:39

Jacku, po tych słowach poszedłem do garażu, zapaliłem papierosa i ze łzami w oczach spoglądałem na swojego gołego GiTka :(

Dotarło do mnie, że jest taki "fabryczny", bo nie stać mnie na aludywaniki z Tesco i na rury z Castoramy :(

Dobrze, że nie posiadam linki holowniczej (na którą tez mnie nie stać), bo w swej niemocy obwiesiłbym się przy tym biednym Pitku.

 

A tak na koniec

Jacek, wydaje mi się, że tuningowanie auta nie jest kwestią stanu majątkowego, a jedynie kwestią własnego poczucia estetyki.

 

P.S. wg mnie - jeśli kogoś stać na Pitka, to stać go na wszystko! :p

Sama prawda spływa z ust Waszeci... :tak :p

 

 

 

A kto jest w JURY ?   :) o majn got miałem trzymac pysk na uwięzi :)

 

  :tak :haha



#74 olaf folaron

olaf folaron

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 690
  • Dołączył:  13 lis 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 turbo
  • Imię:Olaf
  • Skąd::Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 08:05

Witam Jacku
Jezeli masz mnie na myśli z tum ciętym zderzakiem to tak robił mi to ktoś ale ten ktoś jest najlepszy w Polsce i nietylko jeżeli chodzi o tunning Pitka.
Moja modyfikacja jest całkiem inna Ze względu na zastosowane części no,Mopar czy Pteazer itp
Wcale nieładzie ze jest lepsza tylko ze inna a tuning to kwestia gustu indywidualnego sa pitki bardzo przerobione i niestety bardzo brzydkie zdjęcia znajdziesz na moim profilu Facebook
Rury kosztują 3 sztuki 1000zl do pitka z mocowaniem i to jest dobra cena bo normalnie to ponad 2 tys kosztują
Jeżeli chodzi o pt w Polsce profesjonalnie przerobione to z tego co mi wiadomo jest ich 3
- mój
- customcruisera
-Kamil Wiewiórka
Jeżeli jest więcej to proszę mnie poprawić
Ale niemam na myśli Piktów z chińskimi chromami z plastiku
Pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   74,18 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  image.jpg   120,33 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  image.jpg   124,13 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  image.jpg   96,58 KB   5 Ilość pobrań

Użytkownik olaf folaron edytował ten post 12 czerwiec 2015 - 08:09


#75 michal-wm

michal-wm

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 688
  • Dołączył:  01 lip 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 M Gas
  • Imię:Michał
  • Skąd::wielkopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 08:22

wypowiem się i ja ...a mianowicie Jacku wstawiając foty z modyfikacji pitka musiałeś liczyć się z krytyką (niesmaczne docinki to już kwestia dobrego wychowania autora owych docinek) nie do końca taką jakbyś chciał przeczytać, osobiście lubię chromy i drobne modyfikacje, ale twoja koncepcja nie bardzo mi odpowiada i jeśli Tobie się podoba to ok. parę dni temu miałem okazję jechać za 300 c na widok którego moja małżonka zapytała cytat...co to kuźwa jest... ja jej na to ze 300c...odp. chyba sobie jaja robisz...dopowiem że auto miało tyle chromów i "stateczników" że trudno było rozróżnić markę auta. zarzuciłeś Nudelkowi że jeśli nie ma pitka niech się nie wypowiada to info od paru lat posiadam pitka nudelkowego to tak na marginesie.

podsumowując nie każda wg mnie modyfikacja posuje do danego auta, a do PT szczególnie, pracuj dalej jeśli masz ochotę i sprawia Ci to przyjemność, mnie osobiście to się nie podoba i tyle w temacie  



#76 olaf folaron

olaf folaron

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 690
  • Dołączył:  13 lis 2009
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,4 turbo
  • Imię:Olaf
  • Skąd::Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 08:58

I jeszcze jedna rzecz
Według mnie żeby modyfikować coś to trzeba mieć najpierw dobra bazę czyli Auto
A wtym przypadku według mnie dobra bazę do modyfikacji Pitka stanowi tylko wersja Gt lub Diesel w full opcji
Tylko takie auto o małym przebiegu zachowa jakaś wartość i po znalezieniu amatora na nie można uzyskać dobra cenę jeszcze

#77 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:24

Jacekk133, nie mam nic do Twoich modyfikacji, ale jakbyś mógł się trochę postarać o lepszą jakość zdjęć, to może lepiej by to wszystko wyglądało. Sorry, ale to wygląda jak przez folię. Pozdrawiam i życzę udanego efektu końcowego.



#78 Jacekk133

Jacekk133

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 162
  • Dołączył:  09 cze 2014
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2000cm M
  • Imię:Jacek
  • Skąd::LEGNICA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:28

Witam wszystkich ,a w szczególności kolegę olaf folaron.

Jak już wcześniej pisałem ,lubię rozmowę wprost i na temat no więc olafie folaron ; NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA DLACZEGO ODEBRAŁEŚ MOJE SŁOWA JAKO ALUZJĘ DO CIEBIE ?????? Chyba nie przeczytałeś uważnie tego co napisałem ,więc proponuję jeszcze raz przeczytać. Ja nie piszę podtekstami tylko tak jak jest ,a chyba wyrażnie napisałem że chodzi mi o chłopaka ode mnie z miasta ,chyba że jesteś z Legnicy to możliwe wówczas że mi chodziło o Ciebie ,bo szczerze mówiąc dokładnie nie wiem jak wygląda ten chłopak ode mnie z miasta bo go nie znam i widuję go tylko w przelocie. A poza tym nie miałem do teraz pojęcia jak wygląda Twoje auto.A to kto Ci robił auto mnie nie interesuje bo ja na nikogo nie liczę ,ale uznaję Twoje słowa krytyki i bardzo mi się podoba Twoje auto z tych fotek. To tyle .

A odpowiadając koledze  pablicito  to jestem zupełnie odmiennego zdania niż Ty że tuning nie jest drogi, bo jest BARDZO DROGI i dlatego napisałem co i jak według mnie można taniej zrobić bo mnie przynajmniej nie stać na to aby zrobić wszystko w oryginalnych częściach,Ty chyba w innej Polsce mieszkasz niż ja skoro takie masz zdanie. a co do rur z Castoramy to nie mam pojęcia czym one się różnią od tych które Ty masz na myśli,może pierwsze pójdż i zobacz o czym ja mówię ,chyba że dla Ciebie jest najistotniejsza świadomość kto je zrobił i sprzedał (a kto wie czy również nie zakupił materiału np w Castoramie bo to możliwe ) to wówczas faktycznie nie jest potrzebne żebyś widział to o czym ja mówię. A ta szydera z garażem itd to w ogóle nie była potrzebna,nie chce mi się wchodzić w utarczki słowne bo nie piszę biegle na komputerze i mnie to męczy i zabiera czas.

                                               Pozdrawiam wszystkich


Z autem dobrą bazą się z Tobą zupełnie zgadzam ,ale jak już wcześniej komuś pisałem że kupując Pitka nie miałem świadomości że są z silnikiem 2.4 a póżniej było już za póżno. Ale ja nie robię tego wszystkiego z myślą podniesienia wartości auta i mam świadomość że nie zwrócą mi się włożone pieniądze (a włożyłem już gdzieś tyle ile za niego dałem, same koła ponad 3tyś i gaz dobrej firmy też ponad trzy ,a reszty mi się nawet nie chce pisać) Ja to robię z sentymentu i lubię się dobrze czuć w swoim aucie jakie by nie było.

                                              POZDRO


  • indianer lubi to

#79 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:44

A odpowiadając koledze  pablicito  to jestem zupełnie odmiennego zdania niż Ty że tuning nie jest drogi, bo jest BARDZO DROGI i dlatego napisałem co i jak według mnie można taniej zrobić bo mnie przynajmniej nie stać na to aby zrobić wszystko w oryginalnych częściach,Ty chyba w innej Polsce mieszkasz niż ja skoro takie masz zdanie. a co do rur z Castoramy to nie mam pojęcia czym one się różnią od tych które Ty masz na myśli,może pierwsze pójdż i zobacz o czym ja mówię ,chyba że dla Ciebie jest najistotniejsza świadomość kto je zrobił i sprzedał (a kto wie czy również nie zakupił materiału np w Castoramie bo to możliwe ) to wówczas faktycznie nie jest potrzebne żebyś widział to o czym ja mówię. A ta szydera z garażem itd to w ogóle nie była potrzebna,nie chce mi się wchodzić w utarczki słowne bo nie piszę biegle na komputerze i mnie to męczy i zabiera czas.

Mam takie nieśmiałe wrażenie, że mnie Waćpan z kimś chyba pomyliłeś... :). W mojej okolicy nie ma nawet Castoramy, więc ani po niej ani po Obi, Nomi, LeroyMerlin i tym podobnych sklepach nie biegam w poszukiwaniu chromowanych rur. Ponadto istoty tuningu nie rozpatruję w kategorii: tani/drogi - tylko raczej w kategorii: przydatny/nieprzydatny czy wręcz potrzebny/niepotrzebny... :p

Pozdrawiam

:pablicito



#80 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 12 czerwiec 2015 - 14:39

Ale się wadzicie, jak nie jeden to drugi, jak nie drugi to trzeci itd. Może już czas odpuścić i stuknąć się na zgodę choćby wirtualnie piwkiem, o tak :piwo







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych