Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Android 6.0.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 rafal-gorzow

rafal-gorzow

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 270
  • Dołączył:  24 sie 2016
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:300C 3.0 CRD A
  • Imię:Rafał
  • Skąd::Gorzów Wlkp.
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 26 listopad 2016 - 11:07

Nie zauważyłem problemów z Windowsem na Lumii 1520 i 950 przy dłuższym użytkowaniu. Lumii 1520 używałem przez prawie 2 lata, na bieżąco aktualizowana, zero problemów z systemem. Były za to problemy sprzętowe (głośnik, dotyk, przycisk aparatu) przez co trzykrotnie wylądowała w serwisie i za trzecim razem została wymieniona przez serwis Nokii na Lumię 950xl. 950xl z w10 używam od pół roku, póki co problemów brak.



#42 Bezimienny Gość.chmiel62_*

Bezimienny Gość.chmiel62_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 listopad 2016 - 17:10

bawię się kontrolnie właśnie lumią 930 i może wiecie jak wysyłać wiadomości o określonej godzinie z windows phone- to jest dla mnie jeden z ważniejszych elementów i za cholerę nie mogę nic znależć



#43 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 30 listopad 2016 - 14:19

Witam.

Używam (jeszcze) windowsphona 10 mobile. I powiem tak - jakżesz się cieszę, że może już dziś wieczorem NARESZCIE przejdę na coś normalnego :dance :dance2 :dance3.

A windowsa NIGDY WIĘCEJ (chyba nawet w laptopie przejdę na linuxa.... :diabelek)

Pozdrawiam



#44 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 30 listopad 2016 - 15:10

Używam (jeszcze) windowsphona 10 mobile. I powiem tak - jakżesz się cieszę, że może już dziś wieczorem NARESZCIE przejdę na coś normalnego :dance :dance2 :dance3. A windowsa NIGDY WIĘCEJ (chyba nawet w laptopie przejdę na linuxa...

 

:aaa toś mnie zachęcił.. :lol:

 

Coś bliżej? Co Cię zniechęciło do tego dobrodziejstwa?



#45 pablicito

pablicito

    Kozak

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1681
  • Dołączył:  24 kwi 2013
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M Gaz
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 02 grudzień 2016 - 14:04

:aaa toś mnie zachęcił.. :lol:

 

Coś bliżej? Co Cię zniechęciło do tego dobrodziejstwa?

:diabelek

Jedyne, co mnie zniechęciło, to niemożność korzystania z Google Maps. Ale zastąpiłem to Waze i Yanosikiem.

Pewnie bym do tej pory używał Lumii - ale szczęście mnie dopadło znienacka i stałem się dumnym i szczęśliwym posiadaczem iPhona :p  :dance

Ponieważ często telefonu używam jako odtwarzacza muzyki - to widzę dwie przewagi Lumii: karta pamięci 32GB (większa też pójdzie) i łatwiejsze, prostsze przenoszenie plików i całych folderów z komputera na telefon i odwrotnie, No - chyba, że tego przenoszenia przy pomocy itunes jeszcze nie opanowałem do końca... " :torba :p

A przy okazji - mam do sprzedania Lumię 640 (niebieską) i Lumię 640 XL (czarną) - obie LTE.

Pozdrawiam



#46 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 14:19

Dzięki za info :) Google Maps nie stanowią dla mnie problemu, ponieważ w miarę potrzeby korzystam z mojego ulubionego Garmina, a kiedy jadę w znane okolice, to już tylko z Yanosika. Mogę zatem powoli polować na 950-tkę.

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka

#47 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 15:39

Kolejne wersje Androida to dla mnie farsa, kompletnie niczego nie wnosząca do codziennej pracy i do posługiwania się telefonem.

Telefon użytkuję w sposób różny (CRM po VPN, nawigacja, maile, sterowanie mediami....) i kolejne wersje Andka niczego nowego moim zdaniem nie wnoszą.

 

Podobnie moim zdaniem sytuacja wygląda z iOS. Więcej bajerów, większe obciążenie procesorów ale gdyby się tak dobrze zastanowić to funta kłaków te modyfikacje i nowoście nie są warte. Mam na myśli codzienne użytkowanie.

 

Może jedynie kiedy upowszechnią się płatności mobilne to zmienię zdanie.



#48 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16936
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:03

I jesteś w błędzie co do iOS - ale jak sam piszesz to tylko Twoje zdanie i niech tak zostanie .

#49 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:31

Nie wdając się w detale i szczegóły dotyczące iOS, o którym mam nikłe pojęcie, to powiem, że jako system kompletnie nie przypadł mi do gustu. Używałem dzień 5S, którego użyczył mi znajomy z komisu GSM i poległem. Telefon jako taki super (wzornictwo, jakość wykonania), ale system kompletnie nie dla mnie. Jak pisałem wyżej, przyszłoś wiążę z WM 10, choć iPhone jako słuchawka jest moim zdaniem sprzętem rewelacyjnym.

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka

#50 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16936
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:47

5S to już zabytek , a system i chwała mu za to bezawaryjny i nie pozwala na usterki ze strony nieświadomego użytkownika - tylko trzeba poznać aby umieć obsługiwać , a jest intuicyjny .

#51 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 17:09

Może poświęciłem faktycznie zbyt mało czasu, ale trudno, już do tego nie wrócę. Po Symbianie przeleciałem większość "mutacji" Androida i szczerze przyznam, że trochę mnie już nudzi.

Piszesz, że S5 to zabytek. Cóż, patrząc na coraz to nowe nowości od Apple na pewno jest to racja, ale to poręczne S5 na prawdę przypadło mi do gustu.

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka

#52 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:10

I jesteś w błędzie co do iOS - ale jak sam piszesz to tylko Twoje zdanie i niech tak zostanie .

 

Jakoś nie odczuwam tego progresu na moim iPadzie. Być może jest to zauważalne na iPhonach ale nie na iPadzie.

Podobnie wygląda sytuacja z MacOS. Z perspektywy 25 lat używania Maców mogę powiedzieć, że kiedyś nazywało się to aktualizacją systemu a teraz takie poprawki wprowadzane są jako nowy system operacyjny i kolejne wielkie "amazing".


Użytkownik Al Capone edytował ten post 02 grudzień 2016 - 23:14


#53 hencio

hencio

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 3349
  • Dołączył:  22 cze 2014
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,429 A
  • Imię:DARIUSZ
  • Skąd::SZKLARKA RADNICKA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 16 grudzień 2016 - 19:04

Ktoś miał lub ma telefon sony xperia xa?Dostałem propozycję przedłużenia umowy z tym telefonem.Prosze o swoje opinie na temat tego tel.



#54 borkey24

borkey24

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 362
  • Dołączył:  21 lip 2015
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M gaz
  • Imię:Kamil
  • Skąd::Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 grudzień 2016 - 00:58

jak dla mnie Sony robi jedne z gorszych telefonów w ogóle na rynku. Kiedyś Alcatel idealnie służył jako podstawka do krzywego stołu i teraz z Sony jest podobnie.



#55 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 18 grudzień 2016 - 04:57

Mnie też Sony nie bardzo leży, ale np. moja córka nie widzi innego dla siebie. Zaczynała od Z1, a teraz ma Z3 compact i pieje z zachwytu. Wszystko kwestia gustu.



#56 Bezimienny Gość.chmiel62_*

Bezimienny Gość.chmiel62_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 grudzień 2016 - 15:45

a ja wrócę z pytaniem o metodę wysyłania sms o określonej porze w i-phone lub w windows phone - w androidzie nie ma problemu "chompSMS" i poszło kiedy chcę ale ani w i-phone ani w windows nie mogę nic zrobić. Wprawdzie i-phone korzystałem bo ma wersję zastępczą w postaci "DELAYD" ale to nie o to chodzi.

Pytanie #2 - jak skomunikować i-phona z komputerem windows tak bym mógł na wiadomości odpisywać z poziomu kompa. Jakaś Cydii-a umożliwia podobno ale czy ktoś z was już to przerabiał 



#57 andreeas7

andreeas7

    VIP

  • Mayster
  •   
  • Posty: 16936
  • Dołączył:  03 lut 2010
  • Rok Produkcji:2020
  • Silnik:Jeep
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2016 - 15:50

Nic prostrzego wchodzisz przez windowsa na iCloud i robisz wszystko jak na telefonie - SMS są przekazywane jak z telefonu i jest zachowana pełna rozmowa w komunikatorze telefonu .
Nie widzę potrzeby wysyłania SMS o określonej porze , być może jest jakaś apka pod iOS - nigdy nie potrzebowałem czegoś takiego ? , tu ci nie pomogę .

Użytkownik andreeas7 edytował ten post 19 grudzień 2016 - 15:50


#58 Bezimienny Gość.chmiel62_*

Bezimienny Gość.chmiel62_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 19 grudzień 2016 - 15:59

Nie widzę potrzeby wysyłania SMS o określonej porze

niestety pracuję wtedy kiedy wszyscy śpią a wiadomość ma dotrzeć dokładnie o określonej godzinie wtedy ja śpię - i taką potrzebę ja widzę. DELAYD się nie sprawdza bo mogę zaplanować wysyłanie ale nie wyświetla się mój numer więc często wiadomości są ignorowane. 

A z iCloud pokombinuję - może na dwa telefony będę działał (jeden tylko do sms) bo jednak jabłuszko mi najbardziej leży



#59 Bezimienny Gość.chmiel62_*

Bezimienny Gość.chmiel62_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 09 styczeń 2017 - 23:42

może nie tu ale temat podobny - dwa pytania o Windowsa stacjonarnego

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT 

kobitka mnie męczy a ona tak naprawdę kompa potrzebuje tylko do przeglądania stron więc chciałem podłączyć pod monitor i niech sobie ma

#1 czy ktoś wie jak to się sprawdza

#2 czy takie cudo pracuje z dotykowym monitorem - może wiecie 



#60 PThunter

PThunter

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2563
  • Dołączył:  19 sie 2016
  • Rok Produkcji:.
  • Silnik:.
  • Imię:Paweł
  • Skąd::Litzmannstadt
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 10 styczeń 2017 - 00:14

Interesowałem się czymś takim, choć na nim nie działałem. Ma raczej biznesowe zastosowanie, choć możliwości te mini pc miewają imponującą (procki, grafika itp). Powinien taki maluch gadać z kazdym nowoczesnym monitorem poprzez HDMI. Osobiście proponował bym poszukać Modecom-a od Intela. Jest na pewno droższy, ale znacznie bardziej zaawansowany.







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych