Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Darmowy serwis wymiany zgrzytów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 luty 2018 - 22:50

Napiszę tak, ICE logistyka, Irek, to już nie pierwszy raz kiedy jesteś zamieszany w zagęszczanie atmosfery. Poprzednio, starałem się być obiektywny (zresztą zawsze się staram) i chcąc załagodzić sytuację pisałem na priv i do Ciebie i do Twoich oponentów, że tak to nazwę, ale widzę, że Tobie się to może zdarzać  częściej. Powiedz jak myślisz, czy to inni mają jakieś dziwne podejście, które kończy się małą kłótnią? Czy to może jednak o Ciebie chodzi? Twoje odpowiedzi przeplatane emotikonami "  :haha  " praktycznie mówią wszystko, plujesz komuś prosto w twarz. Uwierz mi, nie jesteś taki fajny...

PS.

A w kwestii krzyża, to nie wiedza a "googlarka". Pozdrawiam.


  • hencio lubi to

#82 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 10:30

Napiszę tak, ICE logistyka, Irek, to już nie pierwszy raz kiedy jesteś zamieszany w zagęszczanie atmosfery. Poprzednio, starałem się być obiektywny (zresztą zawsze się staram) i chcąc załagodzić sytuację pisałem na priv i do Ciebie i do Twoich oponentów, że tak to nazwę, ale widzę, że Tobie się to może zdarzać  częściej. Powiedz jak myślisz, czy to inni mają jakieś dziwne podejście, które kończy się małą kłótnią? Czy to może jednak o Ciebie chodzi? Twoje odpowiedzi przeplatane emotikonami "  :haha  " praktycznie mówią wszystko, plujesz komuś prosto w twarz. Uwierz mi, nie jesteś taki fajny...

PS.

A w kwestii krzyża, to nie wiedza a "googlarka". Pozdrawiam.

No cóz, troszkę się zawiodłem Twoją próbą zdyskredytowania mojej wiedzy. Zapewniam Cię iż jest ona pogłębiana bez przerwy i od czasów kiedy" googlarka" jeszcze nie istniała. Korzystam z internetu w szukaniu materiałów żródłowych oraz szukam nowinek które w formie książkowej czy też opracowań dopiero zostaną wydane. Szukam tam ludzi i miejsc , dzięki którym można swoją wiedzę poszerzyć. Metodę kopiuj-wklej stosuję w takiej internetowej pisaninie aby dać szansę mojemu adwersarzowi skorzystania ze żródła , pomijając moje elaboraty z którymi może się nie zgadzać. Myślałem że to oczywiste...?????? Mam ponad 50 lat. Czytać i pisać umiem od 5-ego roku życia a więc na długo nim internet stał sie ogólnie dostępny....Pozdrawiam. ( plucie w twarz pominę bo to nie mój poziom dyskusji)


Zacytowałeś Einsteina, mimo iż jesteśmy podobnego pokolenia, to mam nadzieję że udało mi się do tej grupy nie zaliczyć, a Tobie?

 

Szanowny Adamie. Zacytowałem świadomie. Trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie , ponieważ jednoznaczność w opisywanym przykładzie nie istnieje. Cytat jest ogólnikowy i nie zamyka terminu , czy też reguły określającej kto należy czy też nie. Żeby połechtać Twoje ego , napiszę że JA, w pewnym sensie należę do tej grupy. Skoro mam laptopa , telefon , wypisuję tutaj jakieś posty no to siła rzeczy przeczyć faktom nie mogę. Mimo iż staram się to  robić najbardziej świadomie jak potrafię. Moje dzieci również korzystają z tych             " dobrodziejstw"....!? Czy mogę zatem jednoznacznie je z tej grupy wykluczyć ??? Sądzę że nie. Ale Ty oczywiście, bedąc Adminem forum , piszącym tutaj różne trele-morele , ani nikt z Twojej rodziny , w żaden sposób z tą grupą identyfikować się nie możecie . Zadowolony ?


  • indianer lubi to

#83 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 10:52

Mam pytanie do wszystkich czytający ten wątek, czy jest ktoś kto nadal uważa, że posty pisane przez Irka, nie znoszą znamion trollingu forumowego?

#84 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 11:08

Mam pytanie do wszystkich czytający ten wątek, czy jest ktoś kto nadal uważa, że posty pisane przez Irka, nie znoszą znamion trollingu forumowego?

Myślałem że to Admin rozstrzyga takie kwestie ? Ja nawet wiem kto i co Tobie odpowie :mniamale myślę że pokieruje Tobą Twoja intuicja .Adamie , tak odbiegając i może kończąc ten wątek , możesz mi napisać jaką masz grupę krwi ? Chodzi mi tylko o Rh.Jesteś + czy -  ????



#85 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 11:24

 

Boję się dnia, w którym technologia zakłóci interakcje międzyludzkie. Wtedy świat zyska pokolenie idiotów.." Albert Einstein

Można prosić o źródło tej wypowiedzi ? :)
Zaciekawiła mnie



#86 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 11:58

Można prosić o źródło tej wypowiedzi ? :)
Zaciekawiła mnie

Według mojej wiedzy , nie do końca tak było. Otóż takie sformułowanie jest tylko przypisywane Einsteinowi . Z tego co wiem i czytając dzienniki z wykładów tego szacownego Pana , podobne słowa wypowiedział odnośnie cyfryzacji i robotyki. Chodziło w skrócie o komputery liczące , które wykonują za ludzi obliczenia. To ponoć skłoniło go do wypowiedzi iż oprócz szeregu dobrodziejstw , technika ta doprowadzi ludzkość do pokolenia idiotów nie umiejących bez kalkulatora dokonać najprostrzego rachunku ( tak w wielkim skrócie). Oczywiście mało ma to wspólnego z charakterem przytoczonego cytatu. No ale skoro nikt faktu nie podważa to należy uznać że taka wypowiedż miała miejsce


No i oczywiście Brawo dla Juniora Admina , bo widać że chłopak coś tam pogrzebał w internecie i chciał mnie zaskoczyć swoim podstepnym zapytaniem :mniamBrawo Ty.....Szukaj dalej , ale musisz sięgnąć do żródeł bardziej zaawansowanych niż internetowy Pudelek. Ogólnie materiałów i opracowań na tema AE jest tyle że nie jestem w stanie nawet Cię naprowadzić od czego warto zacząć. Po prostu czytaj i szukaj wskazówek które naprowadzą Cię na temat który Cię interesuje...Pozdrawiam



#87 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 12:06

To są jego słowa, nie da się ukryć, jednak mają zupełnie inny wydźwięk, niż kontekst w jakim Ty go użyłeś. Czyli idąc za ciosem używasz cytatów, których nie rozumiesz? No na to wygląda, skoro dopiero kiedy Przemek zwrócił na to uwagę to sprostowałeś swoją wypowiedź. Oczywscie nie zapomniałeś również o tym, aby po raz kolejny ubniżyć cudzej wiedzy. To, że Ty sprawdzasz wiadomości na portalach o których wspominasz nie oznacza, że inni postępują w podobny sposób, ale sam fakt, że wspominasz o tym, mówi sam za siebie. :d

#88 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 12:29

To są jego słowa, nie da się ukryć, jednak mają zupełnie inny wydźwięk, niż kontekst w jakim Ty go użyłeś. Czyli idąc za ciosem używasz cytatów, których nie rozumiesz? No na to wygląda, skoro dopiero kiedy Przemek zwrócił na to uwagę to sprostowałeś swoją wypowiedź. Oczywscie nie zapomniałeś również o tym, aby po raz kolejny ubniżyć cudzej wiedzy. To, że Ty sprawdzasz wiadomości na portalach o których wspominasz nie oznacza, że inni postępują w podobny sposób, ale sam fakt, że wspominasz o tym, mówi sam za siebie. :d

Droga Moniko ....doskonale rozumiem treści słów które przytaczam. Cytat przypisywany autorowi i brak jakiegokolwiek odnośnika który by temu przeczył. Moja wiedza na temat prawdziwej genezy utworzenia cytatu w takiej formie ..., przedstawiona. Niby czego nie rozumiem ? A oprócz opracowań naukowych , tak jak większość ludzi przeglądam czasami różne rozrywkowe portale ...Pudelka też :mniam  Czyżbym temu kiedykolwiek przeczył.???? Nie wiem czego właściwie tyczy się Twój wpis ????  Moniko Droga nie skupiaj się na chęci dyskredytowania mnie za wszelką cenę , bo jak widzisz może to się obrócić przeciw Tobie samej. Mimo iż zapewne nie do końca rozumiesz co piszę to i tak mimo wszystko Cię Lubię......naprawdę :glupek



#89 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 12:43

O! Przypomniałeś sobie jak się nazywam, widzę, że dzisiaj masz jakiś lepszy dzień, cieszę się, naprawdę. :)
Opracowań naukowych? To taka mała podpowiedź, Wikipedia jest stroną na której treść może zamieścić każdy śmiertelnik. Strony, które na końcu adresu zawierają edu.pl są jedynym sprawdzonym źródłem wiedzy naukowej. Nie zauważyłam, aby coś obróciło się od rozpoczęcia tej całej dyskusji przeciwko mnie, ale jeśli coś takiego dostrzegłeś to dziękuję Ci za to, że tak bardzo się o mnie martwisz i troszczysz. Oczywiście, że nic nie rozumiem w końcu jestem kobietą, a może nawet i na to miano nie zasługuje? Jestem w końcu tą małą pyskatą dziewczynką z avataru. Najważniejsze jednak jest to, że Ty wszystko rozumiesz i doskonale odnajdujesz się w temacie.

#90 michal-wm

michal-wm

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 688
  • Dołączył:  01 lip 2012
  • Rok Produkcji:2001
  • Silnik:2,0 M Gas
  • Imię:Michał
  • Skąd::wielkopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 12:57

Deja Vu...new Aron  hmm



#91 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 luty 2018 - 13:11

No cóz, troszkę się zawiodłem Twoją próbą zdyskredytowania mojej wiedzy. Zapewniam Cię iż jest ona pogłębiana bez przerwy i od czasów kiedy" googlarka" jeszcze nie istniała. Korzystam z internetu w szukaniu materiałów żródłowych oraz szukam nowinek które w formie książkowej czy też opracowań dopiero zostaną wydane. Szukam tam ludzi i miejsc , dzięki którym można swoją wiedzę poszerzyć. Metodę kopiuj-wklej stosuję w takiej internetowej pisaninie aby dać szansę mojemu adwersarzowi skorzystania ze żródła , pomijając moje elaboraty z którymi może się nie zgadzać. Myślałem że to oczywiste...?????? Mam ponad 50 lat. Czytać i pisać umiem od 5-ego roku życia a więc na długo nim internet stał sie ogólnie dostępny....Pozdrawiam. ( plucie w twarz pominę bo to nie mój poziom dyskusji)


 

 

 

Szanowny Adamie. Zacytowałem świadomie. Trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie , ponieważ jednoznaczność w opisywanym przykładzie nie istnieje. Cytat jest ogólnikowy i nie zamyka terminu , czy też reguły określającej kto należy czy też nie. Żeby połechtać Twoje ego , napiszę że JA, w pewnym sensie należę do tej grupy. Skoro mam laptopa , telefon , wypisuję tutaj jakieś posty no to siła rzeczy przeczyć faktom nie mogę. Mimo iż staram się to  robić najbardziej świadomie jak potrafię. Moje dzieci również korzystają z tych             " dobrodziejstw"....!? Czy mogę zatem jednoznacznie je z tej grupy wykluczyć ??? Sądzę że nie. Ale Ty oczywiście, bedąc Adminem forum , piszącym tutaj różne trele-morele , ani nikt z Twojej rodziny , w żaden sposób z tą grupą identyfikować się nie możecie . Zadowolony ?

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale oprócz tego w post scriptum pozostała jeszcze treść, do której się nie odniosłeś, i to ona w sumie jest najważniejsza. Co do wiedzy, to nie mam zamiaru kłócić się w sieci z niebieskookim, wysportowanym blondynem.

PS

Zgadzam się z Adamem, że Twoja chęć zrobienia zamieszania to zwykłe trollowanie...

PPS

Nie idź w tym kierunku Irek...



#92 ICE logistyka

ICE logistyka

    Kolegunio

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 177
  • Dołączył:  27 lis 2017
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Irek
  • Skąd::gorzów wlkp
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 13:18

O! Przypomniałeś sobie jak się nazywam, widzę, że dzisiaj masz jakiś lepszy dzień, cieszę się, naprawdę. :)
Opracowań naukowych? To taka mała podpowiedź, Wikipedia jest stroną na której treść może zamieścić każdy śmiertelnik. Strony, które na końcu adresu zawierają edu.pl są jedynym sprawdzonym źródłem wiedzy naukowej. Nie zauważyłam, aby coś obróciło się od rozpoczęcia tej całej dyskusji przeciwko mnie, ale jeśli coś takiego dostrzegłeś to dziękuję Ci za to, że tak bardzo się o mnie martwisz i troszczysz. Oczywiście, że nic nie rozumiem w końcu jestem kobietą, a może nawet i na to miano nie zasługuje? Jestem w końcu tą małą pyskatą dziewczynką z avataru. Najważniejsze jednak jest to, że Ty wszystko rozumiesz i doskonale odnajdujesz się w temacie.


Moniko...jestes przede wszystkim człowiekiem. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. I raczej w taką retorykę nie dam się wciągnąć... A o niepamięci imienia to była aluzja do Twojego postu.. Całuski

#93 Edysia

Edysia

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 6508
  • Dołączył:  02 wrz 2017
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 A
  • Imię:Edyta
  • Skąd::Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 13:26

Moniko...jestes przede wszystkim człowiekiem. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. I raczej w taką retorykę nie dam się wciągnąć... A o niepamięci imienia to była aluzja do Twojego postu.. Całuski


No Monia ale Cię zaszczyt kopnął!!!!!! Całuski od Irka 😘 😂

Użytkownik Edysian edytował ten post 15 luty 2018 - 13:26


#94 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 13:28

Odpowiadasz tylko na to, na co Ci wygodnie, ja się poddaję, tschuss.

Pewnie od samego początku chciał mi skraść buziaka, ale to wystarczy zapytać, czy poprosić.

Użytkownik Wrocunia edytował ten post 15 luty 2018 - 13:29

  • Mike PT Dodge lubi to

#95 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8007
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 13:35

Pewnie od samego początku chciał mi skraść buziaka, ale to wystarczy zapytać, czy poprosić.

To ja poproszę.Trzy :haha

#96 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2381
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 13:38

Ty dostaniesz bez proszenia, a nawet zapytania, zobacz jaki zaszczyt Cię kopnął.. :d

#97 Matrioszka

Matrioszka

    Kolegunio

  • Użytkownicy
  •   
  • Posty: 150
  • Dołączył:  28 mar 2016
  • Rok Produkcji:2009
  • Silnik:1,6 M
  • Imię:Alicja
  • Skąd::Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Napisano 15 luty 2018 - 13:52

Mam pytanie do wszystkich czytający ten wątek, czy jest ktoś kto nadal uważa, że posty pisane przez Irka, nie znoszą znamion trollingu forumowego?

Tak, nadal tak uważam. Mało tego uważam, że bezpodstawnie przyczepiliście się do Irka i naprawdę nie potrafię zrozumieć co on wam takiego zrobił. Od pierwszego dnia, w którym zamieścił ofrtę sprzedaży auta wydaliście na niego wyrok. Oczywiście nikt nie pofatygował się, żeby pitka obejrzeć a z góry szumnie stwierdziliście, że to złom a Irek to wstrętny handlarz i oszust. Ludzie - trochę dystansu. Poza tym nigdzie nie zauważyłam, żeby komukolwiek ubliżał bądź zachowywał się nie stosownie - odpieranie waszych absurdalnych ataków z pewnością takim zachowaniem nazwać nie można. Oczywiście w mojej ocenie. Poza tym Irek bez przerwy jest strofowany za domniemane chamstwo a tym czasem Wrocunia, która według mnie jawnie go obraziła jakoś żadnej reprymendy nie dostała. Znaleźliście sobie czarną owcę i nie możecie przeżyć, że nie chowa głowy w piasek? I to już nie chodzi o temat z krzyżem. Czepiacie się go w każdym temacie. Po co? Serio to taka ciekawa rozrywka?

 

Może nie jestem na forum długo i może nie specjalnie się udzielam ale pamiętam, że swego czasu podobna sytuacja miała miejsce z Petrusem. Hejt i szykany z każdej możliwej strony - ale żeby nie było - wiem jak Petrus się zachowywał, sama doświadczyłam jego gróźb. Ale irkowi naprawdę nie ma zbyt wiele do zarzucenia.


  • indianer i Maja1313 lubią to

#98 Nazwa

Nazwa

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5817
  • Dołączył:  18 lut 2009
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2.0M Gasss ;)
  • Imię:Przemek
  • Skąd::Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 14:43

Poza tym nigdzie nie zauważyłam, żeby komukolwiek ubliżał bądź zachowywał się nie stosownie - odpieranie waszych absurdalnych ataków z pewnością takim zachowaniem nazwać nie można

 

yyyy, chwileczkę :) jestem kompletnie niezaangażowany w jakiekolwiek rozmowy z Panem Irkiem, natomiast zaciekawiła mnie dość ciekawa wypowiedź, o którą grzecznie dopytałem


 

 

Boję się dnia, w którym technologia zakłóci interakcje międzyludzkie. Wtedy świat zyska pokolenie idiotów.." Albert Einstein

 

 

 

 

Można prosić o źródło tej wypowiedzi ? :) Zaciekawiła mnie

 

teraz zobacz jaką odpowiedź otrzymuję:

 

 

 

No i oczywiście Brawo dla Juniora Admina , bo widać że chłopak coś tam pogrzebał w internecie i chciał mnie zaskoczyć swoim podstepnym zapytaniem :mniamBrawo Ty.....Szukaj dalej

 

Poważnie na proste, neutralne pytanie warto tak odpowiadać ?, po co ten cały podtekst ? brawo, mniam i jaki tu jest podstęp ?



#99 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 15 luty 2018 - 14:45

Myślałem że to Admin rozstrzyga takie kwestie ?

Czyżbyś wątpił w to, że podejmując decyzję o udzieleniu Tobie ostrzeżenia, robiłem to nie mając własnego zdania? 

Post który cytowałeś, przeczytaj może jeszcze raz i postaraj się to zrobić ze zrozumieniem. :cwaniak

Pomijam fakt, że pytanie zawarte w tym poście nie było skierowane do Ciebie :kawka

Natomiast co do dalszych działań, to sam zdecydowałeś co będzie dalej. Nie wyciągnąłeś wniosków po otrzymaniu ostrzeżenia, więc sam wiesz co będzie dalej. To Ty podjąłeś decyzję nie ja, ja lub któryś moderator po prostu udzieli kolejnego ostrzeżenia i odpoczniesz od pisania na forum przez pewien czas.

Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłem? 

Może dlatego żebyś dalej udowadniał że jesteś trollem, pewnie również dlatego, że  poczekam aż ta dyskusja się skończy, chociaż z drugiej strony wątpię, bo jesteś człowiekiem, który "musi" mieś ostatnie zdanie w każdym temacie. 

A może i dlatego, że gdyby ktoś chciałby napisać pracę naukową na temat Trolligu, to miałby ciekawy materiał badawczy. Może nawet byłbyś sławny?

Pytasz o moją grupę krwi? Nie wiem jaką mam, ale ostatnio miała kolor czerwony, pomogłem? A może chcesz zrobić Lalkę Voodoo? Może więc podeślę Ci kosmyk włosów? Coś tam jeszcze na głowie zostało. 

 

 

Ale irkowi naprawdę nie ma zbyt wiele do zarzucenia.

Alicjo, po za Trollingiem faktycznie nie :cwaniak

Jednak chyba na żadnym forum nie ma przyzwolenia na takie aspołeczne zachowania, dlaczego na naszym ma być? 



#100 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 15 luty 2018 - 14:49

Tak, nadal tak uważam. Mało tego uważam, że bezpodstawnie przyczepiliście się do Irka i naprawdę nie potrafię zrozumieć co on wam takiego zrobił. Od pierwszego dnia, w którym zamieścił ofrtę sprzedaży auta wydaliście na niego wyrok. Oczywiście nikt nie pofatygował się, żeby pitka obejrzeć a z góry szumnie stwierdziliście, że to złom a Irek to wstrętny handlarz i oszust. Ludzie - trochę dystansu. Poza tym nigdzie nie zauważyłam, żeby komukolwiek ubliżał bądź zachowywał się nie stosownie - odpieranie waszych absurdalnych ataków z pewnością takim zachowaniem nazwać nie można. Oczywiście w mojej ocenie. Poza tym Irek bez przerwy jest strofowany za domniemane chamstwo a tym czasem Wrocunia, która według mnie jawnie go obraziła jakoś żadnej reprymendy nie dostała. Znaleźliście sobie czarną owcę i nie możecie przeżyć, że nie chowa głowy w piasek? I to już nie chodzi o temat z krzyżem. Czepiacie się go w każdym temacie. Po co? Serio to taka ciekawa rozrywka?

 

Może nie jestem na forum długo i może nie specjalnie się udzielam ale pamiętam, że swego czasu podobna sytuacja miała miejsce z Petrusem. Hejt i szykany z każdej możliwej strony - ale żeby nie było - wiem jak Petrus się zachowywał, sama doświadczyłam jego gróźb. Ale irkowi naprawdę nie ma zbyt wiele do zarzucenia.

Alicjo, co do sprawy wspomnianej przez Ciebie, związanej z samochodem mogę się w części zgodzić, w tym jednak przypadku niestety nie. Nie będę wyszukiwał Irka wypowiedzi (poza tym skasowałem chyba z pięćdziesiąt postów z jednego wątku), bo po prostu mi się nie chce, ale mogę stwierdzić, ze Irek się po prostu rozkręcił.  Również mogę się zgodzić, że może ktoś z innych forumowiczów również w jakiejś wypowiedzi mógł popłynąć, ale z kolei, o Irku coraz częściej na forum się dyskutuje. Przypadek? 







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych