Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Darmowy serwis wymiany zgrzytów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#61 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 13 luty 2018 - 22:05

Adamie używaj słów i określeń które rozumiesz i znasz ich znaczenie.

 

 

wiedza jest powszechnie dostępna. Również termin " trolling"

Zgodnie z Twoją sugestią Wikipedia tak określa to słowo :cwaniak :

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjnefora internetoweczaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie."

Jakoś inaczej Twojej postawy w dyskusjach które prowadzisz, nie mogę nazwać. :cwaniak

Wydaje mi się że inne osoby mają podobne zdanie. :kawka

Pozdrawiam Adam :)


  • Szymek_T lubi to

#62 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 13 luty 2018 - 22:47

ICE coś tam, bo nie chce mi się przewijać na drugą stronę, aby sprawdzić Twoją nazwę użytkownika, jesteś monotematyczmy, a co za tym idzie zajebiście nudy, naprawdę nie chce mi się czytać Twoich postów, także ******** i weź ten swój krzyż na drogę.

#63 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 08:48

Zgodnie z Twoją sugestią Wikipedia tak określa to słowo :cwaniak :

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjnefora internetoweczaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie."

Jakoś inaczej Twojej postawy w dyskusjach które prowadzisz, nie mogę nazwać. :cwaniak

Wydaje mi się że inne osoby mają podobne zdanie. :kawka

Pozdrawiam Adam :)

No i teraz zacytuj mój NIEPRAWDZIWY , KONTROWERSYJNY i NAPASTLIWY post....??????


ICE coś tam, bo nie chce mi się przewijać na drugą stronę, aby sprawdzić Twoją nazwę użytkownika, jesteś monotematyczmy, a co za tym idzie zajebiście nudy, naprawdę nie chce mi się czytać Twoich postów, także ******** i weź ten swój krzyż na drogę.

Ty...coś tam , bo nie chce mi się sprawdzać jak masz na imię , nie odpisuj na moje posty . Z krzyżykami nie mam problemów , bo jestem świadom ich znaczenia i historii. Mnie irytuje tylko głupota i propagowanie fałszywych stereotypów które doprowadzają do tego że dzięki takim ludziom jak Ty , wychowujemy pokolenie idiotów i debili którym patriotyzm myli się z faszyzmem. Zamiast podziękować za grzeczne sprostowanie które umiesciłem pod twoim wpisem , spotkała mnie fala hejtu ze strony dwóch czy trzech osób, które negują wszystko czego nie rozumieją. Admin tego forum , zamiast sięgnąć do żródła i upomnieć trolli , mnie nazywa trollem. To zły przykład i bardzo aspołeczna postawa. I zauważ ..TY coś tam....że to ja zawsze odpisuję na Twoje niekończące się obrażliwe i lekceważące wpisy , a nie odwrotnie.



#64 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 09:39

Chyba przetestuję opcję"Ignoruj temat".Pierwszy raz od jej wprowadzenia.No ale cóż.Zawsze jest ten pierwszy raz ;)
  • hencio i Szymek_T lubią to

#65 nero49

nero49

    Kozak

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 1715
  • Dołączył:  29 lip 2016
  • Rok Produkcji:2006 Route66
  • Silnik:CRD M 150KM
  • Imię:Tomek
  • Skąd::Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 10:17

Tak czytam te Wasze posty, staram się je zrozumieć i dochodzę do wniosku że za cholerę nie wiem po co to piszecie i o co w nich chodzi..... ;)

#66 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 10:25

Chyba przetestuję opcję"Ignoruj temat".Pierwszy raz od jej wprowadzenia.No ale cóż.Zawsze jest ten pierwszy raz ;)

Darek....ludzie nie radzący sobie w danej sytuacji mówią też " chyba się powieszę" ....ale się nie wieszają... :glupek


Tak czytam te Wasze posty, staram się je zrozumieć i dochodzę do wniosku że za cholerę nie wiem po co to piszecie i o co w nich chodzi..... ;)

Bo gdyby Admin nie majstrował przy chronologii wpisów to pewnie byłoby łatwiej zrozumieć ich sens .



#67 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5156
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 13:57

czytam, czytam aż się posmarkałem, od samego początku jak się pojawił ten Troll próbowałem wam wytłumaczyć żeby dać se spokój z dyskusjami z nim, a admin już dawno powinien go wydupcyć. Nic konkretnego na forum nie wnosi tylko sieje ferment i obraża wszystkich jak leci bez wyjątku, NARCYZ, SNOB i TROLL :kawka



#68 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 15:00

No i teraz zacytuj mój NIEPRAWDZIWY , KONTROWERSYJNY i NAPASTLIWY post....??????

Oj nie muszę daleko szukać, bo już to zdanie zawiera napastliwość w stosunku do mnie :)

Pisząc używając wielkich liter co jest niezgodne z punktem 6 regulaminu forum (który  zaakceptowałeś rejestrując się na forum),  zwracasz się do mnie krzykiem czyli zachowujesz się agresywnie i napastliwie :cwaniak

 

Kolejna sprawa to Twój kolejny wpis

dzięki takim ludziom jak Ty , wychowujemy pokolenie idiotów i debili

Złamanie punktu 1 regulaminu forum, bo każdy człowiek zasługuje na szacunek, nikt nie upoważnia Ciebie do wyzywania od idiotów i debili kogokolwiek.

Na forum są ludzie w różnym wieku, są i ci którzy są zaliczani do młodego pokolenia i nie życzę sobie żebyś w ten sposób zwracał się do nikogo. 

 

Kolejny cytat:

Bo gdyby Admin nie majstrował przy chronologii wpisów

Zamieściłeś tu kłamstwo i i napisałeś nie prawdę. 

Nie majstrowałem przy chronologii wpisów i to jest to kłamstwo, a nieprawdą jest to, że można cokolwiek zmieniać w chronologii. Po prostu system nawet podczas przenoszenia postów do nowego tematu, sam "układa"  je chronologicznie według dni i godzin w których zostały one napisane.

 

 

Admin tego forum , zamiast sięgnąć do źródła i upomnieć trolli , mnie nazywa trollem. To zły przykład i bardzo aspołeczna postawa.

Odnoszę wrażenie że aspołecznie, to jednak Ty się tutaj zachowujesz,

Ale w tym zdaniu jest coś, za co muszę Ci przyznać rację.  Dlatego zgodnie z Twoją propozycją, oraz z regulaminem forum, udzielam Ci ostrzeżenia.

Jednocześnie informuję, że jeśli podobna sytuacja z prowokowaniem innych forumowiczów się powtórzy, to kolejne ostrzeżenie spowoduje zakaz pisania na forum przez trzy miesiące.

Myślę że tyle wystarczy, a dla dodatkowej Twojej wiadomości, nie zamierzam więcej z Tobą na ten temat rozmawiać. Po prostu nie "karmię" trolli.

Natomiast jeśli nie zgadzasz się z moją decyzją,  masz prawo zwrócić się  z tym do właściciela forum oraz przeczytać punkt 12 regulaminu forum. :kawka


  • Szymek_T lubi to

#69 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 16:56

No cóż moje trzy grosze w temacie.

 Kol. Irka ja postrzegam jednak jako osobę,która w temacie krzyży,jednak posiada wiedzę większą niż podstawowa,więc czy ktoś z nas *dyskutujących* (tutaj chciałbym napisać dyskutujących merytorycznie) posiada takową wiedzę w temacie,lub chociaż zapoznał się z nim na potrzebę podjęcia dyskusji?Podejrzewam że nie.Niestety,kto nie obserwował tematu jeszcze przed usunięciem postów w ocenie dyskusji może się mylić. Natomiast ja śledząc spór od początku odniosłem takie wrażenie że ktoś przedstawia temat niemalże książkowo,natomiast dyskutant kontrargumentuje na zasadzie *mojszej racji*,a nie próbując tego udowodnić w sposób adekwatny do przedstawiającego temat.Tutaj powoli rozpętuje się małe piekiełko,dołączają osoby,lecz dyskusja zmierza w coraz bardziej złym kierunku,osoby te to mniej więcej ta sama grupa,która rozpętała podobną nagonkę,kiedy to kol.Irek miał PT Cruisera na sprzedaż,chmmm wtedy to odniosłem wrażenie że jakikolwiek handlarz samochodowy sprzedający Pitka na forum to persona non grata,a jeszcze nowy na forum i na dodatek przedstawiający swoje pasje.

Drugi grosz.

Z jednej strony cieszę się że istnieje regulamin forum (wierzę że większość z nas,jest po lekturze)lecz regulamin tyczy się nas wszystkich a podejrzewam że jednak gdyby admini śledzili częściej tematy dyskusji oraz ich poziom ostrzeżenia padały by nieco częściej...wkradające się przekleństwa,personalne podjazdy,a i rządzącym Naszym państwem pisane w sposób pokrętny też się dostawało, a regulamin zabrania,,,,jednak uchodziło na sucho ( czyżby można kogoś traktować jednak ulgowo,na innych zasadach?)

Grosz trzeci.

W zasadzie prośba. Nie traktujmy nowo przybyłych na forum po macoszemu,my starzy,stali bywalcy pokażmy się z jak najlepszej strony wyciągnijmy pomocną dłoń,jeśli ktoś jest w potrzebie doradźmy,pomóżmy,rozwiązać problem jak tylko potrafimy,jeśli już musimy krytykować to w sposób cywilizowany.Na koniec też kiedyś doradzałem że jeśli czasami zabiera się głos w dyskusji tylko po to aby dolać oliwy do ognia,to może dla dobra tego naszego forum skorzystać z możliwości użycia ikonki z napisem *ignoruj temat* dobrze widoczny bo zaznaczony na czerwono.

Pozdrawiam.  


  • Maja1313 i Matrioszka lubią to

#70 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 17:06

No cóż moje trzy grosze w temacie.

 Kol. Irka ja postrzegam jednak jako osobę,która w temacie krzyży,jednak posiada wiedzę większą niż podstawowa,więc czy ktoś z nas *dyskutujących* (tutaj chciałbym napisać dyskutujących merytorycznie) posiada takową wiedzę w temacie,lub chociaż zapoznał się z nim na potrzebę podjęcia dyskusji?Podejrzewam że nie.Niestety,kto nie obserwował tematu jeszcze przed usunięciem postów w ocenie dyskusji może się mylić. Natomiast ja śledząc spór od początku odniosłem takie wrażenie że ktoś przedstawia temat niemalże książkowo,natomiast dyskutant kontrargumentuje na zasadzie *mojszej racji*,a nie próbując tego udowodnić w sposób adekwatny do przedstawiającego temat.Tutaj powoli rozpętuje się małe piekiełko,dołączają osoby,lecz dyskusja zmierza w coraz bardziej złym kierunku,osoby te to mniej więcej ta sama grupa,która rozpętała podobną nagonkę,kiedy to kol.Irek miał PT Cruisera na sprzedaż,chmmm wtedy to odniosłem wrażenie że jakikolwiek handlarz samochodowy sprzedający Pitka na forum to persona non grata,a jeszcze nowy na forum i na dodatek przedstawiający swoje pasje.

Drugi grosz.

Z jednej strony cieszę się że istnieje regulamin forum (wierzę że większość z nas,jest po lekturze)lecz regulamin tyczy się nas wszystkich a podejrzewam że jednak gdyby admini śledzili częściej tematy dyskusji oraz ich poziom ostrzeżenia padały by nieco częściej...wkradające się przekleństwa,personalne podjazdy,a i rządzącym Naszym państwem pisane w sposób pokrętny też się dostawało, a regulamin zabrania,,,,jednak uchodziło na sucho ( czyżby można kogoś traktować jednak ulgowo,na innych zasadach?)

Grosz trzeci.

W zasadzie prośba. Nie traktujmy nowo przybyłych na forum po macoszemu,my starzy,stali bywalcy pokażmy się z jak najlepszej strony wyciągnijmy pomocną dłoń,jeśli ktoś jest w potrzebie doradźmy,pomóżmy,rozwiązać problem jak tylko potrafimy,jeśli już musimy krytykować to w sposób cywilizowany.Na koniec też kiedyś doradzałem że jeśli czasami zabiera się głos w dyskusji tylko po to aby dolać oliwy do ognia,to może dla dobra tego naszego forum skorzystać z możliwości użycia ikonki z napisem *ignoruj temat* dobrze widoczny bo zaznaczony na czerwono.

Pozdrawiam.  

Dziękuję Tadeuszu....jedyny sensowny i prawdziwy komentarz do miejących tu miejsce wydarzeń. Dobrze że od "starego" członka forum. Gdyby to był mój tekst dostałbym kolejne ostrzeżenie.... :glupek


czytam, czytam aż się posmarkałem, od samego początku jak się pojawił ten Troll próbowałem wam wytłumaczyć żeby dać se spokój z dyskusjami z nim, a admin już dawno powinien go wydupcyć. Nic konkretnego na forum nie wnosi tylko sieje ferment i obraża wszystkich jak leci bez wyjątku, NARCYZ, SNOB i TROLL :kawka

Za duże literki nie dostałeś ostrzeżenia ???? Dziwne . I z tym dupceniem facetów badż ostrożny bo może zaboleć....



#71 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 17:07

Tadeusz, nie odnosiłem się do merytorycznych wypowiedzi Irka w temacie krzyży. Jednak sposób w jaki prowadził dyskusję sugeruje zachowanie typowe dla trollingu, stąd taka a nie inna decyzja.

Natomiast co do karania czy upominania na forum, myślę że zbyt często nie korzystamy z narzędzi jakie mamy, a samo ostrzeżenie nie jest chyba zbyt dotkliwą karą. 

Szanujmy się nawzajem i może w dyskusjach nie przekonujmy innych na siłę do swoich racji. Każdy ma prawo do własnych przekonań i poglądów.



#72 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 17:31

Pozwól że odniosę się tylko do tego:

w dyskusjach nie przekonujmy innych na siłę do swoich racji. Każdy ma prawo do własnych przekonań i poglądów.

 

Tyle że gdybym miał wybierać między: 

Natomiast ja śledząc spór od początku odniosłem takie wrażenie że ktoś przedstawia temat niemalże książkowo,natomiast dyskutant kontrargumentuje na zasadzie *mojszej racji*,a nie próbując tego udowodnić w sposób adekwatny do przedstawiającego temat

 

Wybieram jednak osobę pierwszą (jestem bezstronny,niestety mam wrażenie że jednak istnieją na forum grupy wsparcia,a co najgorsze w kłótliwych dyskusjach) Definicja trolla też nie bardzo pasuje do osoby,która jednak jest mocna w danym temacie,tyle że jest asertywny i nie da sobie wmówić niczym nie podpartych tez...ja podziwiam takich ludzi że walczą o prawdę,mimo że wydawałoby się że są po przegranej stronie....no cóż takie dziwne czasy nastały,lecz jak to się mówi prawda wcześniej czy później i tak zwycięży.


  • Maja1313 lubi to

#73 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 18:12

Oj nie muszę daleko szukać, bo już to zdanie zawiera napastliwość w stosunku do mnie :)

Pisząc używając wielkich liter co jest niezgodne z punktem 6 regulaminu forum (który  zaakceptowałeś rejestrując się na forum),  zwracasz się do mnie krzykiem czyli zachowujesz się agresywnie i napastliwie :cwaniak

 

Kolejna sprawa to Twój kolejny wpis

Złamanie punktu 1 regulaminu forum, bo każdy człowiek zasługuje na szacunek, nikt nie upoważnia Ciebie do wyzywania od idiotów i debili kogokolwiek.

Na forum są ludzie w różnym wieku, są i ci którzy są zaliczani do młodego pokolenia i nie życzę sobie żebyś w ten sposób zwracał się do nikogo. 

 

Kolejny cytat:

Zamieściłeś tu kłamstwo i i napisałeś nie prawdę. 

Nie majstrowałem przy chronologii wpisów i to jest to kłamstwo, a nieprawdą jest to, że można cokolwiek zmieniać w chronologii. Po prostu system nawet podczas przenoszenia postów do nowego tematu, sam "układa"  je chronologicznie według dni i godzin w których zostały one napisane.

 

 

Odnoszę wrażenie że aspołecznie, to jednak Ty się tutaj zachowujesz,

Ale w tym zdaniu jest coś, za co muszę Ci przyznać rację.  Dlatego zgodnie z Twoją propozycją, oraz z regulaminem forum, udzielam Ci ostrzeżenia.

Jednocześnie informuję, że jeśli podobna sytuacja z prowokowaniem innych forumowiczów się powtórzy, to kolejne ostrzeżenie spowoduje zakaz pisania na forum przez trzy miesiące.

Myślę że tyle wystarczy, a dla dodatkowej Twojej wiadomości, nie zamierzam więcej z Tobą na ten temat rozmawiać. Po prostu nie "karmię" trolli.

Natomiast jeśli nie zgadzasz się z moją decyzją,  masz prawo zwrócić się  z tym do właściciela forum oraz przeczytać punkt 12 regulaminu forum. :kawka

Ale szanowny Adminie pozwolisz iż ja także odniosę sie do Twojego absurdalnego uzasadnienia. Po kolei

Używanie dużych liter jest dosyć częstym zjawiskiem na tym forum i nikt za to nie został ukarany. Przykład nawet na tej stronie " Chromek"

Po drugie nie odniosłeś sie merytorycznie do żadnego zarzutu który wobec mnie kierowałeś.

Po trzecie , nikogo nie nazwałem idiotą i debilem. Nie rozumiesz co czytasz cytuję " wychowujemy pokolenie idiotów i debili " Czyli MY , ja również . Z tym że ja przynajmniej próbuję z tym zjawiskiem walczyć.

Po czwarte , zmieniłeś chronologię wpisów . Usunąłeś moje wpisy i przeniosłeś je w inne miejsce. Jednak wpis do którego one sie tyczyły pozostawiłeś tam gdzie pierwotnie był. Usunąłeś go dopiero po moim ponownym wpisie i lekkiej konsternacji . Tak więc przypadkowy forumowicz mógł stracić orientację ponieważ część wpisów dokonywana była na stronie pierwotnej, a część na stronie na którą przeniosłeś moje wpisy. Tak więc ich chronologia została zaburzona a sens zatracony..

Po czwarte Ty nie karmisz Trolli. Ty robisz większą szkodę. Ty szanowny Adminie karmisz złego wilka. Pozdrawiam



#74 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 19:04

Tak na rozluźnienie, ale i do przemyślenia

Załączone pliki


  • Dorka lubi to

#75 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 19:30

Tadeusz, jesteś na forum od dawna, obserwowałeś wiele potyczek i forumowych wojenek, wiesz jak to się czasem kończyło. Nie mam zamiaru ani ochoty na łagodzenie sporów przy kolejnych forumowych awanturkach. 

Pisałem że pomijam merytoryczną wiedzę jaką przedstawiał Irek. Nie twierdzę że jest w błędzie i przypuszczam, że w tym temacie może być autorytetem więc może warto z tą wiedzą się zapoznać. 

Z tych powodów szanuję znajomość tematu i pasję jaka towarzyszy przy jej zdobywaniu.

Tylko tu chodzi o coś zupełnie innego. Co spowodowało że doszło do tych słownych potyczek? Czy nie sposób w jaki Irek chciał przekonywać do swoich racji? Uznałem że są powody, że mamy tu doczynienia z forumowym trollem i dlatego postanowiłem udzielić ostrzeżenia. 

Widzę że chyba jednak moje odczucia nie były bez podstaw, bo Irek nadal drąży temat, próbując wciągać mnie w potyczki słowne. 

Ok, zrobię wyjątek i odniosę się do zarzutów Irka

Owszem nikt za używanie wielkich liter w słowach, zdaniach czy całych postach nie został ukarany, Ty za samo używanie tak napisanych słów również nie otrzymałeś ostrzeżenia. Prosiłeś żebym wskazał napastliwy post, więc wskazałem to w jaki sposób do mnie pisałeś.

Nie nazwałeś nikogo idiotą i i debilem? Osobiście nie, jedynie całe pokolenie, czyżby nie tylko młode pokolenie naszych forumowiczów ale i przykładowo w ten sposób nie również moje dzieci?

Pisałem już że nie ja usunąłem posty, więc nie przypisuj mi czynności których nie zrobiłem. to jedno, a drugie jeśli zostały one usunięte to zrobił to moderator, który uznał że treści te nie powinny znaleźć się na forum, Pomijam fakt, że dyskusja ta była prowadzona w temacie który chyba nie do końca był właściwy do prowadzenia takiej dyskusji.

Odnośnie mojej ingerencji w ten temat, to moje działania polegały jedynie na wydzieleniu wszystkich pozostałych postów do osobnego tematu (obecnego) i tutaj są one chronologicznie przeniesione. 

Miałem nadzieję że skoro większość uczestników chciała zakończyć ten spór, okazało się że Ty nie "dajesz za wygraną" i nadal przekonywałeś ludzi do "swoich racji". Tylko nie zauważyłeś że jakoś mało było chętnych, którzy w tym konkretnym temacie chciało z Tobą polemizować. Takie działania zinterpretowałem jako trolling i tylko za to otrzymałeś ostrzeżenie. 

Nie za pisanie wielkimi literami, nie za nazywanie ludzi idiotami, nie za treść merytoryczną, a jedynie za sposób w jaki prowokujesz ludzi.

Zmień sposób rozmowy z ludźmi, szanuj każdego z nich, czy to zbyt wiele?



#76 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 20:01

@ ICE logistyka ,

Ponownie wydzieliłem posty które nie powinny się tam znaleźć. Jeśli chcesz dalej polemizować to zapraszam do tego tematu.  

???????


Darku o który post chodzi? 

Dzisiaj z mojej winy ponownie musiałem wydzielić wszystkie te posty, bo "coś poszło nie tak" jak chciałem dodać ten dzisiejszy spam. 

Jeśli coś narozrabiałem to przyznaję się bez bicia :)

????????


Tadeusz, jesteś na forum od dawna, obserwowałeś wiele potyczek i forumowych wojenek, wiesz jak to się czasem kończyło. Nie mam zamiaru ani ochoty na łagodzenie sporów przy kolejnych forumowych awanturkach. 

Pisałem że pomijam merytoryczną wiedzę jaką przedstawiał Irek. Nie twierdzę że jest w błędzie i przypuszczam, że w tym temacie może być autorytetem więc może warto z tą wiedzą się zapoznać. 

Z tych powodów szanuję znajomość tematu i pasję jaka towarzyszy przy jej zdobywaniu.

Tylko tu chodzi o coś zupełnie innego. Co spowodowało że doszło do tych słownych potyczek? Czy nie sposób w jaki Irek chciał przekonywać do swoich racji? Uznałem że są powody, że mamy tu doczynienia z forumowym trollem i dlatego postanowiłem udzielić ostrzeżenia. 

Widzę że chyba jednak moje odczucia nie były bez podstaw, bo Irek nadal drąży temat, próbując wciągać mnie w potyczki słowne. 

Ok, zrobię wyjątek i odniosę się do zarzutów Irka

Owszem nikt za używanie wielkich liter w słowach, zdaniach czy całych postach nie został ukarany, Ty za samo używanie tak napisanych słów również nie otrzymałeś ostrzeżenia. Prosiłeś żebym wskazał napastliwy post, więc wskazałem to w jaki sposób do mnie pisałeś.

Nie nazwałeś nikogo idiotą i i debilem? Osobiście nie, jedynie całe pokolenie, czyżby nie tylko młode pokolenie naszych forumowiczów ale i przykładowo w ten sposób nie również moje dzieci?

Pisałem już że nie ja usunąłem posty, więc nie przypisuj mi czynności których nie zrobiłem. to jedno, a drugie jeśli zostały one usunięte to zrobił to moderator, który uznał że treści te nie powinny znaleźć się na forum, Pomijam fakt, że dyskusja ta była prowadzona w temacie który chyba nie do końca był właściwy do prowadzenia takiej dyskusji.

Odnośnie mojej ingerencji w ten temat, to moje działania polegały jedynie na wydzieleniu wszystkich pozostałych postów do osobnego tematu (obecnego) i tutaj są one chronologicznie przeniesione. 

Miałem nadzieję że skoro większość uczestników chciała zakończyć ten spór, okazało się że Ty nie "dajesz za wygraną" i nadal przekonywałeś ludzi do "swoich racji". Tylko nie zauważyłeś że jakoś mało było chętnych, którzy w tym konkretnym temacie chciało z Tobą polemizować. Takie działania zinterpretowałem jako trolling i tylko za to otrzymałeś ostrzeżenie. 

Nie za pisanie wielkimi literami, nie za nazywanie ludzi idiotami, nie za treść merytoryczną, a jedynie za sposób w jaki prowokujesz ludzi.

Zmień sposób rozmowy z ludźmi, szanuj każdego z nich, czy to zbyt wiele?

Jaka większość chciała zakończyć temat , skoro moje tłumaczenie genezy pewnych znaków trollowały chyba dwie osoby ???? Poczytaj dokładnie co pisały i jak się do mnie odnosiły. Jedna osoba doskonale to zauważyła i obszernie opisała. Ale cóż ...dalej karmisz złego wilka. Twoje wyjaśnienie jest tak pokrętne że chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.....pozdrawiam



#77 jurassic

jurassic

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 166
  • Dołączył:  25 paź 2017
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2.0 M
  • Imię:Jurassic
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 20:02

Umówcie się na piwo, wytrzaskajcie się po twarzach, rzygać się chce jak się to wszystko czyta !

#78 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 20:13

Czego nie rozumiesz? 

Został założony nowy temat, do którego zostały przeniesione posty. Niestety po pewnym czasie, między innymi Ty, zamiast pisać w tym nowym temacie, napisałeś post w tym poprzednim, chodzi o post w którym zamieściłeś te dwa zdjęcia. Pod tym postem pojawiło się kilka dodatkowych wypowiedzi.

Podczas próby ich przeniesienia, przez moją nieuwagę zamiast przenieść posty, które pojawiły się w tym  niewłaściwym temacie, posty które wcześniej przeniosłem "wróciły" do poprzedniego tematu, więc ponownie musiałem przenieść te wszystkie posty. 

Może trochę to zagmatwane, ale ile razy bym tych postów nie przenosił,  to one zawsze chronologicznie zostaną poukładane w danym temacie. 

Czy w temacie w którym pierwotnie była ta dyskusja, został jakiś nieprzeniesiony post? Wydaje mi się że wszystko co tam pozostało udało mi się przenieść i żadnego postu nie usunąłem, 

Więc nie wmawiaj mi, że zrobiłem coś, czego nie zrobiłem, mam wstawić skan z logów tego tematu?


Na piwo powiadasz? 

Niestety chyba to raczej nie jest możliwe. 

Irek daj sobie chłopie spokój. Ja już kończę z Tobą ta dyskusję, bo  to nie ma sensu. 

Utwierdzasz mnie jedynie w przekonaniu, że podjąłem właściwą decyzję i mam jedynie nadzieję, że nie będę za Trolling musiał podjąć kolejnej. 



#79 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 22:12

Czego nie rozumiesz? 

Został założony nowy temat, do którego zostały przeniesione posty. Niestety po pewnym czasie, między innymi Ty, zamiast pisać w tym nowym temacie, napisałeś post w tym poprzednim, chodzi o post w którym zamieściłeś te dwa zdjęcia. Pod tym postem pojawiło się kilka dodatkowych wypowiedzi.

Podczas próby ich przeniesienia, przez moją nieuwagę zamiast przenieść posty, które pojawiły się w tym  niewłaściwym temacie, posty które wcześniej przeniosłem "wróciły" do poprzedniego tematu, więc ponownie musiałem przenieść te wszystkie posty. 

Może trochę to zagmatwane, ale ile razy bym tych postów nie przenosił,  to one zawsze chronologicznie zostaną poukładane w danym temacie. 

Czy w temacie w którym pierwotnie była ta dyskusja, został jakiś nieprzeniesiony post? Wydaje mi się że wszystko co tam pozostało udało mi się przenieść i żadnego postu nie usunąłem, 

Więc nie wmawiaj mi, że zrobiłem coś, czego nie zrobiłem, mam wstawić skan z logów tego tematu?


Na piwo powiadasz? 

Niestety chyba to raczej nie jest możliwe. 

Irek daj sobie chłopie spokój. Ja już kończę z Tobą ta dyskusję, bo  to nie ma sensu. 

Utwierdzasz mnie jedynie w przekonaniu, że podjąłem właściwą decyzję i mam jedynie nadzieję, że nie będę za Trolling musiał podjąć kolejną. 

Ja też nie pijam piwa . Co tam piwo...w ogóle nie piję alkoholu ..A odnośnie Twojego ostatniego zdania I grożby użycia panelu Admina , przypomniał mi się taki cytat ...."Boję się dnia, w którym technologia zakłóci interakcje międzyludzkie. Wtedy świat zyska pokolenie idiotów.." Albert  Einstein    :mniam  Zapewniam iż Pan Albert nie personalizował swojej wypowiedzi w kierunku Twoich dzieci.....Bo jeszcze jemu pierdykniesz ostrzeżenie :haha Pozdrawiam i Dobranoc



#80 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 14 luty 2018 - 22:27

Nie napisałem że nie piję piwa. wyciągasz zbyt pochopne wnioski. :cwaniak

A od czasu jak mój syn warzy domowe piwo , to nawet polubiłem mocne ciemne piwo. 

Piwo lubię wypić w towarzystwie osób, z którymi dobrze się czuję i mam z nimi wspólne tematy.

 Oczywiście nie wykluczam takiej opcji, że się napijemy piwa, może nawet piwa rzemieślniczego, ale w tym momencie raczej byłoby to trudne do zrealizowania. 

Zacytowałeś Einsteina, mimo iż jesteśmy podobnego pokolenia, to mam nadzieję że udało mi się do tej grupy nie zaliczyć, a Tobie?







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych