Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Brak wycieraczki - podejscie na luzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 17:02

Poszedlem wczoraj do knajpy ze znajomymi. PTBulla postawilem prawie przed wejsciem i to tak, ze jak siedzialem przy oknie to jak sie spojrzalem za siebie to widzialem przez szybe caly przod samochodu.

Wychodzimy przed knajpe - byla jakas 23ecia. Znajomi ogladali PTBulla z kazdej strony - no bo pierwszy raz widzieli. I tak sobie ogladamy a ja patrze - nie mam wycieraczki na tylnej klapie, ostal sie jeno sam goly kikut... :cwaniak

Wydaje mi sie, ze jak parkowalem to byla. Wiec ktos sobie zdjal.

Wycieraczka nie byla chyba jakas super nowa. Nie jest to chyba tez produkt luksusowy. To ja sie pytam: na kiego grzyba komus uzywana wycieraczka?

W zwiazku z tym, ze pracuje nad soba aby sie wieloma rzeczami nie przejmowac, staram sie do takich eventow podchodzic na luzie. Wiec wyobrazam sobie po co zlodziejowi - to sie inaczej nie da nazwac - potrzebna byla moja wycieraczka.

I tu prosze Was o dowolna inwencje w formie zabawy. Na co mu ona byla...


Ja zaczynam. Otoz wg mnie, on te wycieraczke potrzebowal, zeby sobie w domu pomoc przy myciu okien.

Albo...

Otoz wg mnie, padal deszcz, mrzawka angielska typowa, a on musial miec okulary a nie mial irchy od optyka i idac co jakis czas sobie wycieral ta wycieraczka szkielka jego mac :patyk


And BTW: jaka ja mam wycieraczke na tyl kupic??? Jest jakis rozmiar...?

#2 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2009 - 17:10

Ja przypuszczam, że ktoś przejeżdżający obok tego złodzieja , ochlapał go wodą z kałuży, a ponieważ on nie miał czym zetrzeć błota ze spodni, to pożyczył sobie wycieraczkę

#3 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 17:14

Ja przypuszczam, że ktoś przejeżdżający obok tego złodzieja , ochlapał go wodą z kałuży, a ponieważ on nie miał czym zetrzeć błota ze spodni, to pożyczył sobie wycieraczkę


... ale nie mial czasu zalozyc z powrotem, bo pognal za tym co go ochlapal zeby mu zwrocil za pralnie!!! To by sie trzymalo kupy, ale robi sie z tego historia trzymajaca w napieciu.
Dodajmy klimat miejsca - waskie uliczki za Nowym Swiatem w Wawie... I ta niepokojaca mrzawka...

Carramba! Zaklal tajemniczy Don Pedro, szpieg z krainy Deszczowcow.

#4 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 17:16

Moim zdaniem, pod Twoje auto wpadła mu piłka (ot kopał sobie z kolegami). Nie mógł sięgnąć, a kijka żadnego pod ręką, więc odkręcił wycieraczkę. Najwygodniej... ;-)

#5 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 17:28

Ja mam jeszcze jedna teorie - tego wieczoru bylo live music i niby dwoch meksykanow przebranych za el mariachi mialo koncert. I jeden z tych cos sie krzywo patrzyl na nasz stolik. I ja mysle, ze jak wychodzili i przechodzili kolo PT to jeden syknal do drugiego:
- Ej ty, wezmiemy sobie wycieraczke tego lysego gringo, nastepnym razem bedzie sluchal naszych gitar jak nalezy a nie rozmawial o dupie maryni z reszta towarzystwa!
Po czym sto metrow dalej zastawili w lombardzie wycieraczke za ciezki pieniondz, za ktory nabyli duzo, duzo tequili...

#6 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 17:32

Marcel, byłeś w The Mexican na Foksal?? :cwaniak

#7 ptwaw

ptwaw

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 852
  • Dołączył:  06 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT Turbo
  • Imię:Marcin

Napisano 22 październik 2009 - 17:51

Marcel, no to już nie ma żadej z kompletu za 30 zł (3 sztuki kupiłem) taką sama przygodę miałem na ul. Żurawiej :lol tylko że mi ukradli z przodu.
wycieraczki hmm z wyglądu były całkiem całkiem :diabelek co do jakości (miesiąc zbierały dobrze a później już troche gorzej delikatnie mówiąc)

#8 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 18:09

Zastanawiam się czy innym osobom, które mają inne auta też kradną wycieraczki? ktoś już na forum wspominał, że mu dziabnęli dość szybko tylną wycieraczkę... hmm

Wniosek z tego jeden - nie zapuszczać się PiTkiem do centrum :lol

Ps. Mi z nissana ukradli antenę do radia :) Kupiłam wtedy następną za całe 11 zł :lol

#9 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2009 - 18:15

Auto jest niepowtarzalne i pewnie ci co nam zazdroszczą chcą mieć "pamiątkę" tego auta. Kiedyś "modą" było "zbieranie" znaku mercedesa, ale to jest przecież tylko wycieraczka hmm

#10 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 18:41

Bell - tak Mexicana.

ptwaw - wiesz co ja mysle? Ze ktos chodzil po miescie i mu brakowalo tej jednej do kompletu :) TERAZ WSZYSTKO JASNE Jaki to rozmiar jest na tyle do dokupie ;)


Ja mysle, ze jest jakas plaga. Mojemu koledze zdjeli wycieraczki z Mitsubishi Outlandera (140 PLN oryginal) i kolezanka sie skarzyla, ze tez jej zajmuali ale nie wiem z jakiego auta. Kiedys taksowkarze noc zdejmowali kolpaki :) Moze teraz zdejmuja wycieraczki. Jak parkowalem to tam taki kolo ok. 50 lat lazil w te i wewte i pewnie slyszal jak mowilem do mojego kumpla co podszel do PTBulla:
- Nie, nie musi pan pilnowac, jestem ubezpieczony w PZU.
No to moze mi pokazal, ze jak jestem taki cwaniak, to niech mi z AC fundna :lol

Ja tam tej tylnej nie uzywalem praktycznie bo a) przez te szybe i tak malo co widac, b) jest przyciemniana wiec naprawde jak co widac to nie widac ;) Wiec prawie nie uzywalem. Tylko gupio wyglada taki kikut ;P

#11 ptwaw

ptwaw

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 852
  • Dołączył:  06 paź 2008
  • Rok Produkcji:2005
  • Silnik:2,4 GT Turbo
  • Imię:Marcin

Napisano 22 październik 2009 - 19:03

Marcel, nie pamętam rozmiaru ale chyba jakieś 30 cm tak mi się wydaje. Może by ktoś zmierzył z forumowiczów kto ma pt "pod ręką"

#12 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 19:41

Zmieniłam ciepłe kapcie na buty i zeszłam do PiTka :)

40 cm.

#13 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2009 - 19:42

Bell,
Czy nie chciało Ci się przy okazji sprawdzić zmiany systemu otwierania drzwi?

#14 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 19:54

adames, nie :lol

Łatwiej było wziąć miarkę, a zmiana systemu otwierania drzwi - to było już zbyt skomplikowane ;)

Poza tym jak doczytasz - czemu co czas jakiś przy zamykaniu drzwi nie chce mi zgasnąć wewnętrzne oświetlenie - daj znać :szacun

#15 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 19:58

Bell, ejno kurde, mrzawka, noc, wilki jakies a Ty idziesz mierzyc dla mnie dlugosc wycieraczki? :cwaniak

Ale przyznaj sie - na pewno odkrecilas sasiadowi antene ;P (to taka nowa Warsiawska esktradycja - oni nam wycieraczke a my im antene)

ps.: dziekuje za pomoc :brawo

#16 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 20:08

Marcel, do usług :)

Odkręciłam antenę? za kogo Ty mnie masz :cwaniak Wzięłam nóż i poprzebijałam mu opony. Teraz pewnie zmieni na zimówki :lol

Wracając do tematu. Pisałeś, że kręcił się tam jakiś "gościu". Ja to ich zawsze zbywam mówiąc, że nie mam drobnych, i że płacę tylko kartą. Może ten się wkurzył i "dał Ci nauczkę". A następnym razem nie będziesz żałować dwóch złotych, bo wycieraczka kosztuje "ciut" więcej :) W sumie to i lepiej. Gdyby Ci porysował złośliwie auto - na pewno wybuliłbyś więcej.

Ps. The Mexican - często bywam, ale na Podwalu. Mniej ludzi. A taki sam fajny klimat. Lubię... :mniam

#17 jasmina

jasmina

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 1847
  • Dołączył:  08 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,4L

Napisano 22 październik 2009 - 20:10

a my kiedys podjechalismy pod market i urzywalem wycieraczki - po wyjsciu wycieraczek nie bylo ale byl pan ktory proponowal nowe w atrakcyjnej cenie :sciana . Poniewaz akurat tego dnia kupilem sobie nowe - ze stoickim spokojem i bardzo grzecznie odparlem panu ze dziekuje za zakup mam w bagazniku drugą pare zapasowych. :diabelek Zebyscie wiedzieli kolesia minke i jego oczy jak otworzylem kufer i wyciognąlem komplet nowiutkich wycieraczek zalozylem i odjechalem :diabelek . Niezapomniane

#18 Bezimienny Gość.Anonymous_*

Bezimienny Gość.Anonymous_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 październik 2009 - 20:13

Bell, ale nie. Kolo przechadzacz wygladal na taksiarza.

a do auta podszedl moj kolega i zapukal w szybe. i ja do kolegi mowilem, ze dziekuje mu i ze nie musi pilnowac.

A pilnowacza vel samozwanczego parkingowego jak mnie pyta czy popilnowac pytam:
- A juz jest zlecenie zeby go ukrasc?
Zawsze odchodza bez slowa :lol

ps.: Mexican nie lubie ;) znajomi lubia. ja ostatnio jak nie sushi to tak bardziej przasnie zeby byl: czerwony wieprz, kuchnia polska i najwiekszy hardcore - bar lotos vis a vis ruskiej ambasady. NO ALE MIALO BYC O WYCIERACZKACH...

#19 adames

adames

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 9306
  • Dołączył:  05 lip 2009
  • Rok Produkcji:2003
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Adam
  • Skąd::Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 październik 2009 - 20:15

Bell,
Jak to nie chce Ci zgasnąć wewnętrzne oświetlenie? W moim pitusiu ono gaśnie po dobrej chwili, szybciej chyba w momencie gdy ruszam, ale na postoju faktycznie długo świeci światełko hmm

#20 Bell

Bell

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 10256
  • Dołączył:  30 lip 2009
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:IzaBell'a

Napisano 22 październik 2009 - 20:21

Marcel, wycieraczkę sobie kupisz skoro już wiesz ile centymetrów ma mieć :)

A Czerwony Wieprz to blisko mojej pracy :)

No i dziękuję za wyjaśnienie kwestii spacerującego taksówkarza. On złośliwie też mógł to zrobić :lol Tak, był zazdrosny, że nie ma PiTka i podprowadził Ci wycieraczkę. A co!! :)

[ Dodano: 2009-10-22, 21:26 ]
adames, wysiadam z auta. Zamykam drzwi. Wkładam kluczyk w zamek, przekręcam, blokady zaskakują a światło nie gaśnie.

Na początku non stop tak się działo. Teraz rzadziej, raz na dwa tygodnie. Nie umiem zamykać drzwi kluczykiem hmm





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych