Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Darmowy serwis wymiany zgrzytów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#101 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 15:41

Moje zdanie też pozostaje niezmienne odnośnie nazwania Irka trollem...przyczyny kilka postów wyżej. Nie będę się powtarzał.


  • Maja1313 lubi to

#102 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 15:46

Dzięki za szczerość, każdy ma prawo do własnej oceny i fajnie że mimo odmiennego zdania, są osoby które potrafią o tym napisać. 



#103 Rokita

Rokita

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 166
  • Dołączył:  14 gru 2015
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 M
  • Imię:Andrzej i Jola
  • Skąd::Jawor
  • Płeć: Nieustawiona

Napisano 15 luty 2018 - 16:39

A mnie się wydaje obserwując wątek, że Irek po prostu lubi być w kręgu zainteresowań, na zasadzie "nieważne gdzie i nieważne jak ważne żeby mowili (pisali)"
  • kade lubi to

#104 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:00

Nie wiem czy zauważyłeś, ale oprócz tego w post scriptum pozostała jeszcze treść, do której się nie odniosłeś, i to ona w sumie jest najważniejsza. Co do wiedzy, to nie mam zamiaru kłócić się w sieci z niebieskookim, wysportowanym blondynem.

PS

Zgadzam się z Adamem, że Twoja chęć zrobienia zamieszania to zwykłe trollowanie...

PPS

Nie idź w tym kierunku Irek...

Jestem .. :]  Zupełnie nie rozumiem tego wpisu o wysportowanym, niebieskookim blondynie . To znaczy że :

jesteś rasistą ?

czy też mi przypisujesz cechy aryjskie, w rozumieniu iż to ja jestem rasistą ?

czy też to aluzja do dowcipów o blondynkach ?

czy też jeszcze coś innego ?

Zupełnie nie rozumiem o co kaman  ??????


Czyżbyś wątpił w to, że podejmując decyzję o udzieleniu Tobie ostrzeżenia, robiłem to nie mając własnego zdania? 

Post który cytowałeś, przeczytaj może jeszcze raz i postaraj się to zrobić ze zrozumieniem. :cwaniak

Pomijam fakt, że pytanie zawarte w tym poście nie było skierowane do Ciebie :kawka

Natomiast co do dalszych działań, to sam zdecydowałeś co będzie dalej. Nie wyciągnąłeś wniosków po otrzymaniu ostrzeżenia, więc sam wiesz co będzie dalej. To Ty podjąłeś decyzję nie ja, ja lub któryś moderator po prostu udzieli kolejnego ostrzeżenia i odpoczniesz od pisania na forum przez pewien czas.

Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłem? 

Może dlatego żebyś dalej udowadniał że jesteś trollem, pewnie również dlatego, że  poczekam aż ta dyskusja się skończy, chociaż z drugiej strony wątpię, bo jesteś człowiekiem, który "musi" mieś ostatnie zdanie w każdym temacie. 

A może i dlatego, że gdyby ktoś chciałby napisać pracę naukową na temat Trolligu, to miałby ciekawy materiał badawczy. Może nawet byłbyś sławny?

Pytasz o moją grupę krwi? Nie wiem jaką mam, ale ostatnio miała kolor czerwony, pomogłem? A może chcesz zrobić Lalkę Voodoo? Może więc podeślę Ci kosmyk włosów? Coś tam jeszcze na głowie zostało. 

 

 

Alicjo, po za Trollingiem faktycznie nie :cwaniak

Jednak chyba na żadnym forum nie ma przyzwolenia na takie aspołeczne zachowania, dlaczego na naszym ma być? 

Zaraz , zaraz Szanowny Adminie . Zaczynają Cię ponosić emocje i chyba troszkę przeginasz. Wątek otwarty do tematów " zgrzytów darmowych ' i zaprosiłeś mnie do dyskusji na tej stronie. Nie piszę nie na temat na innych wątkach , tylko w miejscu który sam określiłeś i każdy może tu wtykać sobie do woli. Mimo iż nikomu nie wtykam , wątek otwarty ....a Ty mi grozisz . To już nie robi się nawet śmieszne tylko tragiczne....


Odpowiadasz tylko na to, na co Ci wygodnie, ja się poddaję, tschuss.

Pewnie od samego początku chciał mi skraść buziaka, ale to wystarczy zapytać, czy poprosić.

Ale na jakie pytanie mam Tobie odpowiedzieć,  bo już się zaczynam gubić ????  :kwiatek


A mnie się wydaje obserwując wątek, że Irek po prostu lubi być w kręgu zainteresowań, na zasadzie "nieważne gdzie i nieważne jak ważne żeby mowili (pisali)"

Masz rację...teraz kombinuję w jaki sposób , bez narażenia się Adminowi , umieścić tutaj swoje nagie fotki .... :jupi


No Monia ale Cię zaszczyt kopnął!!!!!! Całuski od Irka

Monia napisała o sobie że jest pyskata  :jupi Uwielbiam takie pyskate kobitki  :glupek



#105 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:00

Ty mi grozisz

Niby w którym miejscu ? 

Już raz prosiłem żebyś nie wmawiał ani sobie ani innym, słów których nie wypowiadam.

Otrzymałeś ostrzeżenie i nie wyciągasz wniosków. Prosiliśmy Ciebie żebyś skończył z prowokowaniem swoimi wypowiedziami innych forumowiczów. Jednak bez żadnego odzewu. 

Ja nie będę Ciebie ani pouczał ani prosił, jesteś dorosły i wiesz co robisz.

Na tym forum nie będę "karmił" Trolla.

I tym razem jest to moja ostatnia wypowiedź na Twoje posty w tym temacie. :kawka 



#106 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:13

Alicjo, co do sprawy wspomnianej przez Ciebie, związanej z samochodem mogę się w części zgodzić, w tym jednak przypadku niestety nie. Nie będę wyszukiwał Irka wypowiedzi (poza tym skasowałem chyba z pięćdziesiąt postów z jednego wątku), bo po prostu mi się nie chce, ale mogę stwierdzić, ze Irek się po prostu rozkręcił.  Również mogę się zgodzić, że może ktoś z innych forumowiczów również w jakiejś wypowiedzi mógł popłynąć, ale z kolei, o Irku coraz częściej na forum się dyskutuje. Przypadek? 

Przynajmniej dzięki mnie forum nabiera kolorytu i zamiast nijakie staje się zauważalne. Podnosi się też poziom dyskusji , coraz częściej zabierają głos którzy do tej pory raczej obserwowali ...a złośliwcy przechodzą do lamusa.  :kciuki I co pocieszające dołączają ludzie którzy mnie rozumieją i w moim pisaniu nie dopatrują się niczego złego oraz wytykają Adminowi czego celowo nie widzi w postach moich adwersarzy.... Przypadek ?



#107 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:25

Irek, zakładaj ankietę, startuj na Admina :tak



#108 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:31

Irek, zakładaj ankietę, startuj na Admina :tak

Kiedyś dawno temu , przerabiałem ten temat . Niestety , po jakimś czasie miałem tyle wiadomości na swojej poczcie że nie nadążałem w odpisywaniu. Fajni ludzie , pisali o różnych sprawach , nawet najbardziej intymnych. Trochę mnie to przerosło więc odszedłem...Ale dzięki za propozycję  :kciuki



#109 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 19:50

Wiesz, to jak nie chcesz pomóc to może nie utrudniaj :) co?



#110 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:07

Wiesz, to jak nie chcesz pomóc to może nie utrudniaj :) co?

Hmmm...myślisz że moja obecność w jakiś sposób utrudnia Ci zrobienie kariery ??? Widzę że Ciebie też ponosi. Zwróć uwagę że odpisuję każdemu kto się do mnie zwraca. Robię to w wątku który wskazał Admin i gdzie poprzenosił moje posty. W czym Ci to przeszkadza ??? A może mogę Ci pomóc w inny sposób ? Pytaj ..... :kciuki



#111 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:17

Czy office 365 Business pozwala na zwiększenie limitu danych ponad 1Tb, jeśli tak to w jakiej cenie?
Będę zobowiazany
  • hencio lubi to

#112 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8008
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:20

Przynajmniej dzięki mnie forum nabiera kolorytu i zamiast nijakie staje się zauważalne. Podnosi się też poziom dyskusji , coraz częściej zabierają głos którzy do tej pory raczej obserwowali ...a złośliwcy przechodzą do lamusa.  :kciuki I co pocieszające dołączają ludzie którzy mnie rozumieją i w moim pisaniu nie dopatrują się niczego złego oraz wytykają Adminowi czego celowo nie widzi w postach moich adwersarzy.... Przypadek ?

Wierz mi lub nie,ale to forum ma już swój koloryt.I nie jest nijakie,podobnie jak ludzie tutaj.

Mówisz,że złośliwcy przechodzą do lamusa...Nie jest to do końca prawdą.Ty wciąż jesteś.

Masz chłopie wiedzę,szkoda tylko że nie potrafisz jej"sprzedać".Arogancja i egocentryzm Ci na to nie pozwalają.

Oczywiście mogę się mylić.Zwykły chłopak jestem ze wsi.

P.S.

W tym roku przesilenie wiosenne przyszło do nas ociupinkę prędzej ;)



#113 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6514
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 20:22

Czy office 365 Business pozwala na zwiększenie limitu danych ponad 1Tb, jeśli tak to w jakiej cenie?
Będę zobowiazany

Już Cię kocham!!!! sama jestem zainteresowana odpowiedzią bo moje dziecko też mi zadaje takie pytania!!! :d :d



#114 chromek 1

chromek 1

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5160
  • Dołączył:  13 lip 2013
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD M
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:25

ICE logistyka         Biedactwo! Naprawdę uwierzyłaś, że cola to napój mądrości?

#115 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:42

Czy office 365 Business pozwala na zwiększenie limitu danych ponad 1Tb, jeśli tak to w jakiej cenie?
Będę zobowiazany

Przemuś....ja jestem humanistą . Dla mnie Tb , Mb  to jedno i to samo. A tak z ciekawości , to po co Tobie ta wiedza ????  Twoje oszczędne wpisy może przesłać nawet zwykły kalkulator. Po co Tobie zwiększenie limitu danych ???  :blabla


Wierz mi lub nie,ale to forum ma już swój koloryt.I nie jest nijakie,podobnie jak ludzie tutaj.

Mówisz,że złośliwcy przechodzą do lamusa...Nie jest to do końca prawdą.Ty wciąż jesteś.

Masz chłopie wiedzę,szkoda tylko że nie potrafisz jej"sprzedać".Arogancja i egocentryzm Ci na to nie pozwalają.

Oczywiście mogę się mylić.Zwykły chłopak jestem ze wsi.

P.S.

W tym roku przesilenie wiosenne przyszło do nas ociupinkę prędzej ;)

No to mam nadzieję że i plony u Ciebie będą szybciej i na bogato.....Pozdrawiam


Już Cię kocham!!!! sama jestem zainteresowana odpowiedzią bo moje dziecko też mi zadaje takie pytania!!! :d :d

I co mu odpowiadasz ????



#116 Matrioszka

Matrioszka

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 150
  • Dołączył:  28 mar 2016
  • Rok Produkcji:2009
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Alicja
  • Skąd::Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 20:50

Alicjo, co do sprawy wspomnianej przez Ciebie, związanej z samochodem mogę się w części zgodzić, w tym jednak przypadku niestety nie. Nie będę wyszukiwał Irka wypowiedzi (poza tym skasowałem chyba z pięćdziesiąt postów z jednego wątku), bo po prostu mi się nie chce, ale mogę stwierdzić, ze Irek się po prostu rozkręcił.  Również mogę się zgodzić, że może ktoś z innych forumowiczów również w jakiejś wypowiedzi mógł popłynąć, ale z kolei, o Irku coraz częściej na forum się dyskutuje. Przypadek? 

Darku, jeżeli rzeczywiście były posty, które zostały skasowane to faktycznie mogło mi coś umknąć. Myślałam, że ta cała afera dotyczy tego tematu. W takim razie przepraszam - wyrwałam sie a się okazuje, że prawdopodobnie nie jestem w temacie. Niemniej jednak nadal sądzę, że to skakanie sobie do oczu jest kolokwialnie mówiąc niepotrzebne. Nakręcacie się jeden przez drugiego byleby tylko na siłę coś udowodnić. Po co tyle jadu ...



#117 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 20:52

ICE logistyka         Biedactwo! Naprawdę uwierzyłaś, że cola to napój mądrości?

Mam nadzieję że Admin też nie pije Coli. Krzysiu ja cały czas lecę na soku z Gumijagód ....jak to Troll.  :haha



#118 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 21:14

Przemuś....ja jestem humanistą . Dla mnie Tb , Mb to jedno i to samo. A tak z ciekawości , to po co Tobie ta wiedza ???? Twoje oszczędne wpisy może przesłać nawet zwykły kalkulator. Po co Tobie zwiększenie limitu danych ??? :blabla

Mimo wielu klientów, trafił mi się pierwszy dla którego 1 terabajt danych w chmurze to może być mało, właśnie to zacząłem rozkminiać, no ale jak ktoś chce pomóc to grzech odmówić :)

Tak ogólnie to Office 365 to bardzo fajna sprawa dla firm, za podobne pieniądze [około 460zł/rok ] gdzie w inni usługodawcy dają tylko miejsce w chmurze od microsoftu otrzymujesz 1 terabajt w chmurze i pełny pakiet office oraz możliwość instalacji tego na 5 urządzeniach, i tak np.pisząc coś w wordzie czy innym programie  automatycznie tworzy się kopia  dokumentu / danych na serwerze które oznaczyłeś aby się synchronizowały - doceni to każdy kto stracił dane, czy to przez awarie, czy np został okradziony ze sprzętu wraz z danymi - a tu logujesz się tylko na konto i masz wszystko z powrotem :)

Podobnie osoby które pracują w kilku miejscach, szybko docenią to że nie muszą taskać ze sobą sprzętu :)
To tak streszczając mocno bo nie chcę przynudzać



#119 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 22:06

Mimo wielu klientów, trafił mi się pierwszy dla którego 1 terabajt danych w chmurze to może być mało, właśnie to zacząłem rozkminiać, no ale jak ktoś chce pomóc to grzech odmówić :)

Tak ogólnie to Office 365 to bardzo fajna sprawa dla firm, za podobne pieniądze [około 460zł/rok ] gdzie w inni usługodawcy dają tylko miejsce w chmurze od microsoftu otrzymujesz 1 terabajt w chmurze i pełny pakiet office oraz możliwość instalacji tego na 5 urządzeniach, i tak np.pisząc coś w wordzie czy innym programie  automatycznie tworzy się kopia  dokumentu / danych na serwerze które oznaczyłeś aby się synchronizowały - doceni to każdy kto stracił dane, czy to przez awarie, czy np został okradziony ze sprzętu wraz z danymi - a tu logujesz się tylko na konto i masz wszystko z powrotem :)

Podobnie osoby które pracują w kilku miejscach, szybko docenią to że nie muszą taskać ze sobą sprzętu :)
To tak streszczając mocno bo nie chcę przynudzać

Wcale nie przynudzasz....ale powinieneś mi najpierw wytłumaczyć czym różni się Tb od Mb . Jak to zrozumiem to reszta będzie dla mnie łatwiejsza do strawienia. No i ta chmura ???? Fascynujące. No i ja mam tylko trzy urządzenia . Myślisz więc że to mnie nie dyskwalifikuje ze skorzystania z tego programu ?


Darku, jeżeli rzeczywiście były posty, które zostały skasowane to faktycznie mogło mi coś umknąć. Myślałam, że ta cała afera dotyczy tego tematu. W takim razie przepraszam - wyrwałam sie a się okazuje, że prawdopodobnie nie jestem w temacie. Niemniej jednak nadal sądzę, że to skakanie sobie do oczu jest kolokwialnie mówiąc niepotrzebne. Nakręcacie się jeden przez drugiego byleby tylko na siłę coś udowodnić. Po co tyle jadu ...

Tylko że nie ja byłem autorem tych pokasowanych 50 postów. No może w niewielkiej części. 


Mimo wielu klientów, trafił mi się pierwszy dla którego 1 terabajt danych w chmurze to może być mało, właśnie to zacząłem rozkminiać, no ale jak ktoś chce pomóc to grzech odmówić :)

Tak ogólnie to Office 365 to bardzo fajna sprawa dla firm, za podobne pieniądze [około 460zł/rok ] gdzie w inni usługodawcy dają tylko miejsce w chmurze od microsoftu otrzymujesz 1 terabajt w chmurze i pełny pakiet office oraz możliwość instalacji tego na 5 urządzeniach, i tak np.pisząc coś w wordzie czy innym programie  automatycznie tworzy się kopia  dokumentu / danych na serwerze które oznaczyłeś aby się synchronizowały - doceni to każdy kto stracił dane, czy to przez awarie, czy np został okradziony ze sprzętu wraz z danymi - a tu logujesz się tylko na konto i masz wszystko z powrotem :)

Podobnie osoby które pracują w kilku miejscach, szybko docenią to że nie muszą taskać ze sobą sprzętu :)
To tak streszczając mocno bo nie chcę przynudzać

EEEEtam.....okazało się że można go instalować na 15 urządzeniach a nie 5 jak napisałeś. / 5 PC , 5 tabletów i 5 telefonów . .Rozkminiaj dalej ..... :blabla



#120 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 luty 2018 - 23:00

Jestem .. :]  Zupełnie nie rozumiem tego wpisu o wysportowanym, niebieskookim blondynie . To znaczy że :

jesteś rasistą ?

czy też mi przypisujesz cechy aryjskie, w rozumieniu iż to ja jestem rasistą ?

czy też to aluzja do dowcipów o blondynkach ?

czy też jeszcze coś innego ?

Zupełnie nie rozumiem o co kaman  ??????


Zaraz , zaraz Szanowny Adminie . Zaczynają Cię ponosić emocje i chyba troszkę przeginasz. Wątek otwarty do tematów " zgrzytów darmowych ' i zaprosiłeś 

Ty naprawdę nie potrafisz tak na luzie, czytać pomiędzy wierszami...? Już tłumaczę, chwalenie się swoją wiedzą, bez możliwości konfrontacji z rzeczywistością jest podobne do sytuacji, kiedy na serwisie randkowym pryszczaty, szczerbaty grubas przedstawia się jako wysportowany, niebieskooki blondyn... To jest siła, moc internetu...

PS

I proszę Cię, nie wypisuj już tych pierdół o nadawaniu kolorytu forum, bo wychodzi na to, że oprócz faktu, iż jesteś chwalipiętą to prawdopodobnie też mitomanem. 

Mimo, że na początku naszej znajomości stanąłem w Twojej obronie to teraz muszę przyznać, że irytujesz mnie. Mimo tego, na zakończenie, pozdrawiam. :yodarek







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych