Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

zdrowie nasze w gardla wasze,...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#81 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 13:46

"Obstawiam, że nie usłyszymy żadnej nutki. Kazik to profesjonalista i komponuje tylko wtedy kiedy ktoś za to płaci."
Rozumiem,że masz potwierdzenie tej informacji?
 

Kto kręci profesjonalne teledyski za darmo? Scenografia, zdjęcia, montaż - jeżeli znasz taką firmę, której nie trzeba za to zapłacić, to chętnie skorzystam z jej usług. Liczę, że Kazik, tak samo jak piętnuje Kaczora, bezstronnie piętnować będzie też innych. Poczekamy i zobaczymy. Mam przede wszystkim nadzieję, że ten teledysk w jakikolwiek sposób pomoże służbie zdrowia.

 

Jeżeli uważasz, że nie ma tematu szczepionek i jest to tylko temat zastępczy to nikt przecież nie zabrania wpisów w innych tematach. Dla mnie, i myślę, że dla wielu innych osób, jest to temat nie mniej ważny a nawet ważniejszy niż te które podałeś. Z podwyżkami dam sobie radę. z organizowaniem pogrzebów, bo ktoś, po chamsku, prymitywnie, władował się w kolejkę oczekujących, znacznie gorzej. 


Jak to jest możliwe, że w Izraelu szczepią po 150 000 osób dziennie, mają zaszczepione ponad 10% populacji i narzekają, że to za wolno idzie?!

https://wyborcza.pl/...a-w-ogonie.html

 

Może mają mniej artystów "promujących szczepienia" i mniej dyrektorów programowych TVN?


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 styczeń 2021 - 14:15

  • indianer lubi to

#82 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 13:48

Jeśli już, to władował się przed kolejkę zwykłych obywateli, których jeszcze nie zaczęto szczepić.

Inna sprawa, że dla mnie to ustawka, bo ktoś ich tam z jakiegoś powodu "zaprosił". Dali się po prostu zrobić w ....

Zgodnie ze starożytną zasadą, że jak raz się zeszmacisz, to szmatą zostaniesz.



#83 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 13:54

Inna sprawa, że dla mnie to ustawka, bo ktoś ich tam z jakiegoś powodu "zaprosił". Dali się po prostu zrobić w ....

 

 

Na prawdę w to wierzysz? Dał byś się tak zrobić na szaro? Toż to elyta. Ja nie wierzę.



#84 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 13:59

Kto kręci profesjonalne teledyski za darmo? Scenografia, zdjęcia, montaż - jeżeli znasz taką firmę, której nie trzeba za to zapłacić, to chętnie skorzystam z jej usług. Liczę, że Kazik, tak samo jak piętnuje Kaczora, bezstronnie piętnować będzie też innych. Poczekamy i zobaczymy.
 
Jeżeli uważasz, że nie ma tematu szczepionek i jest to tylko temat zastępczy to nikt przecież nie zabrania wpisów w innych tematach. Dla mnie, i myślę, że dla wielu innych osób, jest to temat nie mniej ważny a nawet ważniejszy niż te które podałeś. Z podwyżkami dam sobie radę. z organizowaniem pogrzebów, bo ktoś, po chamsku, prymitywnie, władował się w kolejkę oczekujących, znacznie gorzej. 

 
Może mają mniej artystów "promujących szczepienia" i mniej dyrektorów programowych TVN?

Za darmo?Dobrze na tym zarabia.

#85 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:00

Jeśli już, to władował się przed kolejkę zwykłych obywateli, których jeszcze nie zaczęto szczepić.

Inna sprawa, że dla mnie to ustawka, bo ktoś ich tam z jakiegoś powodu "zaprosił". Dali się po prostu zrobić w ....

Zgodnie ze starożytną zasadą, że jak raz się zeszmacisz, to szmatą zostaniesz.Ustaw

 

Na serio w to wierzysz? Ta narracja pojawiła się chyba dzisiaj lub wczoraj. "Układ" zwyczajnie nie wie jak medialnie wybrnąć z takiego skandalu i tworzy takie teksty. Kolesie zwyczajnie liczyli na to, że sprawa nie wypłynie zbyt szybko.


  • indianer lubi to

#86 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:04

Tak na prawdę, to nikt z nas nie wie jak było i nigdy prawdy się nie dowie.



#87 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:11

Jak dla mnie to ustawka. Niby dlaczego nie chcą podać listy zaszczepionych bez kolejki? Bo ich trzymają za ...



#88 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:25

Jak dla mnie to ustawka. Niby dlaczego nie chcą podać listy zaszczepionych bez kolejki? Bo ich trzymają za ...

 

Kto nie chce podać listy? Chyba tylko rektor, nota bene członek władz fundacji TVN, wie kogo zaszczepił bez kolejki.

 

Kiedy ukradnę Ci portfel to też powiem, że to ustawka i Twoja wina bo sprowokowałeś mnie pieniędzmi w portfelu :)

Sorry ale tego nie da się w żaden racjonalny sposób wybronić.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 styczeń 2021 - 14:32


#89 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:37

A kto kontroluje gdzie i do kogo trafiają szczepionki? NFZ!

Kto kontroluje NFZ? Rząd!

Kto mógłby podać listę a nie poda?



#90 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:50

A kto kontroluje gdzie i do kogo trafiają szczepionki? NFZ!

Kto kontroluje NFZ? Rząd!

Kto mógłby podać listę a nie poda?

NFZ wydał dodatkowe szczepionki po to aby szczepić pacjentów szpitali a nie "kolesi" lub tuzów medialnych i nie kontroluje zwykłych oszustów z tytułami rektorskimi, artystycznymi albo dyrektorskimi. 

 

Czy na serio nie widzisz, że rektor zaszczepił klikę znajomych i on sam, oraz zaszczepieni bez kolejki teraz "udają Greka"?  Tak trudno to do Ciebie dociera czy może nie chcesz przyjąć tego do wiadomości bo to nie pasuje do Twoich poglądów?



#91 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 15:16

Dobrze, że kolega WD40MAX pisze o wrobieniu tych "pozakolejkowiczów". Ja przynajmniej rozumiem, że sam fakt ich zaszczepienia jest naganny, i tu jest między nami zgoda. O zgrozę przyprawia mnie wypowiedź betonowego Millera, który każe sobie za to nam podziękować. Fuck, twu.


  • WD40MAX lubi to

#92 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 15:18

Miller swoje zaszczepienie podciągnął pod szczepienia pacjentów ponieważ był kiedyś pacjentem szpitala.

 

Mamy już kolejnego "promotora szczepionek" - założyciel TVN - Mariusz Walter.

Kolejnym jest aktor - Radosław Pazura.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 styczeń 2021 - 15:28


#93 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 15:56

Dobrze, że kolega WD40MAX pisze o wrobieniu tych "pozakolejkowiczów". Ja przynajmniej rozumiem, że sam fakt ich zaszczepienia jest naganny, i tu jest między nami zgoda. O zgrozę przyprawia mnie wypowiedź betonowego Millera, który każe sobie za to nam podziękować. Fuck, twu.

Trzeba przyznać, że sami ochoczo w to wleźli. To pokazuje jak daleko oderwali się od społeczeństwa. Coś jak VIP-y na Titanicu.

A Miller... Tu brak słów dostatecznie obelżywych.

Z drugiej strony bardzo przypomniało mi to postawę Dziwisza, który "wybaczył" Polakom, że są mu "niedostatecznie wdzięczni" za jego posługę.


  • andmis lubi to

#94 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1306
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 16:24

proponuję trochę wyhamować na ręcznym. W PiTkach znajduje się po prawej stronie kierowcy i zaciągamy go prawą ręką. Zwolnienie hamulca tą samą ręką - po naciśnięciu guzika - dźwignia w dół. Natomiast jeśli komuś zdarzy się prowadzić starsze mercolki to ciekawostką jest hamulec ręczny umiejscowiony po lewej stronie pedału sprzęgła. Zaciągamy ręczny naciskając lewą nogą pedał hamulca ręcznego.  Zwolnienie hamulca ręcznego następuje lewą ręką pociągając dźwignię pod włącznikiem świateł. W obydwu przypadkach następuje efekt wyhamowania. Tego jedna nie radzę gdyż hamulec ręczny nie służy do wyhamowywania jadącego pojazdu , z wyjątkiem kręcenia bączków i kontrolowanych poślizgów czego w mercolu nie da się zrobić. Dlatego starsze mercole nie są tak wymęczone bo nie są i nie były lubiane przez młodych kierowców. Te auta są zdrowsze. Słowo zdrowsze użyte celowo by mieścić się w temacie wątku " zdrowie nasze w gardła wasze"



#95 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 16:38

Oczywiście, że hamujemy. :)

W załączniku potwierdzenie, że pan rektor WUM, członek władz fundacji TVN był przy szczepieniu "celebrytów", ale aby to wyjaśnić musi powołać specjalną komisję :) 

 

Ze swojej strony temat kończę, bo każdy ma swój rozum aby ocenić właściwie zaistniałą sytuację. Dla mnie to jeden z największych skandali w Polsce obecnego stulecia a myślę, że sprawa ma charakter rozwojowy.

Załączone pliki


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 styczeń 2021 - 16:45


#96 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 16:40

@KrzysiekPT Dlatego trzymamy się tematu szczepionki!

Inna sprawa, że już 23 grudnia pisałem, że pewnie będą przy tym jakieś przewały.

Na razie mamy dość nerwowy czas bo informacje dot. szczepień zwykłych obywateli mają zostać podane dopiero po 15 stycznia.

W najlepszym przypadku do końca kwietnia zostanie zaszczepione około 10% populacji. Takie są plany rządowe.



#97 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8006
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 16:47

Niestety,merole mają inną wadę.Strasznie gniją ;) także ich zdrowie jest dyskusyjne.
Ale cóż.W końcu merc to nie Pt Cruiser.

#98 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 17:02

Bardziej obawiam się przewałów rządowych co do jakości szczepionek, terminów szczepień, wielkości dawek ,czy podawania placebo.

Dlatego zastanawiam się nad prywatnym szczepieniem dla rodziny. Jeśli będzie trzeba to i za granicą. Moje zaufanie dla tego państwa nie istnieje.

Zapomniałeś tylko dodać zę pisałeś #PRZEWAŁÓW RZĄDOWYCH ,a tu popatrz jak by za wyrocznią p. Janiny która to oponowała żeby szczepieniami zajęli się specjaliści z TVN wespół z  ekspertami z GW stało się że te przewały to właśnie dzięki TVN. I popatrz jak szybko znalazła się klientela nie zważając czy jak to też napisałeś co do jakości szczepionek,#TERMINÓW SZCZEPIEŃ,wielkości dawek itd...oni zaufali a Ty jak dalej piszesz zastanawiasz się  nad prywatnym szczepieniem jak trzeba to i nawet za granicą i kończysz że nie masz zaufania *dla tego państwa...weź przykład z celebrytów oni zaufali nawet poza kolejnością stając się zarazem ambasadorami szczepień więc życzę Ci więcej odwagi i zaufania!



#99 Susel_125

Susel_125

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 582
  • Dołączył:  27 lut 2019
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:GT 2.4 T , M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 17:29

Mnie już to nie dziwi że miało być szybkie i spokojne szczepienie a tutaj kolejna afera bo bez kolejki dostają szczepienia.

Zaraz będzie może afera że te szczepionki są niebezpieczne i inna firma zaoferuje swoje, które są bardziej bezpieczne albo tańsze bo na tych rząd znów utopił kupę milionów. I może WD40MAX ma racje z tymi zdjęciami odnośnie afer. Itd...

Czy wiecie że funkcjonariusze którzy są przeciwni szczepieniu i jemu się nie poddadzą to będą pozbawieniu awansu, nie pójdą na szkołę podoficerską, oficerską, czy pozbawieni nagród pieniężnych i wiele innych jeszcze metod. No ale przymusu nie ma?



#100 KrzysiekPT

KrzysiekPT

    Znawca Tematu

  • Przyjaciel forum
  •         
  • Posty: 1306
  • Dołączył:  17 maj 2020
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:2.2 CRD M
  • Imię:Krzysiek
  • Skąd::Bielsko B
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 17:48

Niestety,merole mają inną wadę.Strasznie gniją ;) także ich zdrowie jest dyskusyjne.
Ale cóż.W końcu merc to nie Pt Cruiser.

no taka prawidłowość. Merole szybciej gniją niż jeżdżą, szczególnie C


dobre zdrowie czy  kiepskie to ciągle zdrowie :rolleyes:







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych