Skocz do zawartości


Witaj.

W przypadku niejasności, problemów z rejestracją prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy (lewy, górny róg tej strony - KONTAKT). Odpowiemy najszybciej jak się da.
Pozdrawiamy - administrator i modertorzy ptclub.pl


Zdjęcie

Ceny gazu,a polityka międzynarodowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#121 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 kwiecień 2021 - 22:09

Na osłodę, mogę Ci podesłać moje zdjęcie, z dedykacją. Oprawisz sobie i powiesisz sobie nad łóżkiem, ty mój brutalu :-)

Al...będę czekał z utęsknieniem  :spoko: ale z tym brutalem to zrobiłeś mi reklamę :kciuki poczta pęknie w szwach :brawo

Załączone pliki



#122 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2021 - 22:20

ale z tym brutalem to zrobiłeś mi reklamę :kciuki poczta pęknie w szwach :brawo

No baaaa. Czego się nie tknę to obracam w sukces. Steve Jobs, Elon Musk a teraz ja.


Użytkownik Al Capone edytował ten post 21 kwiecień 2021 - 22:21


#123 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 21 kwiecień 2021 - 22:25

No baaaa. Czego się nie tknę to obracam w sukces. Steve Jobs, Elon Musk a teraz ja.

I Kaszpirowski ... :szacun



#124 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 21 kwiecień 2021 - 22:43

I Kaszpirowski ... :szacun

Tylko bez taniego lizusostwa proszę bo nie będzie portretu i skończy się płaczem,

 

Proponuję wrócić do tematu wątku czyli pogadać o "pupie Maryni" :-)



#125 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8002
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2021 - 06:35

Sądząc po wpisach Twojego przyjaciela ALA ...to było coś o mniejszości LGBT którzy są kuchenkami mikrofalowymi. Jak rozumiem wszystko co pisze Al mieści się w kryteriach tematu ??? Natomiast po wpisach moich i kilku innych osób....co pewnie Ci umknęło , rozmawiamy sobie grzecznie o pewnej gałęzi związanej z energetyką , cenami prądu , które natomiast w najbliższej przyszłości ściśle będą powiązane z ceną gazu ( rezygnacja z budowy elektrowni węglowych na rzecz gazu ) Ten prąd właśnie będzie zasilał między innymi te pojazdy o których mowa.Myślę że krótko i na temat wyjaśniłem Tobie iż ściśle trzymam się określonych w temacie cen gazu i polityki międzynarodowej , albowiem ta gałąż to faza rozmów z kontrahentami z zagranicy i próby przeniesienia jej na nasz teren. Porównujemy więc politykę Niemiec i Polski , próbując ocenić szansę jej powodzenia na rodzimym rynku. Proszę też abyś w przyszłości skupiał się nad lekturą postów wszystkich uczestników a nie na ULUBIONYCH przez Ciebie moich tekstów ( co jest zrozumiałe ) ale wiesz to trochę dyskryminujące i inni mogą poczuć się odrzuceni . Pozdrawiam Cię  Moderatorze . Poza tym jeśli dobrze rozumiem jesteśmy na stronie Off Topic....co oznacza ..POZA TEMATEM. Więc ja zapytam Ciebie jak Ty rozumiesz tą nazwę ?????

Pitolisz.
Zwracasz innym uwagę,że odbiegają od tematu a sam się go nie trzymasz dlatego też,tym razem to ja pozwoliłem sobie zwrócić Ci uwagę.
Mówisz Al moim przyjacielem?Cenię go za inteligiencję (którą się nie afiszuje) i poczucie chumoru,ale przyjaciółmi nie jesteśmy.
A topienie pieniędzy w utopijny projekt polskiego samochodu ma się nijak do cen gazu,chociaż sam projekt jest bardzo ciekawy.
Co do dyskryminacji Twojej osoby,to to jest twoje odczucie i musisz sobie z tym poradzić.
Pozdrawiam serdecznie.

#126 andmis

andmis

    VIP

  • Moderator
  •      
  • Posty: 4970
  • Dołączył:  19 wrz 2010
  • Rok Produkcji:2003 LTD
  • Silnik:2,2 CRD
  • Imię:Andrzej
  • Skąd::DOA
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2021 - 07:25

Proszę mi tu się za bardzo nie napinać. Rozmawiamy, i o to chodzi.

#127 Al Capone

Al Capone

    PT MC

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 970
  • Dołączył:  04 wrz 2016
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6
  • Imię:Al
  • Skąd::się tu wziąłem?
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2021 - 07:31

Pitolisz.
 

Udzielam Tobie oficjalnego ostrzeżenia za używanie słów nieparlamentarnych.

Za karę napiszesz 100 razy na tablicy: "Srebrny i czarny to najładniejsze kolory PT Cruisera".

Wieczorem wpadnę i sprawdzę czy wszystko wykonane.



#128 kade

kade

    VIP

  • Moderator
  •   
  • Posty: 8002
  • Dołączył:  18 mar 2013
  • Rok Produkcji:2006
  • Silnik:1.6 M Gaz
  • Imię:Darek
  • Skąd::Lubuskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2021 - 08:19

Tylko sto razy?Uff...

#129 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 22 kwiecień 2021 - 08:46

Pitolisz. Zwracasz innym uwagę,że odbiegają od tematu a sam się go nie trzymasz dlatego też,tym razem to ja pozwoliłem sobie zwrócić Ci uwagę. Mówisz Al moim przyjacielem?Cenię go za inteligiencję (którą się nie afiszuje) i poczucie chumoru,ale przyjaciółmi nie jesteśmy. A topienie pieniędzy w utopijny projekt polskiego samochodu ma się nijak do cen gazu,chociaż sam projekt jest bardzo ciekawy. Co do dyskryminacji Twojej osoby,to to jest twoje odczucie i musisz sobie z tym poradzić. Pozdrawiam serdecznie.
 

 

Darek...to nie chodzi o dyskryminację mojej osoby lecz o kolejność wydarzeń. Wątek jest jaki jest...ale rozumiejąc że jest to jednak off topic , rozumiem wpisy "poza tematem " 

I teraz to co najważniejsze, jeśli uważnie prześledzisz kolejność wpisów , to na te odbiegające od tematu , ja tylko z reguły i grzeczności odpowiadam. Natomiast wcale nie jestem ich prekursorem . Wracając do tematu, czy jest ktoś na sali i wyjaśni fenomen różnicy cen gazu w butlach dedykowanych do np. wózków widłowych a tymi do kuchenek ??? Mam w swoim zakładzie takie wózki i płacę za butlę 42-44 pln . Ale jak mówię że potrzebuję gaz w butli do kuchenki która mają pracownicy w pomieszczeniu socjalnym to już dostaję fakturę na 56-60 pln ????????



#130 .JoKer.

.JoKer.

    Uzależniony

  • Pomagamy sobie
  •   
  • Posty: 482
  • Dołączył:  18 mar 2018
  • Rok Produkcji:2004
  • Silnik:1.6 M LPG
  • Imię:Jurek
  • Skąd::Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2021 - 20:56

Myślę, że z tego samego powodu, dla którego zimą płacimy więcej za mieszankę LPG

#131 Bezimienny Gość.rideat ipsum_*

Bezimienny Gość.rideat ipsum_*
  • Guests
  • Dołączył:  --

Napisano 26 kwiecień 2021 - 09:36

Ale ta różnica w cenie jest przez cały rok. Kompletnie tego nie pojmuję. Chyba że jest różnica w podatku lub akcyzie na gaz do transportu i do użytku w gospodarstwach domowych. ????







Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych