Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zakup PT 1.6 w gazie rok 2002 - komis Częstochowa Barbary 25


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.mike_bravo_*

Bezimienny Gość.mike_bravo_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:42

WITAM

 

Na samym poczatku chciałem się przedstawić i przywitać - to mój pierwszy post. Zawsze chciałem dołączyć do grona posiadaczy "pitków" i właśnie realizuję moje marzenia. Niestety ograniczony budżet pozwala mi jedynie na zakup auta raczej starszego. Moje pytanie brzmi czy któryś z sznownych forowiczów może pochodzi z Częstochowy i okolic i oglądał może pojazd znajdujący się w komisie w Częstochowie na Barbary 25. Jest to Pitek z rocznika 2002 w gazie 1.6 srebrny kolor. Niestety spory dystans jaki mnie dzieli od tego miejsca uniemożliwia obejrzenie go osobiście. Jeżeli ktoś go oglądał może się podzielić informacją. Do niedawna był dostępny na otomoto niestety został zdjęty, ale wciąż w komisie stoi gdyż dzwoniłem wczoraj.

 

Pozdrawiam

mike_bravo



#2 Aischa4

Aischa4

    Guest

  • Użytkownicy
  • Posty: 6033
  • Dołączył:  11 sie 2013
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:52

Może poczytaj o silnikach i doznaniach z jazdy poszczególnymi mocami i przemyśl czy ten 1.6 to jedyny słuszny wybór, żeby nie czuć niedosytu :-)

#3 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13805
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2015 - 11:38

no kolega se raczej nie poczyta,.... z wiadomych powodow renata toz to pierwszy post,...



#4 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16983
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2015 - 12:32

Może poczytaj o silnikach i doznaniach z jazdy poszczególnymi mocami i przemyśl czy ten 1.6 to jedyny słuszny wybór, żeby nie czuć niedosytu :-)


Do spokojniej jazdy i komfortu małej ilości awari jest to optymalny wybór i pod względem spalania nie ma co porównywać do 2,0 , 2,4 bo jest bardziej oszczędny .

#5 miecio

miecio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •      
  • Posty: 13805
  • Dołączył:  21 cze 2009
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 /ropa/
  • Imię:miecio
  • Skąd::krk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2015 - 13:11

w 1.6 o ile pamietam jest lancuch ,... ale potrafi zgasnac na swiatlach z klimatyzacja zapieta,... /zarcik taki.../

podpisano :miecio



#6 DAREK 75

DAREK 75

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 370
  • Dołączył:  12 cze 2015
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:1.6
  • Imię:Darek
  • Skąd::podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 czerwiec 2015 - 13:26

Witam wszystkich sympatykow PT :) ,z niemała duma moge sie i ja wreszcie do nich zaliczyc (od 2 dni ).moj wybor padł na wersje 1.6 16v  2003 rok ,silniczek moze i słaby dla tego modelu jednak przekonał mnie do zakupu jego przebieg i całe zadbanie samochodu. 1.6 jest na łancuszku jezeli sie nie myle to wersja silnika z bmw przy zakupie zwracaj uwage na typowa bolaczke pt wieloprzełacznik (wyłacznik swiateł przeciw mgielnych przod ) i stacyjke to typowa bolaczka pt przed liftu


Użytkownik DAREK 75 edytował ten post 14 czerwiec 2015 - 13:38


#7 Bezimienny Gość.listek_*

Bezimienny Gość.listek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 czerwiec 2015 - 14:57

Witam wszystkich sympatykow PT :) ,z niemała duma moge sie i ja wreszcie do nich zaliczyc (od 2 dni ).moj wybor padł na wersje 1.6 16v  2003 rok

 

To ten na profilowym??



#8 Bezimienny Gość.mlody_*

Bezimienny Gość.mlody_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 03 lipiec 2015 - 18:58

Z Tychów do Częstochowy ludzie na pielgrzymki chodzą pieszo i dochodzą. Wcale tak daleko nie masz. Jeśli Ci się podoba to zadzwoń,podjedz i kup. Wiecznie stać tam nie będzie a sam do ciebie nie przyjedzie





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych