Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Pitim trzęsie podczas przyspieszania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bezimienny Gość.Marek_PT_*

Bezimienny Gość.Marek_PT_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 czerwiec 2016 - 14:22

Bo przy stałej, wysokiej prędkości nie trzęsie tylko są wibracje na kierownicy.

Trzęsie samochodem podczas przyspieszania od ok 70 i w górę. Ale wtedy nei mam wibracji na kierownicy.



#22 Bezimienny Gość.Zajcev0_*

Bezimienny Gość.Zajcev0_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 czerwiec 2016 - 14:46

Jeżeli masz prawidłowo wyważone koła i nadal występuje tan problem, to spróbuj przełożyć koła z przodu na tył i odwrotnie.  W moim przypadku pomogło. Przestało trzepać kierownicą i trząść budą :)



#23 OTIS

OTIS

    Początkujący

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 54
  • Dołączył:  30 cze 2016
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 crd
  • Imię:Mariusz
  • Skąd::Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 08 lipiec 2016 - 21:16

Przegoby wewnetrzne powoduja drgania,szukalem dlugo w poprzednim aucie  juz to przerabialem ew, poduszka skrzyni. Jesli kola sprawdzone  



#24 Bezimienny Gość.banglasz91_*

Bezimienny Gość.banglasz91_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 lipiec 2016 - 13:53

Opony mam już zjeżdżone. Lekko łysawe i w zasadzie mogłem i powinienem je już w tym sezonie zmienić ale że inne wydatki sie szykowały to zostawiłem. Tylko czy nawet łysawa opona może tak trząś samochodem?

To nie wina opon, w moim przypadku, trzęsie od 80 do 105 km/h, Opony mam nowe, a największy odważnik na kole to 25g, więc wcale nie tak dużo. Zaciekawił mnie ten post ponieważ mamy identyczne objawy. Gdy odpuszczam pedał gazu, ale nie całkowicie samochodem przestaje trząść... Najprawdopodobniej to wina półosi, ale na razie tego nie sprawdzę, ponieważ mam inne wydatki. 



#25 Bezimienny Gość.Marek_PT_*

Bezimienny Gość.Marek_PT_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:06

No to witam w klubie, ja podobnie - doszedłem do tego że to musi być półoś. Bo sprawdzałem inne koła i to samo. Ale mam inne wydatki (m.in. zderzak muszę wymienić) więc na razie odpuściłem.

Ale to irytujące więc trzeba będzie się tym zająć.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych