Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Cewka Miszyna - relacja z użytkowania. Yodarek.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 12 luty 2020 - 21:53

Dzień 8.

Zacznę od dzisiejszego ranka - fakt, wczoraj stosowałem swoje metody na odkwaszanie organizmu, ale takiego wyniku jeszcze nie miałem - 8 pH. Bylem dzisiaj na basenie, zrobiłem dystans 1,5 km, ale nadal nie mogę jakoś wejść w rytm i jakoś brakowało mi i kondycji i oddechu. Tego oddechu brakuje mi nawet teraz, pod dwóch godzinach od basenu. Dzisiaj, po roku od operacji odważyłem się popłynąć żabką. Dla mojego kolana to bardzo trudne ruchy, przez dziewięć miesięcy, z polecenia lekarza nie mogłem tak pływać. Dzisiaj połowę dystansu zrobiłem właśnie żabką, i szło mi o wiele lepiej, niż kraulem.

Co do cewki, przykładałem dzisiaj dwa razy po pięć minut na jedną i drugą stronę na wysokości nerek. Dzisiaj miałem za to inne, niż zazwyczaj odczucia - z lewej ewidentne ciepło, a nawet gorąco, zaś z prawej, mało wyczuwalne, ale wyczuwalne zimno. W jednej chwili czułem ciepło, intensywniejsze odczucie, a z drugiej strony delikatny chłód. Asiok niestety dzisiaj nie odczuwał nic szczególnego, ani nie było, jak wcześniej, ustąpienia bólu.

Katar minął, odczucie przeziębienia również.



#42 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 13 luty 2020 - 21:36

Dzień 9.

W sumie bez żadnych fajerwerków dzisiaj, ale to może wynikać, że zajęty byłem cały czas i nie było jak porozmyślać (jak to na emeryturze, permanentny brak czasu :d ). Uczucie ciepła po lewej stronie i zimna po prawej jak ostatnio, ale ciepło bardziej intensywne. Miałem wrażenie, ze to nie na skórze je czuje a wewnątrz. Ciekawe i nawet takie trochę niewiarygodne, bo po odłożeniu cewki poziom odczuć się obniżył. Asiokowi też przyłożyłem, ale że to było w trakcie szkolenia on line nie miała jak skupić się nad tym czy coś odczuwa. 


Użytkownik Yodarek edytował ten post 13 luty 2020 - 21:36


#43 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 14 luty 2020 - 07:56

Grupa pacjentów przystępująca do badań klinicznych jest losowo dzielona na pół, ani pacjenci, ani nikt z nas nie wie kto jest w której grupie. Kody, nr itp są przesyłane przeważnie do Stanów i Korei. Część przyjmuje testowany lek, a część placebo. Były badania, gdzie 81% pacjentów odczuło znaczną, długotrwałą poprawę stanu zdrowia, wyniki też mieli dużo lepsze. Czyli 50% można uznać, że to Ci, którzy przyjmowali lek, chociaż tak nigdy się nie dzieję, bo zawsze w tej grupie przyjmującej lek, są osoby, którym się nie poprawia. A pozostałe 31%???

 

Długo Cię trzyma to kolano, Zibi już też po zabiegu.

Zdrowia Wam życzę, oby pomogło.

Nasze przekonania wpływają na chemię naszego ciała- jest to fundament placebo. Czy badaliście pacjentów pod tym kątem? do i po? :)


Użytkownik pkorol edytował ten post 14 luty 2020 - 07:58


#44 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 16 luty 2020 - 19:17

Czy będzie puenta? :)



#45 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 17 luty 2020 - 21:27

Zakończyłem doświadczenie. Mój sceptycyzm wziął górę i w połączeniu z empirycznymi doświadczeniami mogę stwierdzić, że..., nic nie mogę stwierdzić :haha Zdarzało się, że po zastosowaniu cewki efekty skłaniały mnie do zastanowienia się: o co chodzi? Jednak, gdy ostatnie dni nie używałem cewki, odczucia moje, jak i mojego Asioka, często bywały podobne jak w czasie używania cewki. Ogólnie, przy pełnym przekonaniu o moim obiektywizmie, mogę powiedzieć, że nie jestem przekonany o jakimś szczególnym oddziaływaniu na mnie i na mojego Asioka tego ustrojstwa. W jakimś tam minimalnym procencie mógłbym powiedzieć może, że coś tam się dzieje, ale w tak małym stopniu, że może to być właśnie efektem mojego subiektywnego odczucia, bo nie wierzę, że przez tę cewkę nie potrafiłem normalnie pływać kraulem na basenie, nie mogłem zgrać oddechu, jakoś ciężko mi się pływało - dzisiaj byłem, i po dwóch dniach nieużywania wszystko już było OK.

Co do Pawła, pkorola, to mimo tego, że osobiście działanie cewki, a raczej mój sceptycyzm w tej kwestii pozostaje na niezmiennym poziomie, to polecam chwilę pogadać z nim, zanim zaczniecie krzyczeć, wylewać swoje żale jakie to on głupoty wypisuje, przykładając się tym samym do zwiększenia odsetka zejść w wyniku nieleczonych chorób - bo to jest właśnie chore. Normalny, miły gość, który ma specyficzne podejście do niektórych spraw i z pewnością, ze smykałką do innowacyjnych urządzeń, z technicznymi i manualnymi zdolnościami.  Polecam...



#46 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 20 luty 2020 - 23:08

Ot przeczytałem w jednej mądrej książce, że potrzeba dwa lata by wyciągnąć ciebie z dny.:) 



#47 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 12:12

Znalazłem książkę w Empiku o leczeniu prądem, autorki tak zwanych Zapperów. Wszystko napisane naukowcem zrozumiałym dla kucharek językiem. Opis bardzo łatwego do zrobienia urządzenia, nawet lutownica nie będzie potrzebna. :

Kuracja życia metodą dr Clark
W ciągu kilku minut (a nie dni czy tygodni, jak w przypadku kuracji antybiotykami) można zabić
bakterie, wirusy oraz pasożyty, wykorzystując do tego prąd elektryczny.
Je˝eli cierpisz na przewlekle zakażenie, masz raka lub AIDS, naucz się, jak zbudować urządzenie
elektroniczne, które to natychmiast powstrzyma. Jest ono bezpieczne, nie daje skutków ubocznych i
nie przeszkadza w żadnej kuracji, jaka możesz obecnie stosować.

 

https://biotronika.p...a dr Clark .pdf



#48 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 15:22

Nie ma co powielać tej informacji Paweł... Kto będzie chciał znajdzie ją w poprzednim temacie do którego to wrzuciłeś. :)



#49 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 17:46

Tematy rozwijają sienie zależnie, nie mam niestety dostępu do statystyk. Ale wejścia nie zarejestrowanych użytkowników (a do takich piszę) nie pokrywają się. Twój temat czytają forumowicze. Chyba, że się mylę. Jest szansa na statystyki?



#50 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 18:27

Cały dział off topic jest skonfigurowany tak, że gość ma do niego wgląd, więc czy w jednym temacie czy w drugim to bez różnicy. 



#51 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 18:30

Jest szansa na statystyki?



#52 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 18:39

Raczej nie dla userów...

Ewentualnie jak poprosisz moderatorów..., ale wątpię. To forum nie jest do głoszenia takich teorii o korzystania w tym celu z narzędzi statystycznych. To forum głównie o Chrysler PT Cruiser, przypominam... :o



#53 HAL9000

HAL9000

    Zwolennik

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 339
  • Dołączył:  28 wrz 2008
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2,0
  • Imię:Krzysztof
  • Skąd::Chełmża
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 23 luty 2020 - 23:37

Kolega YODArek niechaj obada substancję DMSO.



#54 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 23 luty 2020 - 23:52

Krzysiek, poszukałem i już wiem co to, to, to jest. Przeżyłem kilka ataków dny i prawdę mówiąc, wolałbym bardziej nie dopuszczać do nich, niż skupiać się na łagodzeniu objawów, ale nie omieszkam zastanowić się czy nie zakupić, niech stoi. Przy ostatnim ataku, który trwał prawie dwa tygodnie to chyba bym nawet cyrograf z diabłem spisał, żeby tylko na chwilę  sobie ulżyć :d



#55 Bezimienny Gość.pkorol_*

Bezimienny Gość.pkorol_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 luty 2020 - 09:04

No jest w tym jakaś logika, mam atak to dawaj d. z życiodajnym cyrografem a że cewka leży w końce którą tysiące ludzi wyleczyło się, to nie, nie jest od d. a i niema ataku?:) No niestety nie jesteś w tej logice samotny, tak postępuje większość.

 

Znalazłem niedawno w koszu archiwalnym elektrody ciekawy temat, goście piszą, że się leczą lampami Rife i co wyleczyły a ich pytają o pierdoły nie związane z tematem, nie wytrzymali oskarżyli ich o kłamstwo bo nie pasuje do naukowych dogmatów a temat wyrzucili do kosza:). Rife był naukowcem, prowadził ściśle naukowe badania, wyleczył tysiące ludzi i jest to na piśmie a skonał w nędze jako oszust:)

 

https://www.elektrod...879359-360.html



#56 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 24 luty 2020 - 11:14

Jest szansa na statystyki?

Niestety nie! 



#57 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 24 luty 2020 - 12:06

No jest w tym jakaś logika, mam atak to dawaj d. z życiodajnym cyrografem a że cewka leży w końce którą tysiące ludzi wyleczyło się, to nie, nie jest od d. a i niema ataku? :) No niestety nie jesteś w tej logice samotny, tak postępuje większość.

 

Znalazłem niedawno w koszu archiwalnym elektrody ciekawy temat, goście piszą, że się leczą lampami Rife i co wyleczyły a ich pytają o pierdoły nie związane z tematem, nie wytrzymali oskarżyli ich o kłamstwo bo nie pasuje do naukowych dogmatów a temat wyrzucili do kosza:). Rife był naukowcem, prowadził ściśle naukowe badania, wyleczył tysiące ludzi i jest to na piśmie a skonał w nędze jako oszust:)

 

https://www.elektrod...879359-360.html

Paweł, Ty jednej rzeczy nie możesz zrozumieć, albo nie chcesz. Ja już o tym pisałem, ja naprawdę szanuję i Twoje podejście do medycyny innej, niż powszechnie przyjęta, uważam, że jesteś w porządku gość, chciało Ci się zmajstrować urządzenie i mi je przysłać. Z rozmów z Tobą wnioskuję, że jesteś ciekawym gościem z ciekawymi zainteresowaniami, z wiedzą, czytasz o tych różnych urządzeniach, pomysłach i rozwiązaniach..., tylko jednej rzeczy Ci brakuje - pokory. Spróbuj zrozumieć, że Twoja wiedza nie jest jedyną słuszną i spróbuj uszanować, że ludzie czasem mogą nie uwierzyć w Twoje historie, bo mają do tego prawo. Mimo tego, że w historii mojej najbliższej rodziny zdarzały się cudowne uzdrowienia (też o tym wspominałem), nie potrafię jednoznacznie przestawić się ze swojego światopoglądu na jakiś inny, sugerowany przez kogoś. Dodatkowo zgodziłem się wypróbować Twoją cewkę, mimo mojego sceptycznego podejścia. Sprawdziłem - utwierdziłem się tylko w moim przekonaniu. "Lepsze" (a różnie to u mnie bywa) stany uzyskuję swoimi metodami, bardziej przyziemnymi. Podyskutować oczywiście zawsze mogę, pozwala mi na to mój agnostycyzm, który objawia się u mnie w większości dziedzin, od religijnych, poprzez naukę na codziennym życiu kończąc.


Użytkownik Yodarek edytował ten post 24 luty 2020 - 12:07

  • andmis i Szymek_T lubią to

#58 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 968
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 02 kwiecień 2020 - 21:31

Wybaczam Ci wszystkie grzechy jakie popełniłeś. Idź i nie grzesz więcej :)

 

Przy okazji.

Załączone pliki


Użytkownik Al Capone edytował ten post 02 kwiecień 2020 - 22:10

  • bartek_sz3 lubi to

#59 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7772
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:39

Kolega pkorol został usunięty na własną prośbę, w związku z tym temat zamykam.

#60 Wrocunia

Wrocunia

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2380
  • Dołączył:  04 lut 2017
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:2.0 A
  • Imię:Monika
  • Skąd::Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Napisano 03 kwiecień 2020 - 07:40

Żarty żartami, ale ten obrazek jest bardzo wymowny





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych