Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

zdrowie nasze w gardla wasze,...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#101 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8008
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:00

no taka prawidłowość. Merole szybciej gniją niż jeżdżą, szczególnie Cdobre zdrowie czy  kiepskie to ciągle zdrowie :rolleyes:


E klasa też nie odstaje.

#102 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:22

Zaraz będzie może afera że te szczepionki są niebezpieczne i inna firma zaoferuje swoje, które są bardziej bezpieczne albo tańsze bo na tych rząd znów utopił kupę milionów.

 

 Polski rząd podpisał umowy na zakup szczepionki przeciwko COVID-19 z trzema firmami:

  • Pfizer BioNtech;
  • Johnson&Johnson;
  • AstraZeneca.

Po zatwierdzeniu ich przez europejskie instytucje, do naszego kraju trafi ponad 45 mln dawek szczepionki przeciwko COVID-19.

 

Słowo klucz: Po zatwierdzeniu ich przez europejskie instytucje,  pamiętajmy o tym!


Czy wiecie że funkcjonariusze którzy są przeciwni szczepieniu i jemu się nie poddadzą to będą pozbawieniu awansu, nie pójdą na szkołę podoficerską, oficerską, czy pozbawieni nagród pieniężnych i wiele innych jeszcze metod. No ale przymusu nie ma?

 

Coś konkretniej w tym temacie jakiś odnośnik? jeśli tak będzie to i taka afera wyjdzie na jaw chyba póki co to...cicho

 

 

I jeszcze jedno  panowie piszący w tym temacie coś tam o ręcznym hamulcu merc/kruzer może by tak założyć inny temat w odpowiednim dziale a ten ewentualnie korzystając  z możliwości moderatorskich  zamknąć skoro ...



#103 nijagi

nijagi

    VIP

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 2214
  • Dołączył:  20 gru 2019
  • Rok Produkcji:2002
  • Silnik:Silnik 2 0 M
  • Imię:Waldek
  • Skąd::Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:29

Mnie już to nie dziwi że miało być szybkie i spokojne szczepienie a tutaj kolejna afera bo bez kolejki dostają szczepienia.

Zaraz będzie może afera że te szczepionki są niebezpieczne i inna firma zaoferuje swoje, które są bardziej bezpieczne albo tańsze bo na tych rząd znów utopił kupę milionów. I może WD40MAX ma racje z tymi zdjęciami odnośnie afer. Itd...

Czy wiecie że funkcjonariusze którzy są przeciwni szczepieniu i jemu się nie poddadzą to będą pozbawieniu awansu, nie pójdą na szkołę podoficerską, oficerską, czy pozbawieni nagród pieniężnych i wiele innych jeszcze metod. No ale przymusu nie ma?

wydaje mi się , że szczepienie VIP ów poza kolejnością , to majstersztyk reklamowy ,


  • WD40MAX lubi to

#104 WD40MAX

WD40MAX

    PT PRO

  • Pomagamy sobie
  • Posty: 613
  • Dołączył:  11 lip 2020
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M
  • Imię:Zbyszek
  • Skąd::Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:40

Zacytuję z netu.

 

Starostowie poza kolejką

W czwartek starosta śremski Zenon Jahns zaszczepił się na koronawirusa, chociaż nie jest pracownikiem ochrony zdrowia. - Ja jestem też w grupie zerowej, bo jestem właścicielem szpitala - powiedział. Według niego "wszystkie firmy współpracujące ze szpitalem są również w grupie zerowej". - Nawet pan minister zdrowia prosił prezesów i dyrektorów szpitali, żeby prosili starostów czy prezydentów, żeby byli ambasadorami tego szczepienia. Sama deklaracja nie wystarczy, bo to jest tylko słowo, a mieszkańcy jak widzą, że się szczepię, to wtedy jest fakt (...). Chciałem dać sygnał mieszkańcom, że to jest jedyna droga, żebyśmy wrócili do normalności - stwierdził starosta śremski.

Poza kolejnością szczepionkę przyjął także starosta opatowski Tomasz Staniek. "W ostatni dzień roku 2020 przyjęliśmy szczepionki wraz z członkiem zarządu Andrzejem Gajkiem. Czujemy się wyśmienicie, a najważniejsze, że zabezpieczamy naszych najbliższych. Za trzy tygodnie kolejna dawka. Zachęcamy do takich samych decyzji" - napisał polityk. Później wpis został usunięty. Dwa dni później szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski poinformował, że uchwałą Zarządu Okręgowego Staniek został usunięty ze struktur partii. "Zasady obowiązują wszystkich" - napisał.

Jako jedna z pierwszych osób na Opolszczyźnie przeciwko COVID-19 zaszczepił się starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz. "Moją intencją nie było zaszczepienie się poza kolejnością i w ogóle o to nie zabiegałem" - napisał w oświadczeniu cytowanym przez opolską "Gazetę Wyborczą". "Fakt mojego poddania się zaszczepienia nie wynikał z chęci szybkiego przyjęcia szczepionki, tylko z powodu tego, że zaufałem pan dyrektorowi [ZOZ w Nysie - przyp. red.] Norbertowi Krajczemu, który przekonał mnie, że muszę mu towarzyszyć, aby dać przykład lokalnemu społeczeństwu, że szczepienie jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia i życia" - podkreślił polityk.

Również Marcin Piwnik, starosta sandomierski z PSL, zaszczepił się na koronawirusa poza kolejnością. Informuje o tym TVP Kielce, powołując się na wpis na Facebooku ze środy, który nie jest już dostępny. "Chcę tym samym przekonać mieszkańców Powiatu Sandomierskiego do tego, aby się szczepili, ponieważ tylko w ten sposób możemy pokonać pandemię. Nie wierzmy w krążące informacje, że szczepionka może zagrażać życiu. Przeciwnie - dzięki niej możemy ochronić zdrowie i życie własne oraz naszych bliskich" - napisał, jak cytuje portal, Piwnik.



#105 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:47

Więc bądź też jak i owi starości (co niektórzy byli starości) zaufaj szczepieniu. Zapisy już niebawem.



#106 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 19:39

wydaje mi się , że szczepienie VIP ów poza kolejnością , to majstersztyk reklamowy ,

Zgadzam się zdecydowanie ale z tylko pierwszymi trzema słowami ;-)



#107 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8008
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 20:30

Więc bądź też jak i owi starości (co niektórzy byli starości) zaufaj szczepieniu. Zapisy już niebawem.


Starostami są nadal,tylko że bezpartyjni...

#108 Susel_125

Susel_125

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 582
  • Dołączył:  27 lut 2019
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:GT 2.4 T , M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 20:51

Jedyny zastrzyk jaki mogę przyjąć,
- to zastrzyk gotówki.

#109 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 21:16

Starostami są nadal,tylko że bezpartyjni.

 

Więc ze swych partii zostali natychmiast po tym wyrzuceni,do odwołania ze stanowiska muszą być chyba użyte procedury...być może do tego dojdzie,lub sam podda się do dymisji...w każdym bądź razie ma niebawem ukazać się oświadczenie jednego z nich...i to chyba ten starosta,który jako wolontariusz udziela się w hospicjum...więc tutaj jeszcze widziałbym próbę tłumaczenia za podstawną.

Natomiast szkoda że nikt nie zadzwonił do Domu Weterana Artystów Scen Polskich w Skolimowie wszak Im chyba najprędzej by się należało szczepienie!



#110 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 04 styczeń 2021 - 21:22

U nas dziś zaczęły się szczepienia w szpitalu, a nasza placówka ma dostać pierwszą partię dla nas pracowników między 11, a 15. Potem grupa 1.
Narazie afer w naszej społeczności nie ma. Zobaczymy jak będzie.

#111 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8008
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 21:38

Więc ze swych partii zostali natychmiast po tym wyrzuceni,do odwołania ze stanowiska muszą być chyba użyte procedury...być może do tego dojdzie,lub sam podda się do dymisji...w każdym bądź razie ma niebawem ukazać się oświadczenie jednego z nich...i to chyba ten starosta,który jako wolontariusz udziela się w hospicjum...więc tutaj jeszcze widziałbym próbę tłumaczenia za podstawną.
Natomiast szkoda że nikt nie zadzwonił do Domu Weterana Artystów Scen Polskich w Skolimowie wszak Im chyba najprędzej by się należało szczepienie!

Tadku.Nie musisz używać wykrzyknika.Nie atakuje Cię i nie licytuję kto jest bardziej winny/niewinny kto powinien dostać pierwszy szczepionkę a kto drugi.Tylko sprostowałem Twoja wypowiedź bo wkradła Ci się nieścisłość.
Wyrzucenie z partii a pozbawienie stanowiska starosty to są dwie różne sprawy.I tyle.
Według mnie pierwsi powinni dostać Ci,którzy są najbardziej narażeni na zachorowanie.I oczywiście tylko i wyłącznie gdy każdy z osobna zgodzi się na szczepienie :piwo

#112 indianer

indianer

    VIP

  • Przyjaciel forum
  •   
  • Posty: 5713
  • Dołączył:  04 maj 2011
  • Rok Produkcji:2008
  • Silnik:HHR LT 2.4 M
  • Imię:TADEUSZ
  • Skąd::NOWY SĄCZ
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 21:52

Spoko,dobrze że sprostowałeś moją nieścisłość,w sumie to chodziło mi właściwie o ich usunięcie z partii...natomiast wcale nie miałem zamiaru krzyczeć poprzez użycie wykrzyknika,tak mnie się tylko palec poślizgnął  :rolleyes:

 

  Twoje zdrowie! :piwo ....łups znów poślizg.



#113 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 976
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 22:08

Nie denerwujmy nowego moderatora bo jeszcze LPG z silnika mu się ulotni.

Dla poprawnia samopoczucia nowej moderacji ułożyłem mały wierszyk okazjonalny.

 

Niechaj każdemu maczo,

co ma PT w sexi wiśni,

dla lepszego humoru,

inny lakier dziś się przyśni.

 

:1.6


Użytkownik Al Capone edytował ten post 04 styczeń 2021 - 22:11

  • bartek_sz3 i Voltek lubią to

#114 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8008
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2021 - 22:40

Nie denerwujmy nowego moderatora bo jeszcze LPG z silnika mu się ulotni.
Dla poprawnia samopoczucia nowej moderacji ułożyłem mały wierszyk okazjonalny.
 
Niechaj każdemu maczo,
co ma PT w sexi wiśni,
dla lepszego humoru,
inny lakier dziś się przyśni.
 
:1.6


Dziękuję Ci Tobie za ten wierszyk.
Chociaż nie wiem dlaczego życzysz mi nocnych koszmarów...

O LPG nie lękaj się.Wszystko mam dobrze uszczelnione klejem z kości plus mam też słowo honoru mechanika gazownika.

#115 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 styczeń 2021 - 12:55

Niechaj każdemu maczo, co ma PT w sexi wiśni, dla lepszego humoru, inny lakier dziś się przyśni.

Ufff, dobrze, że to dotyczy tylko maczo, czyli ja mogę spać spokojnie i śnić o swojej pięknej sexi wiśni. 


Tak na szybko

 

Inny lakier Alu drogi,

to nie zawsze wyższe progi.

Myślę za dnia o swej wiśni,

mam nadzieję, że mi się przyśni.

:gupek


  • kade, Voltek i KrzysiekPT lubią to

#116 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2021 - 13:37

Nie, no poeci normalnie. Ale fajnie, :kciuki



#117 Susel_125

Susel_125

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 582
  • Dołączył:  27 lut 2019
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:GT 2.4 T , M
  • Imię:Piotr
  • Skąd::Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2021 - 18:40

Dlaczego szczepionki są konwojowanie pod eskortą wojskową od samej fabryki ?
Dlaczego pojemniki są pod ścisłą kontrolą i monitorowane?
Dlaczego nie udostępnią jednej fiolki do badań?
Przecież to zwykły lek.
Czemu jest tak pilnie strzeżony?
Ponoć przez amerykańską armię?
Zastanawiał się ktoś czemu tak się dzieje?

#118 Bezimienny Gość.Yodarek_*

Bezimienny Gość.Yodarek_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 05 styczeń 2021 - 20:05

Piotrek, a możesz podać źródła informacji w kwestiach, o których piszesz?



#119 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4973
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2021 - 21:31

Dlaczego szczepionki są konwojowanie pod eskortą wojskową od samej fabryki ? Dlaczego pojemniki są pod ścisłą kontrolą i monitorowane? Dlaczego nie udostępnią jednej fiolki do badań? Przecież to zwykły lek. Czemu jest tak pilnie strzeżony? Ponoć przez amerykańską armię? Zastanawiał się ktoś czemu tak się dzieje?

 

 

 

Sporo tych teorii.



#120 Dorka

Dorka

    VIP

  • Administratorka
  •      
  • Posty: 7795
  • Dołączył:  14 mar 2012
  • Rok Produkcji:2000
  • Silnik:2,0 A Gaz
  • Imię:Dorota
  • Skąd::Kłodzko
  • Płeć: Kobieta

Napisano 05 styczeń 2021 - 22:55

U nas nikt nie konwojował, jak by co.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych